• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Merhamet

   Fiyat:
   40,00 TL
   İndirimli Fiyat (%50) :
   20,00 TL
   Kazancınız 20,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Merhamet
   Yazar           Emine Şenlikoğlu
   Yayınevi       Mektup Yayınları
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton Kapak
   Sayfa Ebat   304 sayfa  -  13,5x21 cm
   Yayın Yılı      Baskı 2014   Emine Şenlikoğlu Merhamet kitabı nı incelemektesiniz.
   Mektup Yayınları Merhamet kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Bayrampaşa Cezaevindeyim. “Yeni mahkûm geldi.” dediler. Baktım hüzünlü bir kadın. Cezaevine giriş anında bazı mahkûmlarda görünen şoke olmuş hali sergiliyor. Yanına gittim, birileri daha vardı. “Hoş geldiniz.” filan diyorum ama cevap vermiyor. Sonra Arap olduğunu bizi anlamadığını söyledi. Komşu bir devletten gelmiş. Ona sahte pasaport vermişler.


   Merhamet’in Yazılış Hikayesi
    
   İnsanoğlunun zayıf yönlerinden birini daha keşfettiğimde geçekten şoke olmuştum. Bu zayıf yön merhameti yerle bir ediyordu.

   İnsanlığın zayıf yönünü keşfettiğim yetmiyormuş gibi, bir de arkadaşım merhametsizliğin kurbanı olunca, Merhamet’i yazmak mecburuyetinde kaldım.

   Benim romanlarım başlangıçta sürükleyicidir. Ama Kadınları Kadınlar da Eziyor ile Merhamet ötekiler gibi değil.

   Romanı yarıya kadar okuyorsunuz, sanki kitap yarıda başlamış gibi heyecanla devam ediyorsunuz.

   Neden böyle?

   Bilmiyorum, belki de öyle yazılması gerektiği içindir. Hep söylerim, yaşanmış hayatlardan roman yazmanın böyle bir olumsuz yanı var. Kurguda özgür olamıyorsunuz. Ya da böyle yazmayı uygun görüyorsunuz.

   Sonuç.

   Bu kitabın yazılış sebebi, bir toplumsal zaafın varlığı. Okuyanlar çok beğeniyor, çünkü insana farklı açıdan bakış ele alındı.
    
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789756717691
   MarkaMektup Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789756717691

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.