• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Risalei Nur Külliyatı, Büyük Boy, Sırtı Deri

   Fiyat:
   1.200,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15) :
   1.020,00 TL
   Kazancınız 180,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   14 Cilt, Termo Deri, Sarı Şamua
   1.200,00 TL
   KDV Dahil 1.020,00 TL
   %15
   Büyük, 14 Cilt, Bez Cilt, Sarı Şamua
   990,00 TL
   KDV Dahil 842,00 TL
   %14,9
   Cebin bir Büyüğü, 94 Sayfa, Karton Kapak
   12,00 TL
   KDV Dahil 7,00 TL
   %41,7

   Kitap              Risalei Nur Külliyatı 
   Yazar             Bediüzzaman Said Nursi
   Yayınevi         RNK Neşriyat
   Kağıt  Cilt       Sarı şamua - Sırtı deri bez cilt
   Sayfa  Ebat    6.025 sayfa  - 17x24 cm
   Yayın Yılı       2015 ESKİ TANZİM Baskı,   RNK Neşriyat , Bediüzzaman Said Nursi tarafından yazılan Risalei Nur Külliyatı adlı risale-i nur seti ni incelemektesiniz.
   Büyük Boy Sırtı Deri 
   Risalei Nur Külliyatı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satışı hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    
   1. SÖZLER
   2. MEKTÛBAT
   3. LEMALAR
   4. ŞÛALAR
   5. ASÂ-YI MÛSA
   6. İŞÂRÂT-ÜL İCAZ
   7. MESNEVÎ-İ NURİYE
   8. BARLA LÂHİKASI
   9. KASTAMONU LÂHİKASI
   10. EMİRDAĞ LÂHİKASI
   11. SİKKE-İ TASDÎK-İ GAYBİ
   12. TARİHÇE-İ HAYAT
   13. İMAN VE KÜFÜR MUVAZENELERİ
   14. MUHÂKEMAT      
    
    
   RİSALE-İ NUR NEDİR ve NASIL BİR TEFSİRDİR ?

   Tefsir iki kısımdır:

   Birisi: Malûm tefsirlerdir ki, Kur'ân'ın ibâresini ve kelime ve cümlelerinin mânâlarını beyân ve izah ve ispat ederler. Ikinci kısım tefsir ise, Kur'ân'ın îmânî olan hakîkatlerini kuvvetli hüccetlerle beyân ve ispat ve izah etmektir. Bu kısmın çok ehemmiyeti var. Zâhir mâlûm tefsirler, bu kısmı bâzan mücmel bir tarzda derc ediyorlar; fakat, Risâle-i Nur, doğrudan doğruya bu ikinci kısmı esas tutmuş, emsâlsiz bir tarzda muannid feylesofları da susturan bir mânevî tefsirdir.
    
   Risâle-i Nur sübjektif nazariye ve mütâlâalardan uzak bir şekilde, her asırda milyonlarca insana rehberlik yapan mukaddes kitabımız olan Kur'ân'ın hakîkatlerini rasyonel ve objektif bir şekilde izah edip, insâniyetin istifadesine arz edilen bir külliyattır.
    
   Risâle-i Nur, Kur'ân âyetlerinin nurlu bir tefsiri: Baştan başa îman ve Tevhid hakîkatleriyle müberhen. Her sınıf halkın anlayışına göre hazırlanmış. Müsbet ilimlerle mücehhez. Vesveseli şüphecileri iknâ ediyor. En avâmdan en havassa kadar herkese hitap edip, en muannid feylesofları dahi teslime mecbur ediyor.
    
   Risâle-i Nur, nurlu bir külliyat Yüz otuz eser; büyüklü küçüklü risâleler halinde. Asrın ihtiyaçlarına tam cevap verir. Aklı ve kalbi tatmin eder. Kur'ân-ı Kerîm'in yirminci asırdaki lâfzî değil, mânevî tefsiri. İspat ediyor akla gelen bütün istifhamları, zerreden güneşe kadar îman mertebelerini, vahdâniyet-i İlahîyeyi, nübüvvetin hakîkatini...
    
   İspat ediyor arz ve semâvâtın tabakatından, melâike ve ruh bahsinden, zamanın hakîkatinden, haşir ve âhiretin vukuundan, Cennet ve Cehennemin varlığından, ölümün mâhiyet-i asliyesinden ebedî saadet ve şekâvetin menbâına kadar. Akla gelen ve gelmeyen bütün îmânî meseleleri, en katî delillerle aklen, mantıken, ilmen ispat ediyor. Pozitif ilimlerin müşevviki. Riyâzî meselelerden daha katî delillerle aklı ve kalbi iknâ edip, merakları izâle eden bir şâheser..  ( risale i nur külliyatı, rnk neşriyat risalei nur, 14 cilt RNK yayınları risale-i nur takım, risale i nur seti, risalei nur külliyatı fiyatı, bediüzzaman said nursi risalei nur set,  RNK NEŞRİYAT KÜLLİYAT )

   RNK Neşriyat , Bediüzzaman Said Nursi , Risalei Nur Külliyatı adlı risale-i nur külliyatı nı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok KoduRNK Sırt Der Ris B
   MarkaRNK Neşriyat
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.