• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Hadislerle Nasihatler 2 Cilt Takım

   Fiyat:
   100,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35) :
   65,00 TL
   Kazancınız 35,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Hadislerle Nasihatler (1-2 Cilt Takım)
   Yazar           
   Mehmed Zahid Kotku

   Yayınevi       Server  Yayınları
   Kağıt Cilt      60 gr. Holmen Kağıt, Karton Kapak
   Sayfa Ebat   344 + 288 Toplam 632 Sayfa – 15x22 cm
   Yayın Yılı      2018, 4. Baskı   Server Yayınları Hadislerle Nasihatler kitap seti ni incelemektesiniz.  
    
   Mehmed Zahid Kotku’nun Hadislerle Nasihatler 2 Cilt kitap seti hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
   Bir insan ne kadar zengin olup dünya bilgilerine sahip olsa yine de ona Allah'ı tanıtacak, mârifet-i ilâhiyyeye eriştirecek ve onu hak yolda, İslâm yolunda tutacak bir alime, bir mürebbîye, bir mürşide ihtiyacı muhakkaktır.

   İlmi bilen ve bildiren çok kimseler vardır ki kuru gürültüden başka bir şeye yaramazlar. Çünkü ilimden murad Hakk'ı tanımak ve bilmektir. Hakk'ı bilmeyi de öyle kolayca bir şey sanma. Hidâyet-i ilahiyyeye erişmemiş olanların bilgilerini görüyoruz ki kulu Hakk' tan uzaklaştıyor ve Hakk'ı münkir oluyor; cehennemin yolunu, şeytanın yolunu seçiyor. Böyle ilim olacağına olmaması daha iyi değil mi?

   İnsanın bu hayat alemi hepimizin bildiği gibi fâni bir hayattır. Şimdiye kadar kimseye bâki kalmayan bu hayat bundan sonra da kimseye bâki kalmayacaktır. Fakat o içimizde saklı duran yedi başlı ejderhadan daha beter nefis, hepimizi nasıl perişan etmektedir? Cahilleri bir türlü kandırır, fenalıklara sevkeder. Alimleri başka türlü kandırıp kibire, gurura, ucuba ve hasede boğar. Tacirleri hırsa boğar. Memurları da ibadetten alıkoyar.

   2 Cilt halindeki bu kitap seti Mehmed Zahid Kotku rahmetullahialeyh Hocaefendi'nin hadislerle ortaya koyduğu güzel ahlak düsturlarını da içeren müstesna bir eseridir.


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789758757374
   MarkaServer Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789758757374

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.