• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Hayrat Neşriyat Hatmi Şerif, Rahle, Bez Cilt

   Fiyat:
   800,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35) :
   520,00 TL
   Kazancınız 280,00 TL
   173,33 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   Kitap             Çantalı Kuran Hatmi Şerif 30 Cüz 
   Hat                Ahmet Hüsrev Hattı
   Yayınevi        Hayrat Neşriyat
   Kağıt - Cilt     Sarı şamua, Lüks bez cilt , 30 ayrı cilt
   Tür - Ebat      Çantalı , Rahle boy,  19x28 cm
   Yayın Yılı       2017  - Çantalı , ayrı ayrı 30 ayrı kitapçık
   Kısa Kodu     113

    

   Hayrat Neşriyat, tevafuklu Ahmet Husrev Hatlı, 30 Cüz Kuranı Kerim Hatmi Şerif adlı Kuranı Kerim Hatim Cüzü’ nü incelemektesiniz.
   Çantalı
   Kuranı Kerim Hatmi Şerif Cüzü hakkında yorumları okuyup Hatmi Şerifin fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
    


   Ahmed Husrev hattı, okunuşu kolay, Tevâfuklu Kur'ân-ı Kerîm'in otuz cüz'ü ayrı ayrı ciltlenerek hazırlanan Hatm-i Şerîf Cüzleri, mukabelelerde ve bilhassa toplu hatimlerde büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Kendine mahsus çantası ile topluca taşıması da oldukça kolay olan Hatm-i Şerîf Cüz'leri, Allah Kelâmı'nı beraberce tilâvet ederek hatmetmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Ayrı ayrı bez ciltli ve karton ciltli olmak üzere iki çeşidi bulunan Hatm-i Şerîf Cüz'leri ile mukabelelere katılmak isteyenler, cüzleri ayrı ayrı taşımanın rahatlığını yaşamaktadırlar. ( Kuranı Kerim Hatim cüzü , Hayrat vakfı , 30 cüz rahle hatim satış , Ahmed Husrev hattı, hayrat deri hatmi şerif, ucuz hatim seti, tevafuklu hatim, Hayrat neşriyat, kuran hatim, otuz cüz çantalı hatim, 30 ayrı kitapçık kuran hatmi )
   Hayrat Neşriyat, Tevafuklu Ahmet Husrev Hattı, 30 Cüz Kuranı Kerim Hatmi Şerif adlı Kuranı Kerim Hatim Cüzü’ nü incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9759023102048
   MarkaHayrat Neşriyat
   Stok DurumuVar
   9759023102048

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.