• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Ailemle Dinimi Öğreniyorum

   Fiyat:
   22,00 TL
   İndirimli Fiyat (%40,9) :
   13,00 TL
   Kazancınız 9,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap               Ailemle Dinimi Öğreniyorum
   Yazar              Fatih Gül

   Tetkik           Mehmet Dikmen
   Yayınevi       Cihan Yayınları
   Kağıt  Cilt     2.Hamur,  Karton kapak cilt
   Sayfa  Ebat  328 sayfa -  15x21 cm 
   Yayın Yılı      2011   Cihan Yayınları, Fatih Gül tarafından yazılan Ailemle Dinimi Öğreniyorum adlı kitabı incelemektesiniz.
   Ailemle Dinimi Öğreniyorum kitabı hakkında yorumları okuyup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satışı hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

    
   Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   SUNUŞ

   Dünya toplumlarının ve gençlerinin büyük bir kesimi, bunalımlar içinde kıvranmakta; korkunç kötü alışkanlıklara kapılmış halde görünmektedir. Belli temel ölçü ve kaidelere ina­nıp bağlı kalma duygusundan mahrum bir gençlik, artık insanlığı iyiden iyiye düşündürmeye başlamış bulunmaktadır.

   Benzeri bir bilgisizlik ve ilgisizliğin kendi gençlerimizde de gö­rünmesi, aynı inanç ve maneviyat boşluğunun bizde de ortaya çıktığını göstermektedir. Bu sebebledir ki İslâm fıtratı üzere doğup büyüyen bir kısım gençlerimiz, daha sonraları bu masumiyetleri­ni koruyamamakta, hattâ kim gibi düşünüp kim gibi yaşayacağını şaşırmış hale gelerek, yabancıları taklide ihtiyaç duymaktadır.
   Şüphesiz ki, bu yanılma ve sapmalar, en başta ailelenin gençle­re lüzumlu temel dinî bilgileri verememesinin; nelere inanıp nele­ri benimseyeceğini öğretememesinin neticesidir. Halbuki, bizleri daima ikaz ve irşad eden sevgili Peygamberimiz:

   - İlim öğrenmek erkek-kadın her Müslümanın üzerine farz­dır, hadisiyle her Müslümanın temel din kültürü olan ilmihal bil­gisinin ehemmiyetine dikkatimizi çekmiş; tertemiz bir zihin ve hafızaya malik olan gençlerimizin de bu bilgilerle teçhiz edilmele­rinin lüzumunu ifade buyurmuştur.
    
   Elinizde tuttuğunuz bu çalışmayla sizlere bu konuda yardımcı olunmak istenmektedir. Yaşanacak hayat boyunca lâzım olacak temel inanç prensipleri ve ibadet mükellefiyetleri kısa ve öz olarak sıralanmış; verimli ve feyizli bir îslâmî hayatın üzerinde yüksele­ceği dinî ve ahlâkî vazifeler özetlenmiştir.

   Ailede Ana-babalara ve çocuklarına, öğretmen ve öğrencilere sağlayacağı faydalar gözönüne alındığında, "Ailemle Dinimi Öğreniyorum" adlı bu çalışmanın hemen her yerde okunup yayıl­masının gereği kendiliğinden anlaşılacaktır.

   Sahip olduğumuz İslâmiyetimizi korumada bizlere başarılar ihsan etmesini yüce Rabbimizden niyaz eder, eserin ya­yılıp okunması konusunda gereken alâkayı gösterenleri tebrik eder, yazarına da hayırlı yeni çalışmalar dileriz.

    
    Ahmet Şahin


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055408091
   MarkaCihan Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786055408091

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.