• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Dualar ve Niyazlar

   Fiyat:
   10,00 TL
   İndirimli Fiyat (%30) :
   7,00 TL
   Kazancınız 3,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Karton Kapak, 2.Hamur, 570 Sayfa
   60,00 TL
   KDV Dahil 38,00 TL
   %36,7
   Ciltli, 2.Hamur, 570 Sayfa
   130,00 TL
   KDV Dahil 82,00 TL
   %36,9
   Ciltli, Sarı Şamua, 570 Sayfa
   150,00 TL
   KDV Dahil 95,00 TL
   %36,7
           Stoktan kargo

   Kitap             Dualar ve Niyazlar
   Yazar             Dr. Arif Arslan  
   Yayınevi        Samanyolu Yayıncılık    
   Etiket Fiyatı   10 TL 
   Kağıt - Cilt      2. Hamur Kağıt. karton kapak cilt
   Sayfa - Ebat   260 Sayfa - 13.5x21 cm
   Yayın Yılı       2011
   ISBN              9789758894147
    
   Samanyolu yayıncılık , Dr. Arif Arslan  tarafından yazılan Dualar ve Niyazlar adlı kitabı incelemektesiniz.
   Dualar ve Niyazlar kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
     
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2
    
     
            MANEVİ İKLİME YOLCULUK DUALAR VE NİYAZLAR
         
    
   Allahım!

   Eğer Sen muhafaza buyurmazsan hiç kimse beni koruyamaz.

   Kulluğumuz dualarımızda saklı!
    
   Dua ve niyazların mümine kazandırdığı sırlardan biri de Allaha karşı yaptığı yakarışın onun için çok yüksek bir moral kaynağı olduğudur. Allah'a yapılan niyazların ortak noktası, O'na teveccüh etmek, O'na açılan kapının tokmağına dokunmak demektir.
    
   Allah'a yapılan dua ve niyazların bütünü için geçerli olan diğer bir husus da bu duaların insanların maneviyatını takviye etmeleridir. Mümin, Allaha tazarru ve niyazda bulunmakla aslında O'nunla gizlice konuşmuş olmaktadır. Bu da bir manada kendi güç ve kuvvetinden istifade ettiği manasına gelir ki, müminin yaptığı böyle bir dua ile adeta Kendi güç ve kudretimden yararlandım ve Senin güç ve kuvvetine sığındım Allahım! demektedir.
    
   Duaya yöneldiğimiz zaman, güvendiğimiz bir limana demir atıyoruz demektir. Duaya yöneldiğimiz zaman, Allah'ı ve dertlerimize derman olacak yarattıklarını arıyoruz demektir. Böylece dua eden insan, hiçbir varlık dışarıda kalmamak şartıyla, evreni kucaklamaya hazır hale gelmiştir.
    
   Yaratılışından bugüne uçsuz bucaksız bu evren deryasında nice dua ve niyazlar yankılanıp durmaktadır. İlk insandan bu yana yapılan duaların bereketinin peşinden gitmek için Dualar ve Niyazlar iyi bir rehber olma özelliği taşıyor!
     
     
                            GİRİŞ

    
            DUANIN YERİ VE ÖNEMİ
    

   Dua bir iklim, mevsim ve duyuştur. Duada çağırdığınız sizi duyması ve ona sesinizi duyurabilmeniz önemlidir. Bu nedenle dualarda samimiyet ve içtenlik çok önemlidir. Eğer siz sesinizin yankısını işitemezseniz karşı tarafta sizi işitmez. Bunun için her zaman samimi ve sessiz yakarışlar daha etkili olmuştur. Rivayet edilir ki, Hz. Süleyman zamanında bir kıtlık olmuş. Halk ve hayvanlar açlıktan susuzluktan kırılır haline gelmişler. Ne yerde bir yeşillik kalmış ne kaynaklarda bir damla  su. Bulutlarda çekip gitmiş semalarından. İnsanlar çatlak dudakları ve mahzun bakışlarıyla Hz. Süleyman’a gelip yağmur duasına çıkmak için yalvarıp yakarmışlar. O da halkı peşine takıp dağlara çıkmak için harekete geçmiş. Hz. Süleyman tan duaya başlayacakları sırada, yerde sırt üstü yatıp debelenen veya ellerini havaya açıp yalvaran bir karınca görmüş. Onun haline bakıp mahsun olmuş ve söylediklerini dinlemek için eğilmiş. Yalvarışlarını duyup duygulanmış ve halka dönüp yaşlı gözlerle söyle seslenmiş:

    “ Haydi evlerinize geri dönün Mevla yağmur verecek…”

   Karınca öyle samimi yalvarıp, çaresizliğini öyle hazin bir şekilde dile getirmiş ki, yüce Allah yarattığı en küçük mahluklardan biri olmasına bile bakmayıp istediğini yerine getirmek için bulutlara emir vermiş. Daha insanlar vadinin eteklerine inmemiş ki damlalar yere düşmeye başlamış.

   Duasız olmak, adeta cansız olmak gibidir, yalnızca ölüler sessizdir. Çünkü yeryüzünde nefes alıp veren her şey, kendine has diliyle Allah’ı anar, tespih eder. Ve ona secde edip yalvarır, yakarır (Araf, 7: 206) hatta bulutları sürüp aşılayan yıldırımlar ve gök gürültüsü bile o anda Onu hamd ile tespih eder (R’ad, 13: 13).

   Öyle ise, haydi “ şimdi sen, rabbine hamd ile tespih et ve secde edenlerden ol!” (hicr 15 : 98) çünkü o hep tespih edilen,onların söylediklerinden çok uzak ve çok yüksek, hemde ölçüye sığmayacak kadar… “(İsra, 17:43). “o yüce ve yüksek olan rabbini gece gündüz sabah akşam durmadan tesbih edenlerden ol…) (Rum, 30:17;  Ahzab  33:42). “bu konuda asla yalnız değilsin. Çürkü dağlar, taşlar ve kuşlar topluca allah’ı tesbih ediyorlar. (Sad, 38:18-19;Sebe 34:10)

   Sözün kısası eğer insan Ona dua etmekten ve Onu tesbih etmekten uzaksa kaybedenlerden olur. Çürkü her şey ve her varlık onu tesbih etmektedir:

   “Göklerde ve yerlerde bulunan herşyey allahı tespih etmektedir.o aziz dir. Çok güçlüdür), Hakimdir (hüküm ve hikmet sahibidir.) “(Hadid, 51:1)

   Dua edin; çünkü dua, sirayet edici, derinlere işleyici, yumuşatıcı, olgunlaştırıcı, sakinleştirici,hatta eriticidir. Günahları, günahkarların kalplerini yumşatır, sakinleştirir ve eritir.

   Yüce Allah Hz. Davut’a içten yaptığı yakarışlarla, dua ve tesbihlerle demiri yumuşattığı, dağları tesbihine eşlik ettiği gibi (Sebe,34:10), dilerse sizin dualarınızla da size karşı dağ gibi , taş gibi, sert tabiatlı, katı kalpli, koru yürekli insanların kalplerini de sizin için yumuşatır, eritir ve onları size eşlik ettirir.

   Dua, kısa zamanda ve hatta anında en uzağa ve aslında en yakına ulaşan özel bir ulak, korunmak için en etkili silah, sevilmek için de en etkili iksirdir. Birisi için yapılan samimi bir dua, dua edilen kişi evrenin diğer ucunda bile olsa, anında onun hesabına geçer ve ışıktan daha hızlı gidip arş-ı a’la’ya ulaşır. Sizi de dua ettiğiniz kimseyi Rabbin huzurunda temsil eder.

   Allah’a dua etmenin yanı sıra, onu sevdiği şekilde zikretmek ve ona şükretmek de önemlidir. Buna da Resul-ü Ekrem (s.a.v) açıklık getirip bize yol göstererek bize yol göstererek Semure bin Cündeb kanalıyla gelen bir hadiste şöyle buyurmuştur:

   “Allah’ın en çok sevdiği sözler şu dördüdür: Sübhanallah, Elhamdulillah, La İlahe İllallah, Allahuhekber. Bunlardan hangisi önce söylenirse fark etmez.”

   Bu tesbihler bilindiği gibi her namazdan sonra 33’er kere çektiğimiz tesbihlerdir. Anlamları da kısaca; Sübhanallah: Allah’ı bütün noksan sıfatlarından tenzih etmek. Elhamdülillah: ezelden ebede her türlü hamd ve övgü, şükür ve minnetin Allah’a mahsus olduğunu ilan ve itiraf etmek. La İlahe İllallah: Allah’tan başka ilah yoktur diyerek tevhid inancımızı yenilemek. Allahuekber: Allah en büyüktür diyerek, ondan büyük birini tanıyıp kabul etmediğimizi itiraf ederek, imanda olgunlaşmak anlamına gelen bir teslimiyet ifadesidir. (
   dualar ve niyazlar,  arif arslan, dualar ve niyazlar fiyat, arif arslan kitabı, manevi iklime yolculuk, Samanyolu yayın, Dualar ve niyazlar fiyatı )
    
    
               Duanın Yapılış Şekli

    
   Gerçekte duanın yapılış kalıplara koymak ve o şekilde ifade etmek doğru değildir. Duanın esası içten geldiği gibi yapılmış olmasıdır. Hissedildiği gibi, ihtiyaç anında, zor durumda kalındığında çaresizce yalvarış, yakarıştır dua. En iyi şekli budur. Bir annenin oğlunu askere uğurlarken, kızını gelin ederken gözyaşlarıyla yaptığı dua, oğlunun sağ salim geri geldiğini, kızını gittiği yerde mutlu olduğunu görmek içindir. Bunu kelimelerle ifade etmez ama hissettiği odur. Sonra kelimeler devreye girer ama onlar gözyaşları kadar dolu ve verimli olamaz.


   Hiçbir söz içten bir yöneliş ve acizlik içinde yapılan dua kadar etkili olamaz. Mesela; Hz. Nuh, tam 950 yıl boyunca tebliğ ile yana yakıla doğru yola ulaştırmak için uğraştığı kavminden o kadar çok çekmiş ve onlar için o kadar çok dua etmişti ki, bunları ne bilebilmek, ne de saymak mümkündür. Ancak yapacak bir şey kalmayıp tam bıçak kemiğe dayandığı an, acılar ve sancılarla kıvranarak ellerini açıp gözyaşlarıyla; “ Rabbim ben mağlup oldum, bana yardım et!” diye inlemesi, göğün kapılarını açtırmış, yerin kaynaklarını coşturmuş ve inkarcı kavminin helakine sebep olmuştur. Nebiler nebisi Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) de, Mekke’de her sokakta  önünü kesen ve insanlara Allah’ı anlatmasını engelleyen müşriklerden bıkmış usanmış ve yapılanların acısıyla kıvranırken, bir avuç insanla Bedir’e çıkmak zorunda kalmıştı ki, burada:

   “Allah’ım, bu ordu senin ordun, bu orduyu mağlup edersen kıyamete kadar adını anan kalmayacaktır, bu orduyu muzaffer eyle!” diyordu. Hemen arkasından duasına icabet ediliyor ve 5000 melekle ordusu takviye edilerek, eşi emsali görülmemiş bir şekilde çoğu bineksiz ve silahsız  300 kişi, tam teçhizatlı 1500 kişilik mükemmel bir orduyu birkaç saat içinde mağlup ediliyordu.

   Öyle dua edin ki, melekler “amin” desin dualarınıza ve gök kapıları açılsın. Yıldırımlar, bulutlar, dağlar, taşlar ve kuşlar ve hatta bütün mahlukat size eşlik etsin.
    

           Kabul Olmayan Aday Dualar
    
   Makbul dualar, daha çok Kur’an ve sünnette dile getirilen kabul edilmeye en yakın dualardır. Bunlara “me’sur” yani tesirli dualar da denir. Mesela, müminlere genel olarak yapmaları gerektiği öğretilen:

    “Rabbena Atina fıddunya haseneten vefil ahreti hasaneten ve gina azabennar.” (Bakara,2: 201)

    “Ey Rabbimiz! Bize dünyada bir güzellik ve ahrete de bir güzellik ver ve bizi ateş azabından koru!”

   Öte yandan Hz. İbrahim’in (a.s) dualarından olan: “Rabbi’calni mukimessalati ve min zürriyeti Rabbena ve takabbel dua. Rabbenağfirli velivalideyye velil müminine yevme yekümül hisab.” (İbrahim, 14: 40-41)

   “Ey Rabbim! Beni ve soyumdan gelecekleri namazını dosdoğru olanlardan eyle! Ey Rabbimiz! Duamı kabul et! Ey Rabbimiz! Herkesin hesaba Çekileceği günde beni, ana-babamı ve müminleri bağışla!”

   Yukarıda verdiğimiz örnekteki gibi Kuran-ı Kerim’de geçen nebilerin duaları ile namaz içinde okuduğumuz salavatlar (allahümme salli allahümme barik) ve kunut duaları da bunlardandır. Nebi dilinden çıkmış veya Allah’ın sevip öldüğü velilerle, onların sahip olduğu ahlaki özelliklere sahip olan kimselerin yaptığı duaların, yine onun dilinden nakledilmesi de bu duaların makbul olmasının işaretlerindendir.

   Dua etmek için zaman ve mekan önemliyse de duada asıl önemli olanın insanın onu hissederek yapmış olmasıdır. Keza, secdede, kabede, safa ile Merve arasında, arafatta ve zemzem içerken yapılan dualarla ravza-i Tahire’de yapılan dualarda makbul yani kabule en yakın dualardır. Kendisine değer verdiğiniz kişilerin sizin için etmiş olduğu dualarda kabule yakındır. Özellikle “günahsız ağızlarla dua edin” diyen sevgili peygamberimizin bu tavsiyesine uygun olarak başkalarından dua isteme başkaları için dua etmek ve bizim için yapılan dualarda günahsız ağızlardan yapılmış olacağından çabuk kabul edilen dualar olacaktır. Çünkü ne başkası bizim ağzımızla günah işleyebilir, nede biz başkasının ağzıyla bu nedenle hem başkalarından dua istemek hem de başlarına dua etmek önemlidir ve kabul edilmesine vesiledir.

   Arif  Arslan,  İstanbul  2008         
                      
   GÜNLÜK HAYATA VE İBADETLERE AİT DUALAR

    
    
   Hamd ve Sena

   Eûzübillahimine'ş-Şeytani'r-Racim Bismi'llahi'r-Rahmani'r-Rahim. Rahman ve Rahim Allah 'in adıyla; Hamd, âlemlerin Rabbi Allah'adır. O Rahman'dır, Rahîm'dir. Din gününün Malik'i, sultanıdır O! Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yar­dım dileriz. Bizi dosdoğru yola ilet. Kendilerine nimet verdiklerinin yoluna. Gaza­bına uğrayanların ve azıp sapanların yoluna de­ğil. Âmin. (Fatiha Suresi, 1:1-7)

   Kovulup lanetlenmiş Şeytan'ın şerrinden Allah'a sığınırım; Rahman ve Rahim Allah'ın adıyla.

   Ey şefkat ve merhametin kaynağı olan Al­lah'ım! Bir işe başlıyorum ki, boyumdan aşkın, kalbimden, ruhumdan öte. Buna, sadece sana güvenerek ve güzel bir neticeye ulaştıracağına inanarak, senin adınla başlıyorum.

    
   Allah'ım! Beni bu hayırlı işimden alıkoya­cak her türlü şer ve kötülüklerden, tembellik ve uyuşukluktan; ezeli düşmanımız Şeytan'dan ve onun ordularının -sinsi davranışlarla sokulup beni engellemesinden sana sığınıyorum.

   Sana, vücudumun zerreleri; dağların, taşla­rın atomları, denizlerin dalgalan, yağmurların damlaları, karların taneleri kadar hamd ve sena ediyorum. Öyle hamd ve sena ediyorum ki, me­leklerin duaları, kuşların nağmeleri, böceklerin sesleri, ağaçların yaprakları ve rüzgârların fısıl­tıları kadar. Kaldı ki, seni layık olduğun şekilde ne övmeye ne hamd etmeye gücüm yeter. Şüp­hesiz sen, kendini övüp sena ettiğin gibisin ve senden başka ilah yoktur.

   Bize bir rahmet ve mağfiret vesilesi olarak gönderdiğin kâinatın efendisi ve yegâne şefaat­çimiz olan Resul-ü Ekrem'e de binlerce salât ve selâm ile hoşnutluğun da onun arkadaşlarının ve değerli ailesinin üzerine olsun.

   Ey kendisinden başka güç, kuvvet ve iktidar sahibi olmayan, her şeye güç ve kuvvet veren; bana da güç ve kuvvet ver; irade, sabır ve sebat ihsan eyle.
     
   Ey her işi neticeye ulaştırmak veya/ve engellemek elinde olan Allah'ım! Beni hayırlı işlerimde ve bu işimde başarıya ulaştır. Eş, dost, ahbap ve arkadaşlarıma mahcup eyleme! Beni himayene al ve kapından boş çevirme Allah'ım! Âmin.

    
   Duanın Kabulü İçin Ön Şartlar

   Her şeyde bir usul ve bir adap vardır. Ab-dest, namaz, zekât, hac gibi ibadetlerde nasıl bir usul ve adap varsa, duada da bir edep, bir usul vardır. Bu nedenle kısaca önce bunlara değin­mek istiyoruz. Ta ki duamız kabul edilmediğin­de, "Allah duamı kabul etmedi" diye düşünmek yerine, dua etme biçimimizdeki eksiklikleri dü­şünelim. Kabul edilmediyse mutlaka bir eksiklik vardır ve bu da bizden kaynaklanmıştır. Ya is­tediğimiz şeyin olması kader örgüsü noktasında yer bulmaz ya da biz istemesini bilememişizdir. Çünkü usulüne uygun her dua mutlaka kabul edilir ve cevap verilir. Ancak kabul etmekle, ce­vap vermek de farklı şeylerdir.

   Bazen istediğimiz şey bizim için faydalı ol­maz. Bu yüzden kabul edilse bile, aynıyla cevap verilmez. Tıpkı bir ilaç gibi... Hasta doktora gi­der ve kafasına göre bir ilaç isterse doktor ona bu ilacı vermez. Çünkü o ilacın ona iyi gelmeye­ceğini, aksine zarar vereceğini bilir ve bu yüz­den de onun istediğini vermez, yerine başka ve faydalı bir ilaç verir; hastalığının iyileşmesine yardımcı olur. Dualar da böyledir.  Hepsi birer ilaç gibidir. Faydalı ve Zaralı olanı ise bizi bizden çok düşünen Rabbimiz tercih eder; verir veya vermez.

    
   İçindekiler
   Giriş / Duanın Yeri ve Önemi..............................
   Duanın Yapılış Şekli......................................... 12
   Kabul Olmaya Aday Dualar.............................. 14
   I. BÖLÜM GÜNLÜK HAYATA VE
   İBADETLERE AİT DUALAR................................
   Hamd ve Sena...................................................
   Duanm Kabulü İçin Ön Şartlar......................... 21
   Eûzü-Besmele Çekmek.................................. 22
   Allah'a Hamd ve Sena Etmek.......................... 23
   Peygamberimize Salât-u Selâm Okumak......... 24
   Günlük Hayatımıza Ait Dualar.......................... 25
   1- Güne Başlarken................................... 26
   2- Gece Uyanınca.................................... 27
   3-Ezandan Sonra...................................... 29
   4- Namaza Başlarken............................... 29
   5- Sabah ve Akşam Namazdan Sonra........ 30
   6- Secde Sırasında Yapılacak Dua.............. 34
   7- Her Namazın Ardından......................... 35
   8- Namaz Sonrası Yapılan Dua.................. 36
   9- Namazın Farzı Bitince........................... 39
   10-Cuma Namazından Sonra..................... 40
   11- İmanla Ölmek veya Uyanmak İçin....... 42
   12- Ölüm Ötesini Düşünerek Yatmak........ 44
    
   6   Dualar ve Niyazlar
   13- Güvenli Bir Uyku İçin.......................... 45
   14- Uykusuzluğa Dair Dua......................... 46
   15- Yatağa Girince.................................... 48
   16- Eve Girerken...................................... 49
   17- Evden Çıkarken.................................. 51
   18- Her Sabah ve Her Akşam.................... 52
   19- Geceleri Uyanınca.............................. 54
   20- Bir İşe Başlarken................................. 55
   21- Tuvalete ve Banyoya Girerken............ 57
   22- Tuvaletten Çıkınca.............................. 58
   23- Abdest ve Gusülden Sonra................. 59
   24- Yolculuğa Çıkarken ve Dönünce.......... 61
   25- Konaklama Duaları............................. 62
   26- Yeni Bir Şey Giyildiği Zaman................ 63
   27- Yağmur Duası..................................... 63
   28- Yağmur Yağınca.................................. 64
   29- Yağmur Felakete Dönüşünce.............. 65
   30- Bulut Görünce................................... 68
   31- Şidetli Rüzgâr Estiği Zaman.................. 69
   32- Sabaha ve Akşama Ulaşınca................ 71
   33- İftar Duası.......................................... 72
    
   49- Gökyüzüne Bakınca............................ 90
   50- Gök Gürleyince.................................. 91
   51- Önce Rabbi Tenzih Etmek................... 91
   52- Aynaya Bakınca.................................. 93
   53- Kabe'ye Bakınca................................. 93
   54- Nimetlere Şükretmek........................ 95
   55- Özürlü Bir Kimse Görünce.................. 96
   56- Bela, Musibet ve Düşmana Karşı......... 97
   57- Beş Şeyden Allah'a Sığınmak.............. 98
   58- Ani Ölümden Allah'a Sığmmak............ 99
   59- Günahları Silen Dua.......................... 100
   60- Allah'a En Sevimli Gelen Dua............. 101
   61- Günahlardan Temizlenmek İçin......... 102
   62- Gece Namazı ve Duası...................... 102
   63- Gece Namazına Başlarken Dua.......... 104
   64- Gece Namazından Sonra Dua............ 104
   65- 4 Bin Teşbih Çekmeye Bedel Dua...... 107
   66- Yarım Gün Zikir ve Tespihe Bedel...... 108
   67- Dört Köle Azad Etmeye Bedel Dua.... 109
   68- Borçtan Kurtulmak İçin..................... 109
   69- Hıfz/Ezberleme Duası....................... 110
   70- Hangi Söz Allah'a Daha Sevimlidir?..... 112
   71- Ezanla Kamet Arasında Nasıl
   Dua Edilmeli ve Ne İstenmeli?.......... 113
   72-Hz. Muhammed (s.a.v)'in Namazda
   Okuduğu Diğer Dualar..................... 114
   73- Duası Geri Çevrilmeyen Kimseler...... 116
   74- Allah'tan Faydalı İlim İstemek............ 117
   75- Zarar Kapılarını Kapatan Dua.............. 118
   76- "Ben Duamı Şefaat İçin Sakladım...".. 119
   77- Allah'a Yaklaşmak............................. 120
   78- Selamlaşma Bir Dualaşmadır.............. 122
   79- Namazlardan Sonra Zikretmek.......... 122
   80- Arife Günü Yapılacak Dua.................. İ23
   81- Beraat Gecesi ve Duası..................... 124
   82- Seyyid-ül İstiğfar Duası..................... 126
   83- "Ya Görselerdi!.."............................. 127

     Dualar ve Niyazlar

   84  - İstihare Namazı ve Duası.................. 129
   85  - Namazdan Sonra Okunan
   İsm-i Azam Duaları........................... 130
   86- Rahmetini Umarım........................... 137
   II.BÖLÜM YAKARIŞLAR VE ÇOK AMAÇLI
   DUALAR....................................................... 139
   Yakarışlar ve Çok Amaçlı Dualar........................ 141
   Dua, Davet ve İcabetten Gelir....................... 141
   En Kıymetli Tespihler.................................... 143
   Kur'an-ı Kerim'den Dualar............................. 147
   A - Peygamberlerin Duaları..................... 147
   B - Büyüklerin Duaları............................. 163
   C - Hak Dostlarının Duaları....................... 187
   D - Peygamberimizden Seçme Dualar..... 195
   III.BÖLÜM CEVŞENÜ'L- KEBİR.......................... 199
   Cevşenü'l- Kebir ve Tercümesi......................... 201
   Suçluyum ve Kusurluyum................................. 257
   Yüce Huzurda İtiraf....................................... 258
            
     Samanyolu yayıncılık , Dr. Arif Arslan Dualar ve Niyazlar adlı kitabı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789758894147
   MarkaSamanyolu Yayıncılık
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9789758894147

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.