• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Hz. Muhammed’in Hayatı

   Fiyat:
   35,00 TL
   İndirimli Fiyat (%62,9) :
   13,00 TL
   Kazancınız 22,00 TL
   Aynı Gün Kargo


   Kitap            Hz. Muhammed’in Hayatı

   Yazar            Martin Lings
   Yayınevi       İnsan Yayıncılık, Sabah Gazatesi Baskısı    
   Kağıt  Cilt     2 Hamur kağıt, Karton İnce Cilt
   Sayfa  Ebat  496 sayfa, 13,5x21 cm
   Yayın Yılı      2018


   Not. Sabah Gazetesi baskısıdır, insan yayınevi baskısı ile tamamen aynıdır. Üretim fazlası olduğu için satışa sunulmuştur.


   İnsan Yayınları Hz. Muhammed’in Hayatı kitabı nı incelemektesiniz.  
   Martin Lings Hz. Muhammed’in Hayatı kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.


   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Hz. Muhammedin Hayatı
   Martin Lings,  Bekir Siraceddin


   Hz. Muhammed'in Hayatı, çağdaş bir sirettir. Çağdaş Müslü­man yazarın taşıması gereken sorumluluk bilinciyle kaleme alınan bu değerli eser, köklü bir araştırmanın ürünü olması­nın yanı sıra yazarının usta bir edib oluşuyla kazandığı ayırıcı bir niteliğe sahiptir.

   Esere hakim olan üslup bir taraftan rahat okunur ve anlaşılır olmayı hedeflerken, diğer taraftan konusunun gerektirdiği yoğunluğu rahatça sürdürebilmektedir. Kitabın anlatım tarzıyla kazandığı bu edebî değer, Arapça ilk kaynakları esas alması itibarıyla kazandığı ilmî değerle birleşince kendisini emsallerinden ayıran temel nitelik iddialı bir tarzda ortaya çıkmaktadır.

   İngiliz asıllı Müslüman yazar Martin Lings ( Ebu Bekir Sirâceddin) üç yılını verdiği bu değerli araştırmasıyla, 'siyer' bilimiyle uğraşan ciddi çevrelerin haklı takdirlerine mazhar olmuş ve eseri "SİRET ÖDÜL’ lüne layık görülmüştür.


    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789755747283
   Markaİnsan Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789755747283

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.