• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   8 Hadis İmamının Kitabında Geçen Akaid Hadisleri, Roman Boy

   Fiyat:
   80,00 TL
   İndirimli Fiyat (%56,3) :
   35,00 TL
   Kazancınız 45,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              8 Hadis İmamının Kitabında Geçen Akâid Hadisleri

   Tercüme        Harun Yıldırım
   Yazar             Salâh b. Muhammed el Budeyr
   Yayınevi         Polen Yayınları
   Kağıt Cilt        2.Hamur kağıt - Karton Kapak
   Sayfa  Ebat    728 Sayfa - 13,5x21 cm, Roman Boy
   Yayın Yılı        Yeni baskı 2021
   Hadis Sayısı 1.189 Hadis-i Şerif Arapça Metinli ve Türkçe Açıklaması   Polen Karınca Yayınları, Akaid Hadisleri adlı kitabı incelemektesiniz.
   Sekiz Hadis İmamının Kitabında Geçen Akaid Hadisleri kitabı hakkında yorumları okuyup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   MUKADDİME

   Hamd, bizi kulluk için yaratan, bize mutluluk yolunu açıklayan, mutsuz­luğa giden yoldan da sakındıran Allah 'Azze ve Celle'ye oldun. Ben şahadet ederim ki Allah'tan başka hakkıyla ibadet edilecek bir ilah yoktur, görün­meyeni (gaybı) ve görüneni bilendir. Yine şahadet ederim ki Muhammed (sallallâhu aleyhi ve sellem ) O'nun kulu ve rasûlüdür. Allah'ın salât ve selamı O'nun, ailesinin, sahabesinin ve onlara uyanların üzerine olsun.

   Bir müminin, yapması gerekenin en hayırlısı, çokça nasihat etmesi ge­reken, çocukların ve sorumlu olduğu kimselerin zıddında vuku bulmamaları için en fazla uyarması gereken, korunmak için hazırladıklarının en doğrusu kullukta Allah'ı birlemek yani Tevhid'dir. Bunun içindir ki kullukta Allah'ı birlemekle alakalı hadisleri toplamak için bütün çabamı harcadım. Böyle­likle hak için en güçlü destek olsun, inkâr edenin inkârını ve iptal edenin de ifsadını reddedebilsin.

   Onların hilelerini ortaya çıkarsın, gecenin karanlığı ile karalığını birbirinden ayırsın, gafili uykusundan uyandırsın. Böylelikle de yarayı sarmada en iyisi, susuzların en iyi susuzluğunu giderici ve ilim ehli için de en iyi kolye olması içindir. Her hadisten sonra hadisin nerede geçtiğini beyan ettim. Uzamaması ve tekrar edenin ezberlemesi için hadisin senedini zikretmedim. Adını da "Tevhid Hadisleri" koydum. Allah 'Azze ve Celle' den bizi rızasına kavuşturmasını ve güzel bir şekilde hasretmesini dilerim.

   Salâh b. Muhammed el- Budeyr
   1422/2/17 Cuma Günü
   el-Medine en-Nebeviyye

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257948494
   MarkaKarınca Polen Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786257948494

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.