• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   İmam Şafii nin Menkıbeleri

   Fiyat:
   170,00 TL
   İndirimli Fiyat (%47,6) :
   89,00 TL
   Kazancınız 81,00 TL
   29,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   Kitap           İmam Şafii'nin Menkıbeleri
   Yazar          İmam Beyhaki  
   Yayınevi     Ocak Yayıncılık
   Tercüme     Yusuf Eğinç
   Kağıt Cilt     Ivory ( sarımtırak ), Sıvama Kalın Cilt
   Sayfa Ebat  944 Sayfa - 17x24 cm   Ocak Yayınları Beyhaki İmam Şafiî'nin Menkıbeleri kitabını incelemektesiniz.   
   İmam Beyhaki İmam Şafii nin Menkıbeleri kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


   İmam Şâfii nin Menkıbeleri
   İmam Beyhaki


   Değerli İslâm âlimi İmam Beyhaki’nin tüm kitaplarını Türk okuyucusuyla buluşturma projesini öncelikle hacimli olanları neşrederek gerçekleştirdik. Bunları sırasıyla Şuabul iman, es Sünenü’l kebir, Delailun Nübüvve ve Marifetüs sünen vel asr alarak toplam 42 cilt halinde okuyucuların kullanımına sunduk.

   Kendinden sonraki ulemanın çalışmalarını kaynak olarak gösterdiği ve İslami ilimlerin hadis, fıkıh ve kelam alanlarında eserler vermiş olan Beyhakî’nin saydıklarımız dışındaki küçük hacimli kitaplarını ise takım halinde neşretmek amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde bu büyük külliyatı tam olarak yayınlama imkânına kavuştuk.

   7 cilt olarak ortaya çıkan bu çalışma, Beyhakî’nin çeşitli konu ve ilim dallarında kaleme aldığı toplam 16 kitap ve kitapçığını biraraya getirmektedir: İslam inancının temel konuları üzerinde kaleme aldığı biri oldukça hacimli olan altı kitap; İslam’ın ahlâki ve mânevi değerleri konusunda üç kitap; dualar ve faziletler konusunda iki kitap; İmam Şâfiî ve onun mezhebini savunma amacıyla kaleme aldığı biri oldukça hacimli iki kitap; diğer muhtelif konu başlıkları hakkında yazdığı üç kitapçık.

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054659357
   MarkaOcak Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9786054659357

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.