• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Herkes için Siyer, Peygamberimiz'in (s.a.v) Hayatı

   Fiyat:
   45,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35) :
   29,25 TL
   Kazancınız 15,75 TL

   Kitap           Herkes İçin Siyer, Peygamberimiz'in (s.a.v) Hayatı, Mekke Dönemi
   Yazar          Muhammed Emin Yıldırım, Bekir Develi   
   Yayınevi      Profil Yayıncılık
   Kağıt Cilt     2.Hamur
   Sayfa Ebat  264 sayfa,  13,5x21 cm.
   Yayın Yılı     2020


   Profil Yayın Herkes İçin Siyer, Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı kitabını incelemektesiniz.    
   Muhammed Emin Yıldırım, Bekir Develi Herkes için Siyer kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Peygamber (s.a.v.) sevdalısı ve şairi olan Hassân b. Sâbit'e (r.a.), Muhammed'i övecek bir şiir oku! dediklerinde, Ben sözlerimle Muhammed'i (s.a.v.) övemem, bilakis Muhammed (s.a.v.) ile sözlerimi güzelleştirmiş olurum, demiştir.

   İşte Herkes İçin Siyer'in amacı, Efendimiz'in (s.a.v.) o bereketli ömrüne yapacağımız yolculukla güzelleşmek, onun hayatından kendi hayatımıza güzel hasletler aktarabilmektir...

   Bu kitapla umuyoruz ki Allah Resûlü (s.a.v.) hayatımızın her alanına dokunacak ve hiçbir yer kalmayacak ki onun eli değmemiş, onun sesi, onun sedası işitilmemiş olsun. Çünkü biliyoruz ki yitik dünyamız ancak onunla anlam kazanabilir. Daralan ufuklarımız ancak onunla genişleyebilir.

   Sahâbeye hasret kalan yüreklerimiz ancak onun zamanlar ve zeminler üstü mesajlarıyla bir karşılık bulabilir.

   Bundan dolayı siyer her ne kadar bir insanın, bir beşerin hayatı olsa da, aslında bütün bir beşeriyetin hayatıdır. Çünkü kim olursa olsun, herkese söylenmiş bir söz vardır...

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257111720
   MarkaProfil Kitap
   Stok DurumuVar
   9786257111720

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.