• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Hakkın Daveti Kuranı Kerim Meali ve Tefsiri, 5 Cilt

   Fiyat:
   600,00 TL
   İndirimli Fiyat (%33) :
   402,00 TL
   Kazancınız 198,00 TL
   134,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Kitap              Hakkın Daveti Kuranı Kerim Meali ve Tefsiri
   Yazar             Prof.Dr. Ömer Çelik
   Yayınevi         Erkam Yayınları
   Kağıt - Cilt      1.Hamur Beyaz  - Lüks Bez Cilt ( Şömizli )
   Sayfa - Ebat   3.688 sayfa  -   17x24 cm
   Yayın Yılı        2020


                                  
   Prof.Dr. Ömer Çelik in Hakkın Daveti Kuranı Kerim Meali ve Tefsiri adlı kitabını incelemektesiniz.
   Erkam Yayınları Hakkın Daveti Kuranı Kerim Tefsiri adlı 5 cilt tefsir seti hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
     
   Yaratan Rabbinin adıyla oku. O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


   Hakk'ın Daveti Kur'an-ı Kerim Meali ve Tefsiri , Ömer Çelik

   Hat; De ki:''hak geldi; batıl yıkılıp gitti. Zaten batıl yıkılmaya mahkumdur.'' (isra 17/81)
    
                 TAKRÎZ
    


   Bizleri iman ile şereflendiren; kalplerin hayatı, ruhların gıdası ve gönüllerin şifâsı Kur’ân-ı Kerîm’e muhatap kılan; rızâsı istikâmetinde yaşanan fânî dünya günlerini, ebedî gufrân ve sonsuz ikramlarına vesîle eyleyen Cenâb-ı Hakk’a nihâyetsiz hamd ü senâlar olsun!

   Kalb-i pâkine inzâl edilen Kur’ân-ı Kerîm’i büyük fedakârlıklarla tebliğ buyurarak biz ümmetini cehâlet ve gaflet karanlıklarından iki cihânın saâdet ufuklarına çıkaran Fahr-i Âlem, Habîb-i Hüdâ, Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) Efendimiz’e sonsuz salât ü selâm olsun.

   Şüphesiz ki Rabbimizin biz âciz kullarını muhatap almaya tenezzül buyurarak yüce kelâmını lutfetmiş olması; mü’minler için nâiliyetlerin, mazhariyetlerin, iltifatların, şeref ve izzetlerin en yücesi, en muhteşemi ve en müstesnâsıdır…
    
   Zira;
   ? Kur’ân-ı Kerîm; kullarını seven, rahmet ve mağfiretiyle esirgeyen, sayısız nimetleriyle perverde kılan Yüce Rabbimizin, katından lutfettiği, iki cihânın huzur ve saâdet haritasıdır.
   ? Bu yüce kitap, ilâhî imtihanlarla dolu hayat dershânesinin yegâne ders kitabıdır.
    
   ? Bu yüce kitap, nefsânî ve şeytânî marazların kıskacında gaflet ve cehâlet illetine müptelâ olmuş çâresizlerin şifâ reçetelerini veren ilâhî hikmetler eczâhânesidir.
    
   ? Bu yüce kitap, insanoğluna ebedî kurtuluş ufuklarını göstermek üzere, Rabbimizin en emîn ve azîz elçileriyle gönderip bir harfi bile tahrif edilmemek üzere hıfz u emânına alarak muazzam bir şan ve şeref bahşettiği, mûcizelerle dolu bir hidâyet ve istikâmet mektubudur.

   Düşünmek îcâb eder ki, herhangi birimize resmî makamlardan bir mektup gelse ve o mektup -faraza- mâlî bir konuyla alakalı olsa, onu tekrar tekrar okur, anlayamadığımız veya ihmâl ettiğimiz hususlar var mı diye bir de mâlî müşâvire veya muhâsebeciye danışırız. Gelen mektup şâyet hukûkî bir belge ise daha da titiz inceler, bir hukuk müşâvirine danışır, işin aslını esâsını en ince teferruatına kadar büyük bir ciddiyetle tedkik ederiz. Fânî dünya hayatımızda bir sıkıntıya düşmemek için bu kadar ciddî bir alâka gösteririz.

   Yine gurbet diyarında yaşayan çok sevdiğimiz bir büyüğümüzden gelen mektupları, merak ve iştiyakla, hiç bekletmeden açıp okur, onu öper koklar, yüzümüze-gözümüze sürer, ömürlük bir hâtıra kıymetinde görüp îtinâ ile saklarız.
   ( Hakkın daveti kuran tefsiri, erkam yayınları, ömer çelik tefsir, 5 cilt hakkın daveti kuranı kerim meali ve tefsiri, hakkan daveti kuranı kerim tefsir seti, erkam yayıncılık )
    


    
   Erkam Yayıncılık Prof.Dr. Ömer Çelik in Hakkın Daveti Kuranı Kerim Meali ve Tefsiri kitabı nı incele diniz.    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789944834469
   MarkaErkam Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789944834469

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.