• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Hanımlara Özel Set, 4 Kitap

   Fiyat:
   360,00 TL
   İndirimli Fiyat (%58,6) :
   149,00 TL
   Kazancınız 211,00 TL
   49,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              Hanımlara Özel 4 Kitap Set 
   Yayınevi         Polen Yayınları
   Kağıt - Cilt      2.Hamur kağıt - Karton Kapak
   Sayfa - Ebat   2880 Sayfa. - 13,5x21 cm, Roman Boy
   Yayın Yılı        Yeni baskı 2021
   Sette Bulunan Kitaplar:

                                 1- Hanımlara Özel İslam İlmihali

                                 2- Hanımlara Özel Tefsir

                                 3- Hanımlara Özel Hadis

                                 4- Siyer  
    


   Siyer  Hz. Peygamberin Hayatı & Sahâbe Hanımlarının Hayatı)
    
   Râgıb es-Sercani
   Dr. Abdurrahman Umeyre   Bu kitap, kainata gelen en yüce insanı, Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i tanıtmayı, tüm insanlığın hidayetindeki rolünü değerlendirmeyi, Onun nurunun ve hidayetinin alemlere yayılmasını sağlamayı ve batıyı düşmüş olduğu kötü durumdan kurtarmayı amaçlamaktadır. "Tevhid ve sünnet davetçileri genel islami merkezi”, Azizbillah camisinde "Bu Nebi’yi tanı” sloganıyla uluslararası Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i tanıtma yarışması düzenlemiştir. Yarışma ve davetiyeler dünyanın her tarafında duyrulmuştur.

   Bu yarışmada son eleme aşamasına ulaşan araştırmaların sayısı, -farklı dillerde olmak üzere- yüz seksene varmıştır. Araştırmalar arasında birinciliği kazanan, elinizde bulunan "Alemlere örnek” kitabıdır. (Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem kimdir?) Yarışmayı düzenleyen kurum, bu araştırmanın düzeyine varan ve ardından gelebilecek bir araştırma bulamadığı için, ikinci ve üçüncü ödülü vermemiştir.

   Bu kitap, yazarı Dr. Râgıb es-Sercânî tarafından, Resûlullâh (sallallâhu aleyhi ve sellem)’i kendisine yaraşır şekilde tanıtmak, müslümanlardan ve gayrimüslimlerden, doğululardan ve batılılardan olan tüm insanların Onun şahsiyetine yaklaşmaları ve Onun yüceliğini ve merhametini görmeleri adına bir girişimdir.   Hanımlara Özel Hadisler, Riyâzu's Salihat

   Dr. Bedran el-Iyârî

    

   Dünyada Kur’an’ı Kerim’den sonra en çok okunan kitap olan Riyâzu’s Sâlihin’in bayanlara özeli Mısırlı bir ilim adamımız tarafından kaleme alındı.
   Adına Riyâzu’s Sâlihat koyan müellif, Riyâzu’s Sâlihin formatına uygun, bayanlara özel söylenmiş hadisleri farklı başlıklar altında toplayarak faydalı bir kitap derlemiştir.

   Türkiyeli bayanların çok istifade edip ellerinden düşürmeyeceklerine inandığımız bu kitabı dilimize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz...


   Hanımlara Özel
   On Müfesirin Kaleminden Tefsir
    
   İmad Zeki el-Barûdî

    
   Mısırlı bir âlim olan İmad Zeki el-Barûdi, On müfessirin kitabından sadece bayanlara özel ayetlerin tefsirini derleyip, özellikle de fıkhi konularda dört mezhep imamımızın fetvalarından faydalanarak bu güzel kaynak eseri oluşturmuş.

   Kitabına aldığı hadisleri ise büyük hadis âlimi Nasuriddin el-Bani isimli âlimin tahkik süzgecinden geçirerek sahih-hasen ya da zayıf olarak belirtmiş.   Hanımlara Özel İslâm İlmihali Fıkhu's Sünne

   Ebu Mâlik el-Mısrî

    
   Bu eser özelde hanımlara hitap etmekle birlikte,kadınıyla erkeğiyle bütün müminlerde varoluş bilinç ve derinliğini oluşturacak fıkıh bilgilerini, Kuran ve Sünnet'in rehberliğinde, delilleriyle ve o deönmin algısıyla birlikte, kolay anlaşılır bi üslup içerisinde sunmaktadır.Bu eser okuyucusuna sadece fıkıh bilgilerini kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda onu, Hz. Peygamberle, sahabeleriyle ve o dönemin olaylarıyla hemhal edecek tarzda kaleme alınmıştır Bu yönüyle okuyucusunu Allah ve Peygamber sevgisiyle buluşturacak, Peygamber asrının canlı tanığı haline getirecek bir içeriğe haizdir.   Polen Yayınları, Hanımlara Özel 4 Kitap Seti incelemektesiniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257947219
   MarkaKarınca Polen Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786257947219

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.