• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı

   Fiyat:
   130,00 TL
   İndirimli Fiyat (%24,6) :
   98,00 TL
   Kazancınız 32,00 TL
   32,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

     Kitap               Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı
     Yazar              Seyyid İbrahim Halid Eyyubi
     Tercüme          H. Mustafa Varlı
     Yayınevi          Esma Yayınları
     Kağıt - Cilt       2.Hamur kağıt, Ciltli
     Sayfa - Ebat    715 sayfa, 17x24 cm
     Yayın Yılı         2019  son baskı

    

   Esma Yayınevi tarafından yayınlanan, Mustafa Varlı nın hazırladığı, Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı adlı kitabı incelemektesiniz.
   4.444 Dua Budur, Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı
   kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    

   Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı ( Sihir, Tılsım, Büyü )


   MÜHİM BİR HATIRLATMA 

   Sevgili okurlarım, merakım ve mesleğim dolayısıyla nice kitaplar karıştırdım, nice üstadlar dinledim. Bizlere miras bırakan kıymetli üstadlarıma yüce Mevla dan ölenlere rahmet, hayatta olanlara da uzun ömürler diler; feyiz ve bereketlerinden biz acizlerin faydalanması dileğiyle. Kardeşlerim, değişik konular üzerinde durarak birçok konuları siz okurlarıma hazır yenilir bir lokma haline getirdim. Bu kitabımda veya diğer kitaplarımda ki amacım siz meraklı okurlarıma merakınız mucibince her türlü hacet ve isteğinize cevap verecek şekilde bilgiler hazırlamış bulunmaktayım. Sizlere manen ve madden yardımda bulunmak üzere istifadelerinize sunmuş bulunmaktayım.

   Bu kitabımın içinde birçok kıymetli dua ve şifa kalemleri bulunmaktadır. Bunların her biri bilinmeyen manevi bir silahtır. Her kim ki bu silahı yanlış kullanır, kendisine faide başkalarına veya haksız yere bir mazluma zarar verme niyetiyle bu işlemleri kullanan okurlarıma bizleri yoktan var eden Rabbimizin azabının ağır olacağını bir kez daha hatırlatır böyle bir fiiliyatta bulunmak isteyenlerin suçlarının hiçbir zaman Mevla katına değerlendirip ceza ve mükâfatı Mevlanın vereceğini unutmamalarını tavsiye ederim.

   Kıymetli okurlarım bu gibi konulardan iyi bir netice alabilmek için yüce Mevla’mıza karşı günahsız olarak yönelelim. Tövbesiz arzu ve istekte bulunmayalım. Büyük üstatlarımıza güzel bir münacat ve Fatihayı şerifle yad edelim. Ben acizin gönül dostu olarak ona da bir hayır dua ile yad ederek nice yararlı hizmette bulunmamın devamını dileyen siz okurlarıma yüce Rabbimin rızasına uygun, hayra yönelik işlerinde başarı dileklerimi samimiyetimle yüce Mevlaya arz eylerim.

   Bu kitapta özellikle üzerinde bulunup çalışmış olduğum " Seyyid İbrahim Halid Eyyubi " (Gaffarallahu Zunubehu) Hazretlerinin eserlerinden faydalandığım bu zatın ruhuna bir Fatiha ile yâd etmenizi istirham eylerim.

   Yine sizlerin Yüce Mevlaya halisane yaklaşmanız için sizlere tavsiyem şudur ki; istihare etmeden bir şeye kalkışmayınız, istihare Rabbimize açılan bir penceredir. İşte bu minval üzere çalışan kâmil bir insan için bu yolun ibtidayi de ve ahiride mevlaya gider. Saygı değer okurlarım her kapının bir helayıkı vardır, vakti gelince kapatır, işte Yüce Mevla’mızın kapısının hiç bir zaman kapanmayacağını siz okurlarıma hatırlatmak isterim. Bu yolda Tevfik Allah'tan ve takdir siz okurlarımdan. Hepimizi Cenabı Mevla kendi merhametiyle acısın ve muhafaza eylesin âmin.
    
   H. Mustafa Varlı
   14.01.1998             ÖNSÖZ
    
   Bismillahirrrahmanirrahim

   “Elhamdü lillahi Rabbil’alemin. Vessalatü vesselamü ala seyyidina Muhammmedin hatemil enbiyai vel mürselin. Ve ala alihi ve sahbihi ecmain.”

   Hamd, alemlarin Rabbi, Rahman ve Rahim, Din günün sahibi olan Allahu Teala (c.c.)’ya; salat ve selam; Alemleri rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu ve’s-selam’a, temiz ehli beytine, ashabına ve bütün ehli İslam ve bütün mümin kullarına olsun.

   Yaratıcı ve yaratılmışların arasındaki ilişkiyi, bağı, his ve duyguları, sevgi muhabbet ve aşkların ifadesi ne ileridir? Yaratılmışların canlı olanlarından bitkilere dek baktığımızda her an, her lahza yaratıcasına şükretmenin hazzını zikrederek yaşadığını duymaktayız ve hissetmekteyiz. Hatta öyle anları olur ki bitki, nebatat aleminin gözyaşlarını ta toprağa kadar ulaştırır, toprakta bu gözyaşlarını ta toprağa kadar ulaştırır, toprakta bu gözyaşların ne için aktığını bütün benliğiyle Rabbine olan aşkın ifadesindeki hazzı duyar. Toprakta görevini yaptığına şahit olur. Böylece toprak bitkiye olan hizmetinin karşılığını alır adeta.

   Aynı şekilde cansız dediğimiz şu dağlar taşlar kısaca tabiatın hepsi mahluk olduğunun şuuru içindedir, sanki kendisine verilmiş olan o ulvi görevi, yani canlılara hizmet etmeyi Allaha ‘c.c.) ibadet aşkıyla yaptığının bilincindedir.

   O aşkın tadını Allahın kullarına hizmet etmekle o tat alınır.
   Yine canlıların eşrefi mahluku olan insan ilahi iradenin kendisine verdiği akıl dediğimiz bir varlıkla yaratıcısını bulma sevdasına düşmesi, sahibini arama aşkına kapılması, yaratılmış ve yaratıcı ilişkisinin en güzel ifadesidir.

   Eşrefi mahluk olan insan ilahi iradenin tesiriyle kendi eksenindeki olaylar neticesinde ezelde elestu bezmindeki sözü hatırlayarak ahdini yerine getirmek için yollar aramaktadır. İşte bu yılları ifadelendirerek sevgiyi, aşkı, muhabbeti kelimelere, sözlere döken yüzlerce aşıkın arzu ettiği şey sadece ve sadece o güzel mevlamızın tadını tatmak. O lezzeti alan şey aramaz, çünkü gören göz onu anlar ve bilir.
   Yine eşrefi mahluk olan insanın inanmışı, iman etmiş, teslim olmuş olmanın lezzetini yaşarken, bunun daha güzelini istemektedir. Bu güzellikleri de elbette bu kainatın sahibi; Peygamberi vasıtasıyla biz kullara bildirmiştir. Bütün bunları yani sevgi ve muhabbeti şu güzel emri ilahi ile bildirmiştir.

   Allah (c.c.) Ali İmran suresi ayet 31’de: “(Ya Muhammed) De ki: Eğer siz Allahı seviyorsanız bana uyun ki Allahu Teala da sizi sevsin ve günahlarınızı mağfiret etsin, yarlığasın. Allah (c.c.) çok mağfiret ve rahmet edici, esirgeyicidir.

   Yine Ali İmran suresi ayet 32’de: Yine de ki: Allah ve Resulüne itaat edin eğer yüz çevirirseniz, şüphesiz Allah yüz çevirenleri sevmez.”
   İşte itaat edene, sevene, emirlerini ve yasaklarını hayatına tatbik etmek suretiyle bunu gösterene Allah (c.c.) ruhlarında o lezzetlerin yollarını gösterir. Sonra da bu haz ve manevi lezzet kelimelerde yerini bulur. İşte elinizde bulunan bu eserde bunu yaşamanız mümkün olabilir. İlk insan Hz. Adem son peygamber Hz. Muhammed (s.a.v.)’e, efendimizden günümüze ferd ve toplum olarak gönüllerin ilahi yakarışlarını, his ve duygularını elinizdeki bu eserde bulmanız mümkündür. Siz kıymetli okurlarımıza hasis ve kıskanç insanların yapmış oldukları sihir, büyü, nazar ve mühabbetle ilgili bütün yapılması elzem olan her türlü şifa ile ilgili ayet, vefk ve tılısımlarla, örneklerle takviye etmiş bulunmaktayım, inşallah sizlere bir nebze de olsa madden ve manen yararlı olursam ne mutlu bana.

   Ben de sizler gibi bu toprağın bağrından sizlerin içinden gelen, sizler gibi bir hak ve hakikat yoluna kendisinin adamış bir insan olarak bu fani dünyada hayatımı idame etmekteyim.

   Hamd yüce Allah’a, bana Allah gerek cihan kar etmez, benim gönlüm didar ister, eğlenmez.  Seyyid İbrahim Halid Eyyubi
   Sizlere son cümlemi söylerken bir hak dostunun, bir ulu hakakın veciz sözleriyle bağlılığını ifade eden şu cümleler dökülüyor dilinden:
    
    
   Padişah-ı Alem olmak bir kuru gavga imiş,
   Bir veliye bende olmak cümleden A’la imiş
    
   Allah bizleri de bu su’ura erdirsin. Amin.
    
    
                DUA’NIN EHEMMİYETİ VE FAZİLETİ
    
   Sevgili Kardeşlerim! Dua bedeni ibadetlerden biridir. Dua etmek bir mümin kul için çok önemli ve de çok faidelidir.

   Kardeşlerim! Duanın fazileti o kadar büyüktür ki; dua etmekle insanlar latifleşir, melekler derecesine ulaşır.

   Dua; bütün ibadetlerin özüdür. Dua sebebiyle Cenabı Vacibul Vücut Hazretleri kullarına her tür ihtiyaçlarını verir, her ne arzuları var ise yerine getirir.

   Peygamberimizi (s.a.v.) efendimiz bir hadisi şeriflerinde şöyle buyurmaktadır:
    
   Leyse şey’ün ekrame alellahi Teala mined düai.
   “Allah katından dua etmekten daha güzel ve daha kıymetli hiçbir ibadet yoktur”, diye buyrulmuştur.
   Sevgili kardeşlerim Peygamberimiz (s.a.v.) efendimiz duanın bu derece kıymetli olduğunu bizlere haber vermektedir.
   Bizler Rabbimize niçin gece ve gündüz dua etmeliyim. Niçin vakti sahurda kalkıp gözyaşı dökmeliyim. Allah’ı zikretmek ne kadar leziz, ne kadar tatlıdır. Dua eden, talepte bulunan her kulun istediğini verir, dua sebebiyle bütün insanların hem dünyevi hem  de uhrevi bütün acı ve ızdıraplarını giderir.

   Sevgili kardeşlerim, dua ederek istemek kullardandır. Kabul ederek vermek yüce Mevlamızdandır. Allahu Zülcelal Hazretleri bir ayeti celilesinde şöyle buyurmaktadır:
   “Üd’uni estecib leküm:”
   “Bana dua ediniz ki size icabet edeyim” Neden Mevlamıza her an dua etmiyelim.
   Cenabı Allah, kullarının bütün ihtiyaçlarını bildiği halde: “Siz isteyin ben vereyim; buyurması, bilmiş ol ki bir hikmete binaendir. Çünkü her şey ona malumdur. O her şeyi bilen ve görendir. Aslında isteyerek ona bildirmeye hiç hacet yoktur. Fakat ondan istemek suretiyle kullar, kulluklarını bilecek ve acizliklerini itiraf edeceklerdir. Gurur ve kibiri giderip alçak gönüllü, mütevazı, huşu içinde Cenabı Allah’tan isteyeceksin. Böyle isteyen kullara vermemek Allahu Zülcelal Hazretlerinin şanına laik değildir. Peygamber efendimiz yine bir hadisi kudside şöyle buyurmaktadır:
   Ey Ademoğlu, sen banada ve ricada bulun ki sende bulunan günahları kayıtsız olarak af ve mağfiret ederim.  

   Ey insanoğlu eğer ki günahların, yerleri ve gökleri dolduracak kadar olsa bile tevbe- istiğfar etsen günahlarını mağfiretle mukabele eder, seni af ederim, buyurmuşlardır.
   Cenab-ı Vacibül vücut hazretlerinin meleklere cevaben; “Takvaya de ehilim; iman ve ibadet edilmeye de layıkım, ikab ve azabımdan korkulmaya da layıkım” demektir. Yani, bir mümin Cenabı Allah’dan istekte, bulunduğu zaman vereceğine inanması ve ümit etmesidir. Aynı zamanda Cenabı Allah’ın azabından emin olması lazımdır. Çünkü; kullardan Mevlamız hayf ederek, ona boyun bükerek dua eder ise ondan hoşlanır, o kulları daha çok sever. Yine bir hadisi şerifte Peygamber efendimiz şöyle buyurmaktadır.

   “İnnel abdel mü’mine Leyed’ullahe feyekullahü Teala licibriyle la tecihü feinnı ünıbbü en esme’a sevtehu ve iza deahül faceretü kale ya cibriylü akdı hacetehu innı la ühıbbü en esme’a savtehu.”

   “Muhakkak ki, bir mümin Allah’a dua eder. Allahü Teala, Cibril-i emine emir verir, ona icabet etme; çünkü, ben onun sesini işitmeyi çok seviyorum, diye buyurur.
   Bir de günahkar kul dua edince de: Ya Cibril, onun tezce ihtiyacı olanı ver; çünkü ben onun sesini duymayı istemiyorum diye buyurur.
   Rabbim cümlemizi o gibi sesi hoş gelmiyenlerin zümresinden eylemesin inşallah.

   Peygamber efendimiz yine bir hadisi kudside şöyle buyurmaktadır:
   “İza kalel abdü “yarabbi, yarabbi!” Kalellahü: Lebbeyk, abdi Sel tu’ta”.
    
   “Sevgili kardeşlerim bir kul Rabbine güzel bir eda ile candan “Yarabbi, Yarabbi!” diye söylendiği zaman Cenab-ı Allah ol kuluna hemen Lebbeyk ey kulum, iste ki sana verilsin der,” buyurmuşlardır. Yine bir hadisi şerifende sevgili peygamber efendimiz şöyle buyurmaktadır.

   “Eddüaü silahul mü’min”. Dua Mü’minlerin Silahıdır.

   Peygamber efendimiz  “dua müminin silahıdır” diye buyurmaktadır.

   Bu silah, kulların üzerine nazil olan musibetlere karşı kullanılmaya yarayan bir silahtır. Seyyid İbrahim Halid Eyyubi kitabı
   Bu silah, kulların üzerine nazil olan musibetlere karşı kullanılmaya yarayan bir silahtır.

   Bu dua silahı maddi-manevi, dünyevi-uhrevi her türlü kötülüklere karşı kullanılır ve bu kötülüklerden ,insanı korur, muhafaza eder.

   Dua, insana gelecek olan belayı geri çevirir. Dua sebebiyle insan belalardan, kazalardan ve her türlü felaketlerden kurtulur. Nitekim bir hadıs-i şerifde:

   “Ed-düaü yeruddül belae.”

   “Dua başa gelen belayı defeder,” buyurulmuştur. Ki; dua belayı geri çevirir, demektir.

   Duanın bizler için ne kadar önemli, ne kadar faideli olduğunu bilsek gece-gündüz dua ederek ağlar ve sızlardık.

   Duanın faziletini, duanın faidesini tamamen yazmanın imkanı yoktur. Şayet duanın fazileti tamamen yazılmak istenirse kitab yalnız duanın faziletiyle dolar. Duanın diğer hassalarına yer kalmaz. 4.444 dua budur esma 99 dua havas ve esrarı kitabı
    
   Bir hadis-i şeriflerinde Peygamber Efendimiz (s.a.v.):

   “Ed-düaü yenfeu mimma nezele ve mimma lem yenzil fealeyküm ibadellahi biddüa.”

   Kardeşlerim! Dua size indirilen ve indirilmeyen musibetlere faide verir. Öyle ise, ey Allah’ın kulları Rabbinize dua ediniz!” buyurmuşlardır.

   Yine bir hadis-i şerif mealidir ki, sallallahü aleyhi ve selem efendimiz şöyle buyurmuşlardır:

   “Keza ve Belayı duadan başka hiç ber şey geri çeviremez. Ömrü de iyilikten başka bir şey uzatamaz.”

   Cenab-ı Allah’tan rahmet ve mağfiret, insanların üzerine dua sebebiyle iner. Dua ile insanlar her arzularını, her isteklerini, her ihtiyaçlarının Cenab-ı Allah’dan isterler; yalvarırlar, niyaz ederler. Cenab-ı Allah da lutf ü kereminden kullarının arzularını yerine getirir, istediklerini verir. Dua ile kullarını rahmet deryasına garkeder. Cenab-ı Allah, kulları üzerine mağfiret ve rahmet kapılarını açar, rahmetini, mağfiretini bol bol indirir, verir, rahmetinden de bir katre bile eksilmez.
    
   Bir hadis-i şerifde:
   “Ed-düaü miftahu’r-rahmeti.”
   “Dua rahmetin anahtarıdır,” buyurulmuştur.

   Cenab-ı Allah’a dua ederken Cenab/ı Allah’ın isimlerinden hangisi anlırsa caizdir. Çünkü, Cenab-ı Allah’ın 99 esmaü’l hüsnası bizlere bildirilmiştir. Cenab-ı Allah’ın 6.000 ismi vardır, diyenler de vardır; 3000 olduğunu söyliyenler de vardır. Buna göre: 1000 ismini melekler bilirler, 1000 ismini bilirler, 1000 ismini nebiler bilirler. 300’ü Tevrat’da yazılıdır. 300’ü Zebur’da yazılmıştır. 300’ü de İncil’de yazılmıştır. 99’u da Kur’an-ı Kerim’de bildirilmiştir. Bir ismi de Kur’an-ı Kerim’de gizlidir. O ism-i a’zamdır” diye rivayet edilmektedir. Mustafa Varlı esma 99 dua havas ve esrarı kitabı
    
   İşte aziz Müslümanlar, bir mü’min bu 99 esmaü’l-hüsna’nın herhangi birisini anarak Cenab-ı Allah (c.c.)’a dua etse caizdir; Cenabı Allah (c.c.) kabul eder.

   Bir ayet-i kerimede:

   “De ki: İster Allah diye çağırın, ister Rahman diye çağırın,  hangisi ile çağırırsanız nihayet en güzel isimler O’nundur,” buyurulmuştur.
   Bu ayet-i kerimedeki duadan maksad isim vermektir. Ayet-i kerimenin nazil olmasına de sebeb şudur: Müşrikler Peygamber Efendimiz’in (s.a.v.): Ya Allah, Ya Rahman! Dediğini işitmişlerdir. Onun üzerine: “O, hem bizi iki ilah edinmekten men ediyor, hem de kendisi iki ilah tanıyor!” diye dedi-kodu etmişlerdir. Cenab-ı Hak, “bu her iki lafzın da, hatta diğer bütün Esmaü’l-Hüsna’nın da bir olan Allah’ın müteaddit isimlerinden bulunduğunu bu ayet/i kerime ile açıklamıştır.

   Cenab-ı Allah (c.c.)’ın 99 esmaü’l-Hüsnası bahsine, kitabımızda ayrıca yer verilmiş binaenaleyh, burada uzun uzun anlatmaya luzüm görülmemiştir. Burada bizim mevzuumuz duanın fazileti bahsidir. 99 esma dua havas ve esrarı kitabı
    
   Bur hadisi şerifte Peygamber Efendimiz (s.a.v.):

   “Ed-düaü huvel ibadetü.”

   Dua, ibadetin beyni ve iliğidir.” Buyurulmuştur.

   Bu hadis-i şeriflerden de duanın ne kadar kıymetli, ne kadar faziletli olduğu apaçık anlaşılmış olmalıdır. Hatta; bir ayet-i kerimede Cenab-ı Vacibü’l-Vücud Hazretleri:

   “Kul müa ya’beu biküm rabbi levla düaüküm.”

   “Habibim, kullarıma de ki, şiddetli zamanlarınızda kendisine dua ve ilticanız olmasaydı, rabbin size değer verir miydi? Buyurmuşlardır. (Furkan suresi, ayet: 77.)

   Bu ayet-i kerimeden de bizlere apaçık bir malumat var ki; onu bilene ne mutlu! Şöyle ki: Canab-ı Allah’ı zikretmek, duanın ve nev’idir. Her ismiyle Cenab-ı Allah’ı yad etmek yani anmak ile zikredilmiş olunur. Zikrin en güzeli kelime-i tevhiddir. Yani, la ilahe illallah’tır.

   Kelime’i tevhid ile zikreden kimsenin kalbine hariçten hiçbir kötülük, hiçbir fena haslet giremez. Zira Cenab’ı Allah’ı zikreden kimsenin içinde, kalbinde, gönlünde, hariçten gelecek her tür fenalıklara karşı büyük bir ateş hasıl olur ve ateş bütün fenalıkların kalbe girmesine mani olur. Cenab-ı Allah’ı zikir ve dua ile anan bir gönül her türlü manevi kirlerden, pisliklerden temiz olur.

   Cenab’ı Allah’ı zikir ve dua etmekle cisimler, cesedler, vücudlar misk ü anber gibi güzel kokar ve ruhlar kuvvet bulur.  4.444 dua budur esma 99 dua havas ve esrarı kitabı
    
   Cenab’ı Allah’ı zikir ve ona dua etmekle basiretler nurlanır, aydınlanır, parlar ve kalblerde ünsiyet, gönüllerde samimiyet hasıl olur.

   Cenab-ı Allah’ı zikir ve ona dua etmekle insanın kalbi mevlasının nuru ile nurlanır. Ve şaytanın vesvese ve iğvasından tertemiz olur.

   Cenab-ı Allah’ı zikir ve ona dua etmekle bütün iyilikler insanın kalbine dolar ve ruhun doğru gitmesine, güzel ahlak ve doğru itikada bulunmasına vesile olur.

   Velhasıl; Cenab-ı Allah’ı devamlı zikir ve ona devamlı dua eden kimseler, gaflette olmazlar. Gaflette olmayan kimseler ise şeytanın vesvese ve iğvasından kurtulmuş olurlar.

   Şeytanın insanlar üzerinde yapmış olduğu tahrifat ancak ve ancak Allah’ı çokça zikretmekle giderilmiş olur. Allah’ı zikretmekten tatlı hiçbir şey olamaz. Allah’ı zikreden bir insan hak kapısında yerini alır. İşte ol kimselerdir ki her istediğini Mevlası verir hiçbir zaman mahrum ve zelil etmez.
    
   Kardeşlerim, sizler de bilirsiniz ki her kapının bir zamanı ve saatı vardır ki sahibi veya bekçisi gelir kapatır. Sevgili kardeşlerim, hak kapısı hiç bir zaman ne gece ne de gündüz kapanmaz. Böyle bir kapanmayan kapı var iken açıp boyun bükelim. Rabbim cümlemizi iyi ve halis kullarının dualarından bizleri de hissedar eylesin inşallah. Amin. (esma 99 en büyük dua kitabı havas ve esrarı kitabı , 4444 dua budur , dua kitabı havas ve esrarı , Mustafa varlı büyük dua kitabı havas ve esrarı , esma yayınları  )


   esma 99 en büyük dua kitabı havas ve esrarı kitabı nın içeriği

   Mühim Bir Hatırlatma 4

   Kitaba Giriş ve Önsöz 5

   Dua’nın Ehemmiyeti ve Fazileti 8

   28 Peygamberin İsimleri ve Mahraçları 526-527

   35 Besmeleyi Şerif 

   72 Türlü Sihir ve Büyüyü Bozmak İçin 474

   114 Sûrenin Sır ve Hikmeti Hakkında 643

   1000 Yıllık Bedduayı Kaldıran Dua 471

   A

   Adamın Evledı Olmasa 99

   Ağır Hastalık 622

   Ağrı ve Sızılar İçin Okunacak ayetler 310

   Ağzı Tutulsa Yani Dili ve Dişi Kitlense 622

   Ağzını Bağlamak İçin 385

   Ahidname Duası 118/119

   Ahiyyen Şerahiyyen Zikri Şerifi 273

   Asaksak Eşi Olanlar İçin 539

   Aksırınca Dua 280

   Akşam ve Sabah Okunacak Dua 145

   Allahumme Salli ve Barik 671/672

   Ameller Ancak Kelime-i Tevhidle Kabul Olur 328

   Amenerresulu 113

   Amentü billahi 674

   Amentübillahi 143

   Amme Sûresi 57/58

   Arka Ağrısı İçin 601

   Aşıklık İçin 207

   Aşılklık İçin 579

   At İçin Dua 572

   At Sıraca Olsa 595

   Avret (Kadın) Dilini Bağlamk İçin 579

   Avret Erinden Kaçsa 621

   Avret Hamile Olmak İçin 608

   Avret Hamile Olmak İçin 615

   Avretin Sütü Gelmese 614

   Avretini Sevmese 637

   Ayetel Kürsi 673

   Ayetel Kürsi 115

   Ayrılık İçin 554

   Azameti Büyük Esmalar 53

   B

   Bakanın Evlatına Bakınca Duası 266

   Bağlı Çözmek İçin 612

   Bağlı Erkeği Çözmek İçin 511

   Bağlı İçin 614

   Bağlı Kimse İçin 573/574

   Bağlı Kimseyi Çözmek İçin 574

   Bağlı Kişi İçin 570

   Bağlı Olanlar İçin 508

   Bağlıyı Çözmek İçin , 570

   Bahtı Kapalı Kadınlar İçin 617

   Bal Tefsiri 233

   Barıştırmak İçin 618

   Baş Ağrısı İçin 547

   Baş Ağrısı İçin 613

   Baş Ağrısı İçin 568

   Baş Ağrısı İçin 605

   Baş Ağrısı İçin 609

   Başa Gelen Beladan Hakka Sığınma 431

   Behçet Hastalığı İçin 496

   Bel Ağrısı İçin 595

   Bereket ve Karınca Duası 136

   Besmelenin Sır ve Hikmeti Hakkında 643

   Beş Vakit Namazda Okunacak Kısa Sureler
   Beş Vakit Namazın Cetveli 565

   Bir Avret Oğlan Eylemese 581

   Bir Avretin Memesi Şişse 581

   Bir Güçlükle Karşılaşınca Dua 675

   Bir Günün Zikrinde Üstün Teşbih 287

   Bir Hastanın İyi Olup Olmadığını Öğrenmek İçin 560

   Bir Kadın Hamile Olmasa 582

   Bir Kadın Kocasını Erini Sevmese 604

   Bir Kadının Sütü Olmasa 597

   Bir Kimsede Büyü Olup Olmadığını Öğrenmek İçin 555

   Bir Kimsenin Şehvetini Bağlamak İçin 476

   Bir Kimseye Havale Göndermek İçin 523

   Bir Kızın Kısmetinin Açılması İçin 492

   Bir Mülkün veya Bir Şeyin Satılması İçin 383

   Bir Nevi Ruh veya Bir Kimseyi Davet Etmek İçin 523

   Bir Yetkiliden Korkunca Dua 277

   Birbirine Karşı Bağlı Olan Eşler İçin 320

   Boğaz Ağrısı İçin 595

   Borç Sıkıntısından ve Borçtan Kurtaran Dua 448

   Borçdan Kurtulma Duası 277

   Borçlu Olanların Duası 456

   Boyun Ağrısı İçin 295

   Böbrek Hastalığı İçin 516

   Bu Duada Ecri Kebir Vardır 148

   Buğuz ve Adavet İçin 630

   Burçlar ve Saatleri 693

   Burnu Kanayana Dua 601

   Büyü Bozmak İçin 535

   Büyü Bozmak İçin 531

   Büyü ve Sihir Bozmak İçin 324

   C

   Cazılık Batıl Olmak İçin Bozmak İçin 622

   Cebrail Duası Budur 254

   Cehennem Ateşinden Azat Olmak İçin 459

   Cehennemden Beraat Duası 59

   Cehennemden Beraat Duası 316

   Cehennemden Halas Duası 142

   Celbi Getirmek İçin 528

   Celbi Muhabbet 257/528/530

   Celbi Muhabbet İçin 477/478/479/481/484

   Celbi Muhabbet İçin 550/551

   Celbi Muhabbet İçin 321

   Celbi Muhabbet İçin 381

   Celbi Muhabbet İçin 497

   Celbi Rızık 556

   Celbi Rızık İçin 642

   Celp ve Muhabbet İçin 541

   Celp Getirmek İçin 384

   Celp İçindir 493

   Celp ve Terk Edip Giden Bir Kimseyi Getirmek İçin 529/380

   Celp ve Teshir 313

   Cenaze Duaları 680

   Cenaze Namazı 683

   Cin Daveti İçin Basit Bir Usul 385

   Cin Tutulmasına Karşı 638

   Cin ve Şeytn Vesvesesi İçin 608

   Cinlerle İle İlişki Kurmak, Kadın ve Erkekleri Bu İlleten Kurtarmak 317

   Cinlre Uğrayanlar İçin 628

   Cinsi İktidarda Zayıf Olanlar İçin 552

   Cinsi Münasebet Anı Duası 467

   Cuma Günü 16 Rekat Namaz Nasıl Kılınır 137

   Cuma Sûresi 54/55

   Cumartesi, Pazar, Pazartesi Gecesi 695

   Cünnetül Esma Budur 434

   Çarşamba, Perşembe Cuma 694

   Çekirge İçin 584

   Çevrgel Duası 176/177

   Çıban İçin 596

   Çiçek Hastalığı İçin 602

   Çocuğu Olmasa .583

   Çocuğu Olmayan Erkek ve Kadın İçin 531

   Çocuğu Olmayanlar İçin 323

   Çocuğun Kulağına Ezan 265

   Çocuk Uyumasa 621

   Çocukları Sığındırma 266

   D

   Dalak Rahatsızlığı İçin 571

   Dava İçin Mahkemeye Çıkarken 600

   Define İçin 512

   Define İçin Özel Formül 375

   Define İçin Özel Formül 502

   Deli ve Pskolojik Bir Hasta İçin 40

   Dertli Sıtima İçin 586

   Dil Bağı İçin 633

   Dil Peltekliği İçin 508

   Dilde Hafif Mizanda Ağır Duası 285

   Diş Ağrısı İçin 575/576

   Diş Ağrısı İçin 610

   Doğum Anında Dua 470

   Doğumda Zahmet Çeken Kadın 575

   Dostluk Şirinlik ve İzdivaç İçin 482

   Dört Şeye Faydalı Dua Budur 601

   Duaı leyle-i Kadir ve Kadir Gecesi 444

   Dua-i Mübin 37/38

   Dua-i Şahmeran 472

   Dualar Nasıl Okunur 295

   Duası Kabul Olan Kimseler 382

   Duberiye Budur 538

   Dübür Ağrısı İçin 575

   Düşman Dilini Bağlamak İçin 596

   Düşman İçin Kullanılır 545

   Düşmana Karşı 384

   Düşmana Karşı Dua 623

   Düşmndan Kurulmak İçin 624

   Düşmanı Bir Yerden Bir Yere Göndermek İçin 560

   Düşmanı Görünce Dua 282

   Düşmanı Kahretmek İçin 546

   Düşmanın Üzerine Okunacak Dua 281

   Düşük Yapan Kadın İçin 1 Nolu Formül 386

   Düşük Yapan Kadın İçin 2 Nolu Formül 387

   E

   Eldeki Siğiller İçin 379

   Er Avretini Sevmese 580

   Erkeğin Celbi Muhabbet İçin 485

   Erkek Çocuk İsteyenlerin Duası 469

   Esma-i Hüsna 390

   Esma-i Sitte 569

   Eşini Kendine Çevirmek İçin 376

   Eşref Saatleri 636

   Ettahıyyatü 671

   Eve Geç Gelen Eşler İçin 544

   Evi Terk Edip Gidenler İçin 540

   Ezandan Sonra Okunacak Dua 141

   F

   Fasl-ı Flassai Tahlilat 639

   Fatihayı Şerif 657

   Felak Sûresi 669

   Felç İçin 537

   Felç İçin Özel Formül 495

   Felç ve Pskolojik Hastalıklar İçin 39

   Fil Sûresi 664

   G

   Galibe Bakmak İçin 636

   Geçim Sıkıntısı Çeken İçin 518

   Geçim Sıkıntısı Çekenin Duası 279

   Genel Hacet 319

   Genel Hacet İçin 515

   Gideni Geri Döndürmek İçin 585

   Gizleyen Dua Budur 167

   Göğüs Ağrısı İçin 592

   Göz Ağrısı İçin 632

   Göz Ağrısı İçin 589

   Göz Ağrısı İçin 577

   Göz Ağrısı İçin Dua 140

   Göz İsabetinden Korunacak Dua 462

   Göz ve Nazar Değmemek İçin 607

   Günahlardan Kurtarıp Tertemiz Yapan Dua 448

   Güneş Burcunun Saati 698

   Güneş ve Ay Tutulmsında Kılınacak Namaz 677

   Güzel Bir Mısra 491

   Güzel Sözlerden Bir Demez 388

   H

   Hacet Duası 130/131

   Hacet İçin 611

   Hacet İçin 475

   Hacet İçindir 512

   Hacet Namazı 263

   Hacet ve Muratlarının Kabulu İçin 288

   Hakka Sığınmak için 476

   Haksız Yere Hapse Girenin Duası 284/285

   Haksız Yere Hapse Girenin Duası 253

   Halk Arasında ve Sevdiğine Şirin Gözükmek İçin 501

   Hamile Olmak İçin 599

   Hamile Olmasa 614

   Harp Aletleri Şerrinden Korunmak için 627

   Hasretine Kavuşturma Duası 283

   Hasta Uyumasa 611

   Hasta Uyumasa 616

   Hastalıklardan Kurtulma Duası 443

   Hastanın Hastalık Süresince Okuması 296 S

   Hatmi Şerif Duası 107/108

   Hayız Kanı İle Yapılan Büyüyü Bozmak İçin 321

   Hayvan Hasta İse 627

   Hayvan Su İçmese 629

   Hayvanların Ağrısı İçin 588

   Haza Duai Uhruç 230/321

   Her Hastanın Bizzat Kendi Okuması İçin 295

   Her Müslüman Gerekli 32 Farz 691

   Her Namaz Akabinde Okunacak Dua 140

   Her Türlü Göz Hastalığı İçin 104

   Her Türlü Göz Hastalığı İçin 294

   Her Türlü Göz Hastalığı İçin 88

   Her Türlü Hacet için 325

   Her Türlü Hastalığa Karşı Şifa    322

   Her Türlü Hastalık İçin Okunacak Ayetler 298

   Her Türlü Niyet İçin 490

   Her Türlü Şifa İçin 517

   Her Zulmetten Kurtulmak İçin 534

   Herkes Katında Ululuk Kazanmak İçin 503

   Hesapsız Rızık İçin 432

   Heykel Duası 630

   Hırka-i Şerif Ziyaretinde Okunacak Dua 452

   Hiybetullah Efendinin Duası 240/241

   Hizbül Bahir 364/365

   Hizbül Bahirinin Animi 367

   Hizbül Bahirin Fazilet ve FHikmeti 355

   Hizbül Muğni 343/347

   Hizbül Muğninin Açıklaması 350

   Hızır ve İlyasın Müşterek Duası 271

   Hümeze Sûrsi 666

   Hz. Davut (A.S.) Duası 268

   Hz. Hızır ve İlyas A.S 270

   İ

   İftar İçin Dua 140

   İhlas Sûresinin Son İki ayeti 457

   İhlası Şerif 668

   ihtarı Mahsuse 639

   İhtilam Olmamak İçin 617

   İki Helali Barıştırmak İçin 602

   İki Helali Yani Karı ve Kocayı Barıştırmak İçin 580

   İki Kişiyi Ayırmak İçin 60

   İki Kişiyi Ayırmak İçin 638

   İki Kişiyi Birbirinden Ayırmak İçin 580

   İmam ı Azam Hazretlerinin Teşbih Duası 132

   İnna Enzelna Sûresi 606

   insan Vücudunda Bulunan İlletler İçin 507

   İnşirah Sûresi 659

   İsmi Azam Duası 134/135

   İstihare İçindir 260

   İstihre Namazı 261

   iyilik Görenin Duası 114

   İyilik Görenin Duası 275

   K

   Kâbeyi Görünce Dua 95

   Kabir Duası Elli İkinci Gece Duası 689/690

   Kaçan Kadın ve Erkeği Getirmek İçin 584

   Kadın Oğlan Doğurmasa 574

   Kadının Sütü Olmasa 571

   Kadir Sûresi 661

   Kafirun Sûresi 667

   Kahriye Esmaları 561

   Kahriye İçin 533

   Kan Kanseri İçin 317

   Karın Ağrısı İçin 591

   Kayıp Olan Kimseyi Getirmek İçin 545

   Kelime-i Tevhid Allah ile Kul Arasında Bir Ahiddir 326

   Kelime-i Tevhid Dört Bin Günaha kefarettir 331

   Kelime-i Tevhid İnsna Neler Kazandırır 331

   Kelime-i Tevhidin Esrarı ve Fazileti 335

   Kelime-i Tevhidin Kazandırdığı İman Şuuru 342

   Kenzil Arş Duası ve Fazileti 156/157

   Ketebeyi Seyyid İbrahim Halid Eyyubi (R.A.) 369

   Kevser Sûresi 666

   Kısırlık İçin Erkek ve Kadın İçin 532

   Kıskanç ve Ffuysuzluğu Gideren Dua 293

   Kısmeti Bağlı Olanlar İçin 544

   Kıyame Sûresi 104/105

   Kız Almak İçin 

   Kız İstemek İçin 633

   Kız İsteyen İçin 619

   Kız Olmasa 96

   Kızın Celbi Muhabbet İçin 486

   Kızların Kolay Talib Bulması İçin 487

   Kilitle Kısmet Açma Duası 274

   Kitabı Havvat ve Esrarı 558

   Kolay Doğum İçin 568

   Korku Namazı 265

   Korunma İçin 513

   Koyun Hastalığı İçin 586

   Koyun İçin 587

   Koyun ve Keçi Hastalığı İçin 587

   Koyun ve Kuzuların Kırılması İçin 586

   Kudur ve Kadeh 188/194

   Kuduz Köpek İçin 588

   Kul Hakkı Namazı 144

   Kulak Ağrısı İçin 603

   Kulak Ağrısı İçin 621

   Kulunç Ağrısı İçin 590/591

   Kulunç İçin 

   Kulunç İçin 599

   Kunut Duaları 673

   Kur’anı kerim’de Secde Ayetleri 374

   Kur’anın Esrarengiz Ayetlerinin Sırrı 491

   Kurban Keserken Okunacak Dua 137

   Küs ve Dargınlar İçin 289

   L

   Lev Enzelna

   Leyle-i Berat Gecesi Duası 441/442

   M

   Mağfiret Duası 257

   Mahkemeye Çıkarkekn 384

   Mahkemeye Çıkarken Okunacak Dua 475

   Maun Sûresi 666

   Mimarı Allah Olan Vücut Şehrinin Hakimi Kim 557

   Muberek Kadeh Duası 203/204

   Muhabbet İçin Özel Formül 520/521/522

   Muhammed İçin 325

   Muhammed İçin 542

   Muhammed İçin 634

   Muhammed İçin 474

   Muhammed İçin 529

   Muhammed İçin 488

   Muhammed İçin 499

   Muhabbet ve Sevgi İçin 518

   Muhammed (S.A.V.) Efendimiz 641

   Muhubet İçin 549/550/551/553/555

   Muhubbet İçin 547

   Murat İçin 20

   Musibetlerin Doğuşu ve Onları Engellemek 116

   Mübarek Üç Aylar Dualar 440

   Mühim Bir Hacet İçin 543

   Mühim Bir Hatırlatma 40

   Mühim Bir İşten Kurtulmak İçin 56

   Mühim Bir Manevi İlaç 530

   Mühim Bir Manvi İlaç 535

   Mührü Şerif 144

   Müminlere Önemli Nasihatlar 641

   Münacaat Duası 218/219

   N

   Nafile Namazlar 437

   Namaz ve Salat Duasının Türkçesi 678

   Namazda Okunacak Dualar 670

   Nas Sûresi 669

   Nasr Sûresi 668

   Nazar 22/23

   Nazar ve Büyü Bozmak İçin 259

   Nefsin Islahı İçin Tesirli Bir İlaç 340

   Nezle İçin 604

   Nezle İçin 599

   Nikah Akdi Nasıl Yapılır 463

   Nikah Duası 465

   Nikah Sonrası Damadın Duası 467

   Nisan Yağmuru 

   Nişan Atan Kimseler İçin 540

   Niyazi Mısriden Bir Mısra 339

   Nüzul ve Felç Emsali Hastalıklar İçin 496

   O-Ö

   Oğlan Uyumasa 606

   Oğlan Uyumasa 594

   Oğlana Nazar Değmemek İçin 616

   Oğlanın Hastalığı İçin 618

   Oğul ve Kız Doğurmasa 584

   Öksürük İçin 62

   P

   Papaz Büyüsünü Nasıl Bozarız 548

   Pazar, Pazartesi, Salı 693

   Perşembe Gecesi, Cuma Gecesi, Cumartesi Gecesi 697

   Peygamber Efendimizi Rüyada Görme 268

   Peygamber Efendimizi Rüyada Görmek İçin 149

   Peygamberimizden Bir Hadisi Şerif 641

   Peygamberimizin Son Duası 148

   Peygamberlerden Kıssalar 640

   Pire İçin 598/599

   R

   Rabbena Atina 672

   Ramazanı Şerif Duası 120/126

   Razamanı Şerif Duası Fazileti 129

   Recep Ayı Duası 441

   Regaib Namazı 439

   Rızık Duası 446

   Rızkı Artım ve Fakirliğe Düşmeden Kurtarn Dua 450

   Romatizma ve Damar Sertilği İçin 490

   Ruhsal Bunalım ve Rahatsızlıktan Kurtaran Dua 450

   Ruhsal Bunalımdan Kurtulmak İçin 545

   Rüya İçin 

   Rüyada her Türlü Haber Alma Duası 316

   Rüyasında Korkanın Duası 149

   Rüyasında Korkanın Duası 267

   S

   Sabah Namazından Sonra Okunur 445

   Sabun Büyüsü

   Sağ Göz Ağrısı İçin 576

   Salatı Tefriciye 4.444 Duası Budur 243

   Salatı Tefriciye 4.444 Duası Budur 244

   Salatı Tefriciye Okuma Adabı 243

   Salavatı Şerife ' 433

   Salavatı Şerife 447

   Salı Gecesi, Çarşamba Gecesi 696

   Sana Karşı Bir Kimsenin Dilini Bağlamak İçin 533/534

   Sancı İçin 588/589

   Sancı İçin 615

   Sancı İçin 600

   Selvi Aşk İçin 524/525/526/527

   Sevda için 519

   Sevgi ve Muhabbet İçin 480

   Seyyidil İstiğfar 133

   Sidiği Tutulan İçin 593

   Siğil İçin   509

   Siğil ve Temre ve Geçmeyen Tümsekler İçin 380

   Sihir Bozmak için 536

   Sihir Bozmak İçin 541

   Sihir İçin 620

   Sihir ve Büyü Bozmak İçin 258

   Sihri Azam Budur 542

   Sıkıntı ve Üzüntü Gelince Dua 107/108

   Sıkıntı ve Üzüntü Gelince Dua 273

   Sıkıntıları Çabuk Gideren Salatı Tefriciye 242

   Sıkıntıyı Def İçin Dua 446

   Sıkıntıyı Def İçin Dua 138

   Sıraca İçin 609

   Sıratı Geçerken Uğrayacağımız Karakollar 640

   Sırlı Dua Budur 517

   Sıtma İçin 578/579

   Sıtma İçin 570

   Sıtma İçin 275

   Sıtma İçin 594

   Sizde Rabbinize Böyle Dua Ediniz 429

   Sizlere Yedi Nasihat 641

   Sol Göz Ağrısı İçin 577

   Sure-i As 663

   Sure-i Duhan 98/99

   Sure-i Duhan’ın Duası 101/102

   Sure-i Fethin Duası 86/87

   Sure-i Feth 82/83

   Sure-i Karia 662

   Sure-i Kehf 70/71

   Sure-i Mülk-Tebareke 42/43

   Sure-i Rahman 88/89

   Sure-i Rahmanın Duası 90/91

   Sure-i Tekâsur 663

   Sure-i Vakıa 48/49

   Sure-i Vakıa’nın Duası 51/52

   Sure-i Bakara 657

   Sübhaneke670Sürhubat Duası 185/186

   Ş

   Şakak Ağrısı İçin 605

   Şeker Hastalğına Kesin Çözüm 317

   Şerden Halas Olmak İçin 386

   Şeytanın Vesvesesinden Kurtulmak İçin 236

   Şifa Ayetleri 299

   Şifa İçin Kullanılır 510

   T

   Taam (Yemek) Duası 459/461

   Tahta Kurusu İçin 593

   Talibi Çıkmayanlar İçin 509

   Tavuk Karası İçin 632

   Taziye 688

   Tebareke Duası 45

   Tebbet Sûresi 668

   Tecdidi İman ve Nikah Duası 16

   Tefrik İçin 539

   Tefrik İçin İki Kişiyi Bir Blirinden Ayırmak İçin 548

   Telifi Beyin-Eşine Karsı Soğuk Davrananlar İçin 314

   Telkin Cenaze Defninde 686

   Temra İçin 

   Teşbih Namazı ve Ehemmiyeti 676

   Tevbe Sûresinin Son İki Ayeti 458

   Tevbe ve İstiğfar 18/20

   Tılsım Korkusu İçin Özel Formül 494

   Türkçe Flatim Duası 109

   U-Ü

   Uğru Abbas Duası 238/219

   Uykusu Ağır Basan İçin 607

   Uykusunda Korkan İçin 619

   Üç Aylarda Çekilecek Teşbihler 439

   Üzüntü Anında Dua 103

   Üzüntü Anında Dua 274

   V

   Vapura Binince Dua 282

   Veda Hutbei 146

   Vedduha Sûresi 658

   Vesvesenin İlacı 341

   Vettini Sûresi 660

   Y

   Yağmur Suyu İçin 606

   Yaramaz Düş Gören 624

   Yarım Baş Ağrısı İçin 312

   Yasin-i Şerif 29/30

   Yasin-i Şerif Duası 34

   Yasin-i Şerifin Havvası 35

   Yatarken Dua 446

   Yedi Tehlikeye Karşı Kelime-i Tevhid 330

   Yel İçin 631

   Yemek Duası 679

   Yeni Ay Görünce Dua 280

   Yeni Doğan Çocuk İçin 500

   Yeni Evlenenin Duası 68

   Yetmiş İki Türlü Dil Bağı 543

   Yemişyedi Hastalığa Karşı 625

   Yılancık Gelicik Sancıları 294

   Yitik İçin Dua 138

   Yokluk Görmemek İçin 571

   Yolda Yorulmamak İçin 618

   Yürek Ağrısı İçin 590/591

   Yürek Ağrısı İçin 610

   Z

   Zalimden Korkunca Dua 275

   Zayi Çaldırmak 569

   Zayi İçin 611

   Zeka İçin 515

   Zeka İçin 53

   Zekeratı mevti Asan Edcek Dası 142

   Zenbi Mağfur Duası 145

   Zihni Açan Dua Budur 78

   Zikrin Alası Budur 322

   Zilzal Sûresi 661

   Zinayı Men Etmek İçin 505
    
    

   Esma Yayınları, Mustafa Varlı nın hazırladığı, Esma 99 En Büyük Dua Kitabı Havas ve Esrarı ( sihir, büyü, tılsım ) adlı kitabı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789759281281
   MarkaEsma Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789759281281

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.