• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Son Söz 2 , Gerçek Tıp Dersleri

   Fiyat:
   55,00 TL
   İndirimli Fiyat (%30,9) :
   38,00 TL
   Kazancınız 17,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   1.055 Sayfa, 2.Hamur, Karton Kapak
   205,00 TL
   KDV Dahil 132,00 TL
   %35,6
   Sarı Şamua, Citli. 400 Sayfa
   120,00 TL
   KDV Dahil 80,00 TL
   %33,3
   2.Hamur, Citli, 400 Sayfa
   100,00 TL
   KDV Dahil 63,00 TL
   %37


   Kitap            Son Söz , Gerçek Tıp Dersleri 2    
   Yazar           Aidin Salih 
   Yayınevi      Yitik Şifa Yayıncılık
   Kağıt Cilt      2.Hamur, Karton Kapak Cilt
   Sayfa Ebat   368 Sayfa, 13,5x21 cm  
   Yayın Yılı     2019


   Aidin Salih Son Söz , Gerçek Tıp Dersleri 2 kitabını incelemektesiniz.   
   Son Söz 2 Gerçek Tıp Dersleri kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


    
   Bu kitaptaki dersler 2012 ve 2013 yıllarında NHI Dogal Saglık Enstitusu tarafından videoya kaydedilen goruntulerin transkripte edilmis hali olup Aidin Salih’in vefatından sonra hazırlanmıstır.   Bugün olup bitenler bütün insanların zihinlerini birbirine benzetme, insanlar arasındaki farkı kaldırıp küresel bir zihin oluşturma çabasıdır. Bugünbütün tıbbi ilaçlar ve aşılar domuz DNA'sı üzerinden nanoteknoloji ve gen teknoloji yöntemiyle üretilmektedir. Katkı maddeleti de aynı teknolojiyle üretiliyor. Bugün tıbbi ilaçlar, aşılar ve katkı maddelerinden ötürü total domuzlaşma oluyor.

   O zaman insanın genotipine domuz ve maymunun DNA'sı ekleniyor ve genotip değişiyor. Böylece insanlar domuzlaşıyor, 
   ve maymunlaşıyor. Zihinler de tek bir zihin hâline getirilmeye çalışılıyor. Planda bu var. 52 yıl önce başlatılan çalışma tüm hızıyla devam ediyor. Plan sahiplerinin bu konuda çok da başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Televizyon, radyo, cep telefonu, ilaçlar, aşılar, katkı maddeleri ve diğer her şey bu planın bir parçasıdır. Eğer bir evde uydu anten varsa o anten bütün programları çeker. O zaman bütün ev halkı onun etkisi altında kalır. Artık insanlar tek zihin, tek insan ve tek domuz olmaya doğru gidiyor. Belki bu anlattıklarım size çok marjinal gelebilir ama durumun ciddiyetini sonra anlarsınız

   ONSOZ

   Bismillâhirrahmânirrahim.
   Alemlerin Rabbi olan Allah'a hamdolsun. Salât ve selam O'nun Resulü nün, âl ve ashabının ve O'nun yolunda gidenlerin üzerine olsun.
   Aidin Salih'in elimizde mevcut olan derslerinden derlediğimiz "Son Söz" eseri Allah'ın izni ve inayetiyle tamamlanmış oldu.
   Bilindiği üzere kıymetli hocamızın gayesi hasta tedavi etmek de­ğil, insanları Allah yolunda arındırıp nasuh bir tövbeye ulaştırmaktı.
   Onun öğretileri bize, hayrı ve şerri ayırt edebilen neferler olma yolunu gösterir. Bu yol da en net ifade ile temiz yaşayıp mümince ölme gayesi güder.
   Eserin nihai hedefinde ise vuku bulacağında hiçbir şüphe ve ihti­laf olmayan Deccal fitnesine karşı ümmetin şuurlanıp tedbir alması yer alır.
   Aidin Salih hayattayken Deccal fitnesi hakkında bir kitap yaz­mak istediğini dile getirir fakat buna ömrü yetmez. İnşallah "Son Söz" eseri bir nebze de olsa onun bu arzusuna karşılık olur.
   Hatalarımız varsa ki hatasız kul olmaz, Allah'tan bağışlanma di­ler, fazlı kereminden bizi muvaffak kılmasını ümit ederiz.

   Hacer D. Salih Nisan 2019, İstanbul    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056700873
   MarkaYitik Şifa Yayıncılık
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786056700873

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.