• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Hanımefendi Tesettür Ederim

   Fiyat:
   50,00 TL
   İndirimli Fiyat (%54) :
   23,00 TL
   Kazancınız 27,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Hanımefendi Tesettür Ederim    
   Yazar           Burak Kızıldaş   
   Yayınevi       Muallim Neşriyat     
   Kağıt Cilt      2.Hamur Kağıt, Karton Cilt
   Sayfa Ebat   160 sayfa - 13,5x21 cm.
   Yayın Yılı      2017


    
   Burak Kızıldaş Hanımefendi Tesettür Ederim kitabını incelemektesiniz.   
   Muallim Neşriyat Hanımefendi Tesettür Ederim kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Markaların her geçen sene daha da daraltarak ortasından sıkılmış diş macununa benzettiği belden oturtma pardesü modaları; göz rengine ve güneşe duyarlı tasarladıkları yanar-dönerli eşarplar; daha güven verici ses tonuna sahip yüksek topuklu ayakkabılar; ilham kaynaklarının Kur'an olmadığının ne kadar gür bir seda ile haykırmaktalar.

   Asrın, Müslüman Kadınını düşürdüğü belki de en büyük tereddüt, Kur'an'ın emri ile modanın telkini arasında bocalamaktır.


   Evet... Müslüman kadını, namahremin nazarlarından uzakta, Rahman'ın emrine mutabık, rahmetini celb eden tesettür ile; modanın takipçisi, hem örtünüp hem de güzel görünebilmenin peşinde olup; Kur'an'a karşı ‘'İşte Örtü! saçım görünmüyor ya…''aldatmacasından birini tercih etmek durumundadır.

      Mukaddime

   Allahu Teala'ya hamd, rasulu Pak Nebi'ye ve âli, ashabına salat ve selam olsun.
   İslam'ın mushaf kadar kıymet verdiği[1] ve asırlar­dır koruduğu kadının, nezaket ve narinliğini hiçe sa­yan modern asrın çirkefliği ile karşı karşıyayız.

   Ona ulaşmayı ibadet telakkisi ile (nikah) müm­kün gören, ümmet bazında en hayırlı olabilmenin onlara karşı hayırlı olmaktan geçtiğini beyan eden İslam'ın verdiği değerleri yok ederek; sosyal haya­tın her yerinde şehvet dindirici bir öğe haline getir­dikleri kadını çırılçıplak soyarak, şehvet nazarlarına meze yaptılar.

   Baş döndürücü bir hız ile ilerleyen ve de sürekli değişen akımları ile moda, kadını her sezonda yeni bir 
   kılık ile meydan yerine iten bir güç haline gelmiştir. Bu büyüye teslim olanları taltif eden medya; dışında kalanları demode tabiri ile baskı altında tutmaktadır. Müslüman kimliğini ciddi boyutta tehdit eden moda karşısında İslam tesettürü tahrif edilmektedir.

   Şeriat-ı Garra-i Muhammadiye'nin keskin emirle­rinden ve hassas ruhundan bir misal olan kadını mu­hafaza etmek, kem nazarlardan ve şehvet metası haline gelmesinden sakınmayı sağlayan tesettür meselesini ve kadının içtimai hayattaki yerini anlatmaya çalıştı­ğımız bu eserde eksik ve kusurların bizden, tevfık ve istifadeyi de Allah'tan bilmeniz temennisi ile...

   Evvel emirde böyle bir risale yazmak niyetinde ve haddinde değil idik. Birkaç sayfalık kitapçık hazırla­mak ve bu kitapçıkta tesettürü anlatmak isteyişimiz, hesap dışı bu risalenin vücut bulmasına dönüştü.
   Mevlam ziyade istifade nasip etsin.


   Medine-i Hazreti Ebi Eyyub (Eyüp Sultan)
   01.07.2015 14 Ramazan 1436

   [1] Fıkhi bir meseledir ki; İslam Ordusu, küfür diyarına Cihad'a giderken, ancak koruyabileceğine emin ise orduda Mushaf ve Müslüman Kadınları bulunabilir.

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054709670
   MarkaMuallim Neşriyat
   Stok DurumuVar
   9786054709670

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.