• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Ağabeyler Anlatıyor 5, Risalei Nur Hizmetkarları

   Fiyat:
   50,00 TL
   İndirimli Fiyat (%42) :
   29,00 TL
   Kazancınız 21,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              
    Risale-i Nur Hizmetkârları Ağabeyler Anlatıyor 5

   Yazar               Ömer Özcan
   Yayınevi          Nesil Yayınları
   Kağıt  Cilt        2.Hamur - Karton cilt
   Sayfa  Ebat     336 sayfa - 13.5x19.5 cm
   Yayın Yılı         2006   Nesil yayınları, Ömer Özcan tarafından yazılan Cilt 5 Risalei Nur Hizmetkârları Ağabeyler Anlatıyor adlı kitabı incelemektesiniz.
   Risale-i Nur Hizmetkârları Ağabeyler Anlatıyor 5 kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları ve bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2   Risale-i Nur Hizmetkârları Ağabeyler Anlatıyor


   Peygamber Efendimiz (a.s.m.) “Size iki şey bırakıyorum. Onlara temessük etseniz necat bulursunuz. Biri Kitabullah, biri Âl-i Beytim” buyuruyor. Şu hizmet-i Kur’aniye yolunda vârisi Peygamberî olan Hz. Üstad’ın da, onun sünnetine ittibaen bize kitaplarını ve “evlâdı maneviyelerim” dediği ağabeyleri bıraktığı aşikârdır.

   Yine aşikârdır ki, Nur talebeleri, ihlâsı, sadakati, fedakârlığı vb. hizmet düsturlarını, Risale-i Nurlardan okuyarak öğrendiler, tatbikatını da muhtelif meşrepteki ağabeylerden gördüler; hususan “vârisim”, “mutlak vekilim” dediği ağabeylerden… Üstad hazretleri, Emirdağ Lâhikası’nda, “ Ben yanımdaki vasiyetnamemdeki evlât kabul ettiğim küçük evlâtları tevkil ediyorum” (Emirdağ Lâhikası-II,227) diyor. İşte bu eser, 1968’den beri, onlarla konuşularak hazırlanmış, sayfalarca hatıra, yüzlerce orijinal resim, onlarca kasetin ürünüdür.


    

   Risalei Nur Hizmetkarları Ağabeyler Anlatıyor 5

   Bediüzzaman Said Nursî çilelerle dolu hayat yaşadı. En büyük gayesi, çevresinde toplanan Nur pervanelerini iman nurunun aydınlığına ulaştırmaktı. Aynı gaye ve gayret Nur'un ilk halkalarında da kendisini gösterdi. Ri­sale-i Nur'daki hakikatleri onlar da etraflarına yaymak için var güçleriyle çalıştılar. İman ve Kur'an kahramanı olmaya liyakat kazandılar.

   Ağabeyler Anlatıyor serisi, bu mümtaz hizmet ve dava erlerinin doğru­dan birinci ağızdan hatırlarını aktarmaya devam ediyor. Ayrıca bu seri, yakın tarihimize aynalık yaptığı gibi, gelecek nesillere bir miras ve bel­ge olma özelliğine sahip. Uzun ve yorucu çalışmaların neticesinde tespit edilen hatıralar tamamen orijinal, teyitli ve tashihlidir. Tamamına yakını geniş kitleler tara­fından daha önce ya duyulmamış veya hiç neşredilmemiş bilgi ve belgeleri ihtiva ediyor... İşte bize ve gelecek nesillere Nur'un ilk kahramanları ve onların dilinden Nur'lu hatıralar...

    

   1. Abdullah Gayretlioğlu
   2. Abdullah Tekin
   3. Abdülkadir Bilge
   4. Abdülkâfi Talu
   5. Âdil Çelik
   6. Ahmet Çobanözü
   7. Ahmet Atak
   8. Ali Demirel
   9. Ali Osman Karahan
   10. Ali Rıza Öztürk
   11. Aytekin Ebeperi
   12. Fahreddin Sayı
   13. Hafız Ömer Bilginoğlu
   14. Halil İbrahim Çöllüoğlu
   15. Hasan Hüseyin Ateş
   16. Hasan Kuru
   17. Hüseyin Tamer
   18. Hüsnü Altıntabak
   19. İbrahim Ethem Talas
   20. Mehmet Akif Usanmaz
   21. Mehmet Günay Tümer
   22. Mehmet Sarı
   23. Muallim Ahmet Galip Keskin
   24. Mustafa Arslan
   25. Müşir Zeki Paşa
   26. Necati Müftüoğlu
   27. Nevzat Müftüoğlu
   28. Sabri Karagöz
   29. Üzeyir Şenler
   30. Zehra Dülek

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786051311029
   MarkaNesil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786051311029

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.