• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Güzel Davranış Hikayeleri Serisi, 10 Kitap, Muştu

   Fiyat:
   65,00 TL
   İndirimli Fiyat (%46,2) :
   35,00 TL
   Kazancınız 30,00 TL
   Aynı Gün Kargo

    Kitap             Güzel Davranış Hikayeleri Serisi 3 ve 4. Sınıflar
    Yazar             Komisyon
    Yayınevi         Muştu Yayınları
    Kağıt - Cilt      2.Hamur, Karton kapak cilt, 10 kitap
    Sayfa - Eba    717 sayfa - 13.5x21.5 cm
    Yayın Yılı        2014   Muştu Yayınevi tarafından yayınlanan Güzel Davranış Hikayeleri Serisi adlı kitap seti ni incelemektesiniz.
   3 ve 4. Sıınf Güzel Davranış Hikayeleri Kitap Seti hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    
    
    Güzel Davranış Hikayeleri Serisi 4 ve 5. Sınıflar
    
   1-Anne Eli - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   2- Mektup - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   3- Başaklardaki Bereket - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   4- Acele Kan Aranıyor - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   5- Karla Gelen Güzellik - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   6- İftar Vakti - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
    7- Yardımsever Kardeşler  - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   8- Günün İyiliği - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   9- Sevmek Sevilmek - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   10-Hediye - Güzel Davranış Hikayeleri Serisi
    
   Anne Eli
   Osman Kaplan
    
   Anne eli ilaç oldu adeta.
   On beş gün sonra hastaneden çıkardık ağabeyimi.
   Annem gece gündüz onunla ilgilendi. Gerçek bir anne şefkati gösterdi. Hele bir 'oğlum,evladım' deyişi vardı ki görmeye değerdi.
   Adeta ihmalle geçen yıllardan intikam alıyordu annem. 
    
    
    Mektup
   Erdoğan Tücan
    
   Kitap Özeti
    
   Doğruluk içimizi ısıtan bir güneş gibidir. Yalan ise tuhumuzu daraltan kapkara bir bulut... Sevgi, en büyük sıkıntılar gideren ilâ... Kıskançlık, kin ve nefret ise en kolay problemleri dahi çözümsüz hâle getiren zehirlerdendir. MEKTUP, iyiliğin, doğruluğun, güzelliğin, sevgi ve şefkatin maceralı ve ibretli hikâyesi...
    
    Başaklardaki Bereket
    Ruhi Demirel
    
   Sevgi ve şefkat en büyük sıkıntıları çözebilir. Kin ve nefret ise en küçük meseleleri çözümsüz problemler hâline getirir. "Başaklardaki Bereket", sizi; iyiliğin, doğruluğun, sevginin, yardımseverliğin yamaçlarında dolaştıran bir eser... 
    
    
   Acele Kan Aranıyor
   Ruhi Demirel
    
   Çevremizdeki olaylara karşı bazen vurdum duymaz oluruz. Bu tavrımız en çok sevdiğimiz kişinin acı çekmesine neden olabilir. Bazen de hırsımız artar, para kazanmak için insanları aldatırız. Ama karşımıza halis bir Anadolu kadını çıkar ve yaptıklarımıza pişman oluruz. 
    
    
   Karla Gelen Güzellik
   Ruhi Demirel
    
    Etraf beyaza bürünmüştü, hava da oldukça soğuktu. Sabah güneşi Çapar köyünün yamaçlarına vuruyordu. Hasan Hoca evine doğru gidiyordu. Birden durdu, biraz ileride bir çocuk dizleri üstüne çökmüş bir şeyler yapıyordu. Merak etti. Kimdi bu çocuk, ne yapıyordu? Çocuğun yanına gelen Hasan Hocanın hayreti bir kat daha arttı.
    
    
   İftar Vakti
   Erdoğan Tücan
    
   On bir ayın sultanı Ramazan gelince neler değişmiyor ki? İnsan, elinde bulunan nimetlerin değerini daha iyi anlıyor. Bu ayda çevremizdeki insanlara bakışımız değişiyor, yardımlaşma bir kat daha artıyor. 

   Bu kitaptaki hikâyelerde genel olarak Ramazan hikayelerini, doğruluktan ayrılmamayı, hırsın zararını, öfkemizi nasıl yeneceğimizi, çevremizdeki insanların sıkıntılarına çare olmayı, bize karşı kötülük yapana bile iyilikte bulunmayı ve daha birçok erdemli davranışın hikâyesini bulacaksınız.
    
    
   Yardımsever Kardeşler 
   Ruhi Demirel
    
   Bu kitapta ihtiyarlara karşı saygılı olmanın gerektiği, işini en doğru ve güzel şekilde yapma, dünyada dikili bir yeşil ağacının olmasının önemi, küçük bir kavga ve yıllarca süren dargınlıkların sonucu, vaktin iyi değerlendirilmesi ve Anadolu insanımızın misafirperverliği gibi konulu hikâyelerle sizleri baş başa bırakıyoruz. ( Güzel Davranış Hikayeleri Serisi, muştu yayınları Güzel Davranış Hikayeleri seti, 3 ve 4 Sınıflar güzel davranış kitapları, hikaye kitap seti, muştu 3 ve 4 sınıf için hikaye seti, muştu davranış hikayeleri, hikaye oku, ucuz hikaye kitapları, 3 - 4 sınıf için hikaye )
    
    
   Günün İyiliği
   Orhan Bilir
    
   Bizler iyilik yapmayı çok severiz. Kötülük yapmayı hiç sevmeyiz. Yaptığımız iyilikleri birbirimize anlatırız. Öğretmenimiz bizi iyilik dersinde susturmaz. Henüz yapılmamış sayısız iyiliğimiz var, bizi bekliyor. Biz de zamanının gelmesini bekliyoruz. Bütün saatleri ve dakikaları iyiliğe ayarladık. Akreplerle bile işbirliği yaptık. 
    
   Sevmek Sevilmek
   Erol Ergün
    
   Bir kitap alabilmek için yapılan fedakârlık…
   Bir günlük Ramazan Orucu’nun küçük
   bir yürekte bıraktığı unutulmaz iz…
   İki çocuğun göz yaşartan bayram sevinci…
   Sevmek sevilmek…
   Duanın gücü…
   Birlik beraberliğin önemi…
   Tabiat ve ağaç sevgisi…
   Alçak gönüllü olmanın fazileti…
   Ve dahası…

   Bu hikâyeleri okurken içiniz kıpır kıpır 
   olacak Yüreğiniz sevgiyle dolacak…

   İyi okumalar… 
    
   Hediye
   Ahmet Özdemir
    
    Yıllar önceydi… “Bir dergi çıkacak, siz de bir hikâye verir misiniz?” dediler. Yeni dergi, yeni bir heyecan, yol arkadaşı, dost ve sırdaş demekti. İlk sayısı da çok önemliydi. Özene bezene bir hikâye yazıp -bilmem ki, istediğim gibi oldu mu- adını da “ Hediye ” koydum.

   Geçtiğimiz aylarda aynı dergiden, “ Hikâyelerinizi kitap olarak basmak istiyoruz.” dediler… Teşbihte hata olmasın, kızı ilk defa istemeye gelinen babalar gibi hissettim kendimi. Yıl yıl büyür de, gözünüzde hep çocuktur. “Bir kitaplık oldular mı?” dedim gayri ihtiyarî. Sonra da, “Hayırlısı olsun!” dedim. İsmi mi? İsmi de “ Hediye ” olsun.       Muştu Yayınevi tarafından yayınlanan Güzel Davranış Hikayeleri Serisi adlı kitap seti ni incele diniz
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055468743
   MarkaMuştu Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786055468743

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.