• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Baharistan Molla Camii

   Fiyat:
   39,00 TL
   İndirimli Fiyat (%32,1) :
   26,50 TL
   Kazancınız 12,50 TL
   Aynı Gün Kargo


   Kitap           
   Baharistan - Molla Camii

   Yazar            Molla Camii
   Yayınevi       Semerkand  Yayınları
   Kağıt Cilt      2 . Hamur, Karton Kapak
   Sayfa Ebat   224 sayfa - 13x21 cm
   Yayın Yılı      2019   Semerkand yayınları Baharistan kitabı incelemektesiniz.   
   Molla Camii’nin Baharistan kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Klasik Fars edebiyatının son büyük şairi sayılan ve "Hatemü’ş-şuarâ” lakabıyla anılan Molla Câmî [kuddise sırruhû], nazım ve nesir alanında birçok eser kaleme almıştır. Sayısız şair tarafından övgüye mazhar olan Câmî, Hindistan’dan Balkanlara kadar geniş bir coğrafyada büyük saygı görmüştür.


   Elinizdeki eser de Molla Câmî tarafından kaleme alınan bu güzel çalışmalardan biridir; tertip ve üslûp bakımından da oldukça önemlidir. Dil ve anlatım yönüyle sade ve anlaşılır olarak yazılan bu güzide kitap, hem didaktik manada seçkin bir yere sahiptir hem de şairler tezkiresi niteliğinde edebiyat ve tarih alanında ayrı bir konuma haizdir. İçindeki hikâye örgüleriyle bilgi, tecrübe ve nasihat aktaran meşhur kitap, okunması gereken şark klasikleri arasında yer alır.
   Titiz bir çalışma ile siz değerli okuyucularımıza sunulan Bahâristân, eğitici ve öğretici yönüyle Osmanlı döneminde oldukça rağbet gören Farsça eserlerden biridir.

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786051593944
   MarkaSemerkand Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786051593944

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.