• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Kelime Manalı Miftahul Ulum, Emsile, Bina, Maksud Tercümesi

   Fiyat:
   140,00 TL
   İndirimli Fiyat (%52,1) :
   67,00 TL
   Kazancınız 73,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              Miftahul Ulum, Emsile, Bina, Maksud Tercümesi, Kelime Manalı
   Yazar             R. Akbal
   Yayınevi         Yasin Yayınevi
   Kağıt - Cilt      Sarı Şamua Kağıt - Ciltli
   Sayfa - Ebat   486 sayfa - 17x24 cm

                                  

    
   R. Akbal Miftahul Ulum, Emsile, Bina, Maksud Tercümesi, Kelime Manalı adlı kitabını incelemektesiniz.    
   Yasin Yayınevi Kelime Manalı Miftahul Ulum Tercümesi, adlı kitap hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.


   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
    
    
       MUKADDİME
    
   Hamd, müminleri iman ile şereflendiren islam nuru ile hakikata ulaştıran Allahu Teala Hazretlerine; salat ve selam "seni alemlere rahmet olarak gönderdim" hitabının mazharı, hidayet yolunun kılavuzu olan Muhammed Mustafa (Sallallahu aleyhi ve sellem) üzerine, âlinin, eshabının ve ona tabi olanlar zümresinin üzerine olsun.
    
   Çok geniş sahaları bulunan Arapça ilminin ihtiva ettiği mese­lelerin anlaşılmasını biiznillah kolaylaştırmaya çalışarak, bundan önceki "İzahul' Avamil" kitabımızın uslubü üzere Miftahul Ulum adlı kitabımızı hazırlamaya karar verdik. Üç ciltten ibaret olan ki­tabımızın birinci cildinde Emsilenin çekimi, açıklaması, Bina ve Maksud'un kırık manası, mefhumu, izahı ve ilal kaideleri zikredil­miştir. İkinci cildinde ise sahih, mutel, muzaaf ve mehmuz olan fiil ve isimlerin tasrifi zikredilecektir. Üçüncü cildinde ise İzzi'nin Kı­rık manası, mefhumu ve izahı zikredilecektir.
    
   İşte bu gaye ile Allahu Teala'nın razı olduğu şekilde bu ameli tamamlamaya bizi muvaffak kılmasını, hatalarımızı doğrultmasını ve indinde hüsn'ü kabul buyurmasını niyaz ederek, Arapça hocam olan babamın ruhuna ve bu çalışmamda bizzat emek sarf ederek maddi ve manevi desteğini esirgemeyen eşime ithaf ediyorum.
    
   Çalışmalarda son derece ihtimam gösterildiği halde yine de gözden kaçmış bazı hatalara rastlayanlardan bizi mazur görmele­rini ve hesap gününde menfaat verecek hayırlı dualarla bizi tahsis etmelerini umarız. ( R. Akbal Miftahul Ulum, Emsile, Bina, Maksud Tercümesi, Kelime Manalı miftahül ulum kitabı, kelime açıklamalı miftahül ulum, Yasin Yayınevi Kelime Manalı Miftahul Ulum )
    
   R. AKBAL

    
    

   R. Akbal Kelime Manalı Miftahul Ulum, Emsile, Bina, Maksud Tercümesi kitabı nı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054184040
   MarkaYasin Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786054184040

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.