• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Kalbin İlacı

   Fiyat:
   70,00 TL
   İndirimli Fiyat (%55,7) :
   31,00 TL
   Kazancınız 39,00 TL
   Aynı Gün Kargo
    
     Kitap           Kalbin İlacı, Ed Dau Ve'd Deva

     Yazar           İbnul Kayyım El Cevziyye
     Tercüme      Birol Özden
     Yayınevi       Polen Karınca Yayınları
     Kağıt Cilt      2.Hamur, Karton Kapak cilt
     Sayfa Ebat   448 sayfa - 13,5x21 cm Roman Boy
     Yayın Yılı      2020


   İbnul Kayyım El Cevziyye, Kalbin İlacı, Ed Dau Ve'd Deva adlı kitabı incelemektesiniz.
   Polen Karınca Yayınevi Kalbin İlacı kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Kitapta yazarın dua hakkında, en önemlisi duaya duyulan ihtiyaç ve duanın kaderle bağlantısı hakkında söz söylediğini görürsünüz. Masiyetler ve zararları, günahlar ve uğursuzlukları hakkında konuştuğunu, bunu gerçekten uzun uzadıya anlattığını; şer’i ve kaderî, kalbî ve bedenî, dünyevî ve uhrevî cezalardan bahsettiğini görürsünüz.

   Yine kitapta yazarın ibadette, fiillerde, sözlerde, irade ve niyetlerdeki şirk ve türlerini zikrettiğini, ardından Hristiyanların, Allah ile aralarına vasıtalar ve şefaatçiler edinenlerin şirklerini açıkladığını görürsünüz.

   Ayrıca büyük günahlar ve zararlarını anlattığını, bu bağlamda zulüm, adam öldürme, zina ve benzeri konulardan bahsettiğini; zihinde canlandırma, dile getirme ve (sonunda günaha doğru) adım atma gibi günahların giriş yerlerini anlattığını; livâta, hayvanlarla ilişkiye girme, sevginin mertebeleri ve suretlere âşık olmanın zararları gibi konulardan bahsettiğini görürsünüz.

   Yazar bu konuların dışında daha pek çok hususu uzun uzadıya anlatmış, yine eserinde ilim talebeleri için elzem olan "ilmin güzellikleri ve hakikatleri ile nefis muhasebesi ve murakabesi” konularını da beyan etmiştir.


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055104573
   MarkaKarınca Polen Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786055104573

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.