• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (A.S) 

   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%45,3) :
   52,00 TL
   Kazancınız 43,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap           Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (A.S)   
   Yazar          Mustafa Necati BURSALI  
   Yayınevi      Çelik Yayınevi    
   Kağıt Cilt      2.Hamur,  Karton cilt
   Sayfa Ebat   496 sayfa,  15x21,5 cm   Çelik Yayınları , Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (a.s) kitabı nı incelemektesiniz.    
   M. Necati Bursalı , Alemlere Rahmet Hz. Muhammed kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Kitaplar çıkıyor, kitaplar dolduruyor vitrinleri kiminin içi nur ve ışık dolu. Kimi kara kara fikirlerin harmanı, kimi billûr kâselerde sunulan zehir gibi insanlığı mahvediyor.
    
   Fakat bu kitap: Âlemlerin bile var oluşuna sebep olanın hayatı... “Sen olmasaydın, sen olmasaydın, bu âlemi yaratmazdım!” hitabı izzetine mazhar olan Resuller Serverinin nur püskürtüsü...
    
   Bu kitap: Hilkatın Fatihası, Nübüvvetin Hâtimesi, insaniyetin melce-i hürriyet ve adâletin bânisi, ins-ü Cinnin Peygamberi, Mahkeme-i Kübra’nın Şefâat Tâcı, Sidre-i Müntehanın husûsi misafiri, mekârimi ahlâkın mütemmimi, İmam-ül Haremeyn, Resûlüssakaleyn, Ceddül Hasaneyn’in güzelliklerinden bir demet sunuyor.
    
   Bu kitap: Gönüllerin saadet sermayesi, âşıkların göz aydınlığı ve irfan Cennetlerinin Tûbalarından bir dal... Hem öyle bir dal ki, uçlarında hakikat ışıkları yanmaktadır....
    
   Yazana değil, yazılanlara nazar edeceksiniz... Yâni, Allah Sevgilisinin nûrunu yudumlayacaksınız... O ki âleme Rahmettir. O ki, Mahşerin Reisi, Âdemoğlunun Efendisidir. Hamd ü senâ bayrağı onun mukaddes elinde, Peygamberlerle beraber ümmetler onun gölgesindedir.

   Salât ona, selâm ona...


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055457150
   MarkaÇelik Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786055457150

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.