• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Şifalı Dualar Manevi Reçeteler

   Fiyat:
   50,00 TL
   İndirimli Fiyat (%50) :
   25,00 TL
   Kazancınız 25,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap                  Şifalı Dualar Manevi Reçeteler, Dua-023
   Yazar                 Arif Pamuk
   Yayınevi             Pamuk Yayıncılık
   Kağıt - Cilt          2.Hamur - Karton kapak cilt
   Sayfa - Ebat       288 sayfa - 13.5x19.5 cm, Roman boy
   Yayın Yılı Kodu   2018  -  Kod : Dua 023   Pamuk yayınları, Arif Pamuk Şifalı Dualar Manevi Reçeteler kitabını incelemektesiniz.
   Şifalı Dualar Manevi Reçeteler kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


   Manevi tedavi yollarını gösteren Şifalı Dualar Manevi Reçeteler adlı bu eser çeşitli Arapça ve Osmanlıca kaynaklardan istifade edilerek hazırlanmıştır. Hıfz ayetleri, Hızır Aleyhisselamın hediyeleri, büyüden korunmak için dua, Bal Tefsiri, bahçede bereket için, bunalımda ne yapılır gibi onlarca içeriğe sahip bu eser hayatınıza rehber olacaktır.

       ÖNSÖZ

   Kıymetli okuyucularımız, Zamanımızda maalesef bir kısım ehil olmayan insanlar büyücülük yahut medyumluk adı altında halkımızı sömürmektedir. Çaresiz duruma düşen insanımızın son çare diye başvurduğu bu sahtekar büyücü bozuntuları, bu insanlarda daha derin yaralar açmakta, hem maddi hem manevi büyük yıpranmalara sebep olmaktadır. Efendimiz (s.a.v.)'in, ahir zamanda sahtekar büyücülerin had safhaya ulaşacağını ve bu yüzden insanların küfür bataklığına düşeceklerini ifade eden hadis-i şerifleri açıkça bugünümüzün durumunu ifade etmektedir.

   Bunun yanında ehil olmayan yayınevlerinin hazırladığı bir kısım kitaplar ile de halkımızın iyi niyeti suistimal edilmektedir. Dini konulardaki tüm cehaletlerine rağmen tek gayeleri piyasada tutulmuş kitapları taklid etmek olan bu yayınevlerinden de özellikle uzak durmanız sizlerin menfaatinedir. Kaynakları sağlam, yıllardır bu işler için kütüphanelerde dirsek çürütmüş insanların eserlerini okumak, bu eserlerden faydalanmanın en önemli şartıdır.

   İşte elinizdeki bu eser de çeşitli Arapça ve Osmanlıca kaynaklardan istifade edilerek hazırlandı. Manevi tedavi yollarını gösteren bu eserden siz kıymetli okuyucularımızın istifade etmesi de en büyük temennimizdir. Ancak okuyucularımızın öncelikle maddi tedaviyi denemeleri sıhhate kavuşmanın en önemli şartıdır. Doktorlara görünmeden, tedavi olmadan, sadece manevi tedavi yollarını denemek hatalı bir harekettir. Çünkü hastalığı veren Allah Teala devasını da biz kullarına muhakkak sunmuştur.

   Yüce Rabbim dert verip derman aratmasın.

   Pamuk Yayınları

   Bilgilendirme: Kitaplarımızda yer alan ifadeler; yazar ve editör sorumluluğundadır. Satıcı olarak kitaplarda yazan ifadelerlerden sorumlu yada mesul tutulmamız söz konusu değildir.


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789756594735
   MarkaPamuk Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9789756594735

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.