• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Kudüs Ajandası

   Fiyat:
   40,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35) :
   26,00 TL
   Kazancınız 14,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   2.Hamur, İnce Cilt ,  396 sayfa, 13.5x21 cm
   45,00 TL
   KDV Dahil 26,00 TL
   %42,2
   2.Hamur, Kalın Cilt, 192 sayfa
   45,00 TL
   KDV Dahil 28,00 TL
   %37,8
   Ivory Kağıt , 4 Cilt , 11x16,5 cm Küçük Boy, 2.424 Sayfa
   370,00 TL
   KDV Dahil 244,00 TL
   %34,1


   Kitap           Kudüs Ajandası; İslam'ın Şehri, Ciltli
   Yayınevi      Siyer Yayınları
   Yazar           Kollektif 
   Kağıt Cilt     1.Hamur - Kalın Ciltli
   Sayfa Ebat  224 sayfa, 13.5x21 cm
   Yayın Yılı     2019

    
   Ciltli Kudüs Ajandası nı incelemektesiniz.  
   Siyer yayınevi Kudüs Ajandası hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


   Siyer Yayınları, toplumda bir Kudüs bilinci oluşsun düşüncesiy­le böyle bir ajanda hazırlamayı uygun görmüş; başta âyet, hadis ve bazı İslâm büyüklerinin sözleri olmak üzere, bizim dersleri­mizden ve çeşitli zamanlarda söylediğimiz sözlerden derleyerek bu küçük ama muhteva itibariyle kıymetli çalışmayı oluştur­muşlardır.
   Çalışmanın ortaya çıkmasında büyük emeği olan Cüheyman Taha Aydın kardeşimi tebrik ediyor, az da olsa istifade edenlerin yüreğine Kudüs sevdasını düşürmesini Rabbimden niyaz ediyo
   rum.


   Merhum Cahit Zarifoğlu'nun dediği gibi "Seni sevmek namus­tur Kudüs..." Çünkü Kudüs bir Müslüman için şehirlerden bir şehir değil, ilk kıblemizdir. Miracın ana yatağıdır. Onlarca pey­gamberin ayak izlerinin bulunduğu şerefli bir mekândır. Çevresi mübarek kılınan bereketli topraklardır. Peygamberimizin (sas) ifadesi ile "Kıyamete kadar eteklerinde cihadın devam edeceği" izzet meydanıdır. Böyle olduğu için Kudüs bizler için bir akide, bir namus, bir şeref davasıdır.

   Bu aziz davanın ilk günden bugüne kadar binlerce mensubu ol­muştur. Hz. Ömer (ra) döneminde o güzel topraklar ezan ile bu­luşmuş, şehrin ilk valisi Ubâde b. Sâmit ile İslâm medeniyetinin şehirlerinden olmuş, o günden bugüne kadar da niceleri o altın silsilenin içerisinde yer almak için gayret içerisinde olmuşlar­dır. Şarkın en sevgili Sultanı Selâhaddin'den İzzeddin Kassam'a, Şeyh Ahmed Yasin'den Yahya Ayyaş'a o davanın kurbanları hiç eksik olmamıştır. Kudüs yeniden özgürce ezana kavuşacağı ana kadar daha niceleri bu güzel sevda uğrunda fedakârlıklar yap­maya devam edeceklerdir. Bu sevda yüce bir sevda olduğu için şairin ifadesi ile "Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır." de­necek ve en sonunda o topraklar gerçek manada özgürlüğüne kavuşacaktır.

   Muhammed Emin Yıldırım
   22 Muharrem 1441
   21 Eylül 2019 Eyübsultan / İstanbul
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057689191
   MarkaSiyer Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786057689191

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.