• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Kurandan Cevherler, Ömer Nasuhi Tefsirinden Seçme Sureler 1-2

   Fiyat:
   100,00 TL
   İndirimli Fiyat (%40) :
   60,00 TL
   Kazancınız 40,00 TL
   Aynı Gün Kargo

    

   Kitap                 Kurandan Cevherler, Ömer Nasuhi Tefsirinden Seçme Sureler 1-2 
   Yazar                 Ömer Nasuhi Bilmen 
   Yayınevi            Yasin Yayınevi
   Kelime Manası  Selim Köroğlu, Ali Kara     
   Kağıt - Cilt         Sarı şamua, Ciltli
   Sayfa - Ebat      496 sayfa, 14,5x20,5 cm
   Yayın Yılı           2019   Fatiha Suresi, Ayetel Kürsi, Amenarrasulü, Lev Enzelna, İsra Suresi, Nur Suresi, Lokman Suresi, Secde Sures, Ahzab Suresi, Yasin Suresi,  Duhan Suresi, Fetih Suresi.  Hucurat Suresi, Rahman Suresi, Vakıa Suresi, Mülk Suresi ve Amme Cüzü ( Kısa Sureler 
    

   Bu kitabı kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz. Tüm banka kredi kartları geçerlidir.
    
   Kurandan Cevherler Ömer Nasuhi Tefsirinden seçme sureler kitabını incelemektesiniz. Yasin Yayınları Kurandan Cevherler Ömer Nasuhi Tefsirinden seçme sureler kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
    
    
   Kuranı Kerimden den Cevherler, Ömer Nasuhi Tefsirinden seçme sureler ve Kelime Manaları
    
          Önsöz
    
   Yüce Allah'a hamd, Onun seçilmiş Peygamberi Hazreti Mu-hammed (sallallahü aleyhi ve sellem)e, aile efradına ve değerli Ashabına salat ve selam olsun !
    
   Bilinen bir gerçektir ki, Kurân-ı Kerim bütün insanlık âlemini hidayet nurları içinde bırakacak bir semavî kitaptır. Onun kutsal âyetleri binlerce hakikatleri kapsar, bütün akıl sahiplerini irşada, aydınlatmaya kâfidir. Elverir ki, o yüce kitabın emirleri, yasak­ları, bütün hükümleri, tavsiyeleri canı gönülden kabul edilsin, o-nun bütün beyanlarının birer hakikat, birer hikmet kaynağı oldu­ğu tasdik olunsun.
    
   Kurân-ı Kerim, bütün insanlığın bir mukaddes ilahî kitabı dır. Bu mübarek kitabın bütün lafızları da, manaları da ilahîdir, vah­ye dayanmaktadır. Bütün insanları bir birlik, bir kardeşlik da­iresine davet etmektedir. Binâenaleyh Kurân-ı Kerim'in aslını, hikmet dolu hükümlerini olduğu gibi korumaya çalışmak, içer­diği bütün manalara tümüyle uymak, bütün insanlık için en kutsal, en faydalı bir vazifedir.
    
   Kurân-ı Kerim'i anlama ve gereği ile amel edilmesi göz önünde bulundurularak yapılan bu çalışmada, özellikle Kurân-ı Kerim'den belli başlı sureler seçilmiş, Ömer Nasuhî Bilmen hazretlerinin sadeleştirilmiş tefsirinin mealinden alıntı yapılmak suretiyle bu eser oluşturulmuştur. Kur'ân-ı Kerim'de geçen keli­melerinde, Arapça'ya meraklı olan kişilerce rağbet görüleceği düşünülerek, kelimelere değerli hocalarımız tarafından mana verilmiştir. Bu yaptığımız çalışmalarda muhtemel hatalarımız olmuştur ki, bunlar kasıttan değil, kulluk vasfımızdandır.
    
   Eserin yayına hazırlamasında emeği geçen hocalarımıza Al­lah'tan rahmet talep eder; Allahü Teala'nın bu mütevazi çalış­mayı dünya ve ahirette aleyhimize bir delil kılmayıp, rızasına giden yolda, bizim ve Ümmet-i Muhammed için manevî bir sermaye yapmasıdır.  ( kurandan cevherler, ömer nasuhi bilmen tefsirinden seçme sureler, kuranı kerimden cevherler, seçme sureler ve kelime manaları, kırık manalı, kelime kelime tefsir, ömer nasuhi tefsirinden seçme sureler, yasin yayınları, kitabı )
    
   Yasin Yayınevi
    
    
    
   Kuran dan Cevherler, Ömer Nasuhi Tefsirinden seçme sureler 1-2, 29 TL, Yasin Yayınevi, Ömer Nasuhi Bilmen, Yayın Yılı 2019
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054184477
   MarkaYasin Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786054184477

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.