• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Müşteri Hizmetleri

   Müşteri Hizmetleri Anasayfa


      Müşteri Hizmetleri

   15.02.2004 Tarihinden itibaren Kitap Satışı ile ticari faaliyetlerine başlayan Gonca Kitap Yayıncılık olarak tüm hizmetlerimizi,  %100 müşteri memnuniyeti hedefini gözeterek sunmaktayız. % 1 dahi bir memnuniyetsizlik ile karşılaşırsanız lütfen bize bilgi veriniz ki, size sonraki işlemlerde hizmette kusur etmeyelim.

   Siz değerli müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını önemsiyoruz ve müşteri memnuniyetinin sunduğumuz hizmet kalitesi kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

   Her türlü talebiniz dikkatle dinlenmekte, takib edilmekte, satış öncesi ve sonrası ile ilgili her türlü  işlemler, çözüm odaklı biçimde yanıtlanmaktadır.

   Tüm işlemlerinizi kolayca yapabilmek, sorularınıza cevap bulmak ya da hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için www.goncakitap.com.tr Müşteri Hizmetleri'ne aşağıdaki şekillerde hızlıca ulaşabilirsiniz.


   1- Telefon ile Pazartesi-Cuma 08:30-17:30, Cumartesi 09:30 -11:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

       Tlf.  0535 224 37 24 

   2- E-posta ile günün 24 saatinde;  İLETİŞİM bölümüne girerek, goncakitabevi@gmail.com mail adresimize isteklerinizi ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

   3- Sıkça Sorulan Sorular: İstediğiniz bilgi veya sorununuz sıkça sorulan sorular bölümünde olabilir.
   KARGO ÜCRETLERİ

   Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. 


   sürat Kargo ile 220 TL üzeri ücretsiz
   mng kargo ile 350 TL üzeri ücretsiz
   ptt kargo ile 450 TL üzeri ücretsiz   220  TL , 350 TL ve 450 TL üzeri,  Kredi Kartı ve Havale  EFT ile alışverişlerde kargo ücreti ücretsizdir.  Bu Fiyatlar Üzeri Teslimatta Kapıda Nakit Ödeme seçilirse ek ücret çıkar ve  ücret ödeme ekranında karşınıza çıkar.  Bu Rakamlar altı olursa standart kargo ücreti ve ek kapıda ödeme ücreti çıkar.  Ve bütün bu ücret durumu ödeme ekranında karşınıza çıkar.

   220 TL altı Kart veya Havale EFT ile ortalama 14 -18 TL arası kargo ücreti çıkmakta. Teslimatta Kapıda Ödeme ile 25-28 TL ORTALAMA ÜCRET Çıkmakta.    Ve ayrıca tüm kargo ücretleri ürünleri sepete atıp ilerleyince Adresi girdikten sonra ÖDEME EKRANI nda karşınıza çıkmaktadır.


   Örneğin ürün 50 TL, kargo ücreti 14 TL= 64 TL+10 TL kapıda ödeme ücreti 74 TL toplam ücret ödenir. Kargo şirketine bizim tarafımızdan ödenmektedir. Kredi kartı veya eft - havale ile olsa idi 64 TL ödenecekti.


    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.