• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Eyvallah, Hikmet Anıl Öztekin

   Fiyat:
   24,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37,5) :
   15,00 TL
   Kazancınız 9,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   2.Hamur, Karton Cilt Roman Boy,  144 sayfa,  13,5x21 cm
   35,00 TL
   KDV Dahil 21,00 TL
   %40
   2.Hamur, Karton Cilt, 184 Sayfa
   35,00 TL
   KDV Dahil 21,00 TL
   %40
   2.Hamur, Karton Cilt, 96Sayfa
   225,00 TL
   KDV Dahil 137,00 TL
   %39,1
          Stoktan Kargo

   Kitap             Eyvallah
   Yazar            Hikmet Anıl Öztekin
   Yayınevi        Hayy Kitap
   Etiket Fiyatı   24 TL
   Kağıt, Ebat    2.Hamur, 13.5x21 cm
   Cilt - Sayfa    Karton Kapak Cilt, 224 sayfa            
   Yayın Yılı       Haziran 2017
   ISBN              9786059841917


    
   Yakamoz yayınları Eyvallah kitabını incelemektesiniz. 
   Hikmet Anıl Öztekin Eyvallah kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    
    
    Eyvallah Hikmet Anıl Öztekin   Bir Eyvallah'ım var; gelsen de, gelmesen de sana yazacağım...

   Herkesin bir derdi vardır. Bazıları geçer, bazıları geçmez. Bazıları anlatılır bazıları da anlatılmaz. Bazen de anlatmak istersin ama dinleyecek kimseyi bulamazsın.
    
   Bilirsin, muhabbettir ihtiyacın ama edecek kimse yoktur. İşte bu kitap bunun için, dertleşmek için yazıldı. Yalnız olmadığını bil diye yazıldı. Muhabbet için, muhabbetle yazıldı...

   Biraz yağmurun, biraz da hüznün düştüğü gecelerde bu kitabı okurken şunu hissedeceksiniz; "Hâlâ dertleşebilecek birileri varmış bir yerlerde..."

   Bazen solundan, soluğundan eksilirsin yine de eyvallah dersin...

   Tanıtım Bülteninden
    
    
   Eyvallah
   Hikmet Anıl Öztekin
    

   Sevmek belki bir gün okur diye şair olmaktır deyip kimseye anlatamadıklarımızı kağıtlara dökmeye başladık. Her kelime biraz yağmur, biraz dem, çokça özlem, çokça sevmek ve muhab­bet doluydu. Anlatmak değildi derdimiz, paylaşmaktı. Muhabbet kokulu satırlarda buluşmaktı...
    
   Trabzon’da dünyaya açılan gözlerimiz, asıl görmeye on sekiz yıl sonra bir imtihanla başladı. Bir şeyler olmaya çalıştıkça kaybolup duruyorduk. Biz de çektik elimizi ayağımızı öleceklerden. Dün­yayı, dünyayı sevenlere bıraktık. Heybemizde bir güzel dert var, kokusuna şükredip yolumuzda yürüyoruz.
    
   Öyle güzel bir yol sevdirdi bize sevdiğimiz. Yürüdük, özlem ağırlaştı, hüzne bulandık, gözler yaşlandı, yağmur yağdı... Değiş­meyen tek şey bir güzelin gözlerine mühürlü gözlerimizdeki buğu oldu.
    
   Bir derdimiz var dedik, kimse anlamadı...
   Yandık, yandık, yağmurlar söndüremedi...
   Tek keyfimiz hüznün düştüğü gecelerde demli bir çaydı...
   Yana yana kül olduk, külümüzden kalanları derttaşlarla paylaştık.
   Biz sadece sevdik, insanlar yazıyor sandı...
    
    
   Hikmet Anıl Öztekin kitapları:
    
   1. Elif gibi Sevmek
   2. Elif gibi Sevmek 2 Aşk-ı Tevekkül
   3. Eyvallah
    
    
   Hikmet Anıl Öztekin Eyvallah kitabı nın kısa özeti

   Onu bırakıp giden sevgilisinin hasretiyle, Ramazan ayını yazı yazarak geçirmeye başlayan yazar, yazdığı her kelimesinde sevdiğine olan hasretini dile getirir. Geçmişini, sevgilisini bulmadan önce yaşamamış sayan yazar, sevgilisinin gidişiyle sudan çıkmış balığa döndüğünü, yaşama adeta yeniden başladığını söyler. O yüzdendir ki sevgilisi, en çok gidişiyle hayatını ve varoluş amacını öğreneceğini söylemiştir.

   Sevgilisini görür görmez tutulan, gidişiyle de bir anda yıkılan yazarımız, adeta 'Leyla ile Mecnun'un aşkını aratmayan bir sevdaya tutulur ve sevgilisinin onu bırakıp gitmesiyle ilahi aşkla tanışarak, sevdasını dualarıyla, imanıyla paylaşarak çoğaltır ve içinde bulunduğu Ramazan ayının her gününü sevdasına olan hasretini, sevgisini dile getiren yazılar yazarak geçirir. Başına gelenleri imtihan kabul ederek yoluna devam eden yazar, karşılaştığı her zorlukta, yaşamla olan her mücadelesinde, iyi ya da kötü her durumda EYVALLAH der ve Allah'a sığınarak yaşamına devam eder.

   Kitabı okuduğunuz müddetçe her sayfada yazarın bulunduğu ruh haline, bazen sevdiğine döktüğü birkaç damla gözyaşına, bazense ona olan aşkını dile getiren satırlara tanık oluyorsunuz. 'Fesleğen kokulu sevdam' diye bahsettiği sevgilisi yazarımızı bırakıp gidiyor ve hüznünü sayfalara taşıyan yazarımız, bazen kaleme aldığı ilginç denemelerle de karşımıza çıkıyor. Yazarın her cümlesine sığdırdığı eyvallahı ve fesleğen kokulu yari, yazarı çoğu zaman tekrara düşürse de, kaleme alınan içten cümleler bunları görmezden gelmemizi sağlıyor.

   'Umutla demleyip, çayla yatıştırdığım sensizliği bir eyvallahla susturuyorum...'diyen yazarımız eyvallah makamından bahsettiği şu sözleriyle kitaba ismini veren eyvallahı bizlere şöyle anlatıyor:

   'İnsan teslimiyeti ile tevekkülü kalbinde inşa edebilirse, eyvallah makamına ulaşmıştır. Eyvallah gönül makamlarının en yükseğidir.'

   Fesleğeni ve Ramazan ayı boyunca ayrı düştüğü çayından sıkça bahseden yazarımız, fesleğen kokulu yarinin gidişine döktüğü göz yaşları ve yazdığı cümlelerle de beğeni topluyor:

   'Bir adım solunda
   Eyvallah deyip
   gelişini,
   bakışını,
   sesini,
   sarılışını,

   dualarında saklamış bir adam var buralarda...'
    

    
   Hikmet Anıl Öztekin Eyvallah kitabı nı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059841917
   MarkaHayy Kitap
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786059841917

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.