• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Sarf Nahiv Edatlar, Mustafa Meral Çörtü, İfav

   Fiyat:
   85,00 TL
   İndirimli Fiyat (%37,6) :
   53,00 TL
   Kazancınız 32,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap                 Arapça Dilbilgisi Sarf Nahiv Edatlar
   Yazar                Dr. Mustafa Meral Çörtü
   Yayınevi            Marmara İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları, ifav
   Kağıt - Cilt         2.Hamur kağıt  -  karton kapak cilt
   Sayfa - Ebat      455 Sayfa - 16x23.5 cm
   Yayın Yılı           2015, Son baskı, 18.Baskı   Marmara İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları, Dr. Mustafa Meral Çörtü tarafından yazılan Sarf Nahiv Edatlar adlı kitabı incelemektesiniz.
   Arapça Dilbilgisi 
   Sarf Nahiv Edatlar kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2

                
             ÖNSÖZ

    
   Bilinen bir gerçektir ki, dil eğitiminde aynı konuların değişik düzey ve kapsamda ele alınmasında her dönemde ihtiyaç duyula gelmiştir. Bu bir ölçüde de eğitim-öğretimin ortaya çıkardığı tabii bir ihtiyaçtır.

   Daha önce birkaç baskısını yaptığımız Arapça Dil Bilgisi Sarf ve Arapça Dilbilgisi – Nahiv  kitaplarımızın - gördüğü yoğun ilgi üzerine okuyucuya kolaylık sağlamak amacıyla bu defa ikisinin birlikte muhtasar bir ders kitabı olarak takdimine ihtiyaç bulunduğunu tesbit ettik. Elinizdeki kitabı, çoğunlukla öğrencilerin dile getirdiği bu isteğe olumlu cevap vermek için teferruata dalmadan sarf ve nahvin önemli kaidelerini ihtiva edecek şekilde hazırladık. Ayrıca kitabın bütünlüğü acısından edatları da ilave etmeyi uygun gördük.  Son baskısı kısa bir zamanda tükenmiş olan kitabımızın görmüş olduğu bu ilgi ve takdiri, bir lutf-i ilâhî olarak şükranla karşılıyoruz.

   Kitabın onuncu kez basımına karar veren Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı Mütevelli Heyeti’ne ve Yayın İşletmesi yetkililerine teşekkürlerimi sunarım.  ( Sarf Nahiv Edatlar, Dr. Mustafa Meral Çörtü, Marmara İlahiyat Fakültesi yayınları, İFAV yayın, sarf nahiv edatlar kitabı, ifav yayınları, Marmara İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları )


   Dr. Mustafa Meral Çörtü
   İstanbul 2004    Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları, Dr. Mustafa Meral Çörtü tarafından yazılan Sarf Nahiv Edatlar adlı kitabı incele diniz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789755481791
   MarkaM. Ü. İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları İFAV
   Stok DurumuVar
   9789755481791

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.