• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Esmaül Hüsna Şerhi İmam Gazali

   Fiyat:
   73,00 TL
   İndirimli Fiyat (%38,4) :
   45,00 TL
   Kazancınız 28,00 TL
   Aynı Gün Kargo

     Kitap             Esmaül Hüsna Şerhi İmam Gazali
     Yazar            İmam Gazali
     Tercüme      Harun Tanır
     Yayınevi       Semerkand Yayınları
     Kağıt  Cilt     2. Hamur, Renkli - Ciltli
     Sayfa  Ebat  222 sayfa - 13.5x21 cm
     Yayın Yılı      2022


   Semerkand Yayınları Esmaül Hüsna Şerhi kitabı nı incelemektesiniz.
   İmam Gazali’nin Ciltli Esmaül Hüsna Şerhi hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku. O, insanı " alak "dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   ESMAÜL HÜSNA ŞERHİ

   Âlimlerin ifade ettikleri gibi bilginin değeri içeriğiyle orantılıdır. Dolayısıyla bir bilginin veya ilmin içeriği ne kadar değerliyse, o bilgi ya da ilim de bu denli değerli olacaktır. Bu nedenledir ki itikad ilminin mühim bir konusu olan esmâ-i hüsnâ, ilimlerin en değerli ve üstün olanlarındandır. Nitekim içeriğinde Hak Teâlâ ile ilgili konular ve hükümler işlenir.

   Mümin kimsenin imanı ve ibadeti adına ciddi bir ehemmiyet arzeden Allah Teâlâ’nın isimleri, sıfatları ve bunlarla ilgili konularda insanın sorguladığı veya şüphede kaldığı birçok sorunun cevabı, esmâ-i hüsnânın "ehl-i sünnet temelinde” anlaşılmasına bağlıdır. Bizler de bu hakikat ve ihtiyaca icabet etmek niyetiyle ehl-i sünnet önderlerinden İmam Gazâlî’nin kaleme aldığı "el-Maksidü’l-Esnâ” adlı eseri Esmâ-i Hüsnâ Şerhi adı altında titiz bir çalışmayla istifadeye sunduk.

   Teknik Özellikler
   Sayfa Sayısı: 144
   Ebat: 13,5 X 21 cm
   Dil: Türkçe
   Cilt Tipi: Kalın Karton
   Kağıt Tipi: 2.Hamur Kitap Kağıdı


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786051595948
   MarkaSemerkand Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786051595948

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.