• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Sufi Sözlük

   Fiyat:
   26,00 TL
   İndirimli Fiyat (%40) :
   15,60 TL
   Kazancınız 10,40 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   2.Hamur, Karton Cilt Roman Boy,  144 sayfa,  13,5x21 cm
   40,00 TL
   KDV Dahil 23,00 TL
   %42,5
   2.Hamur, Karton Cilt, 96Sayfa
   250,00 TL
   KDV Dahil 145,00 TL
   %42
   2.Hamur, Karton Cilt, 2 00 Sayfa
   50,00 TL
   KDV Dahil 30,00 TL
   %40

   Kitap            Sufi Sözlük, Müspet Kelimeler Arşivi
   Yazar           Hikmet Anıl Öztekin
   Yayınevi       Hayy Kitap
   Kağıt Cilt      2.Hamur, Karton Kalın Cilt            
   Sayfa Ebat   272 sayfa, 13.5x21 cm
   Yayın Yılı      2018   Hayy yayınları Sufi Sözlük, Müspet Kelimeler Arşivi kitabını incelemektesiniz. 
   Hikmet Anıl Öztekin Sufi Sözlük kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Mevlana der ki:
   İnsan her nefeste yeni birisi olur
   ve her nefes,
   içini doldurduğumuz kelimelerle
   bilmediğimiz bir âleme yolculuk eder
   sonra da oradan hediyelerle geri döner.

   Yüzyıllar boyunca birçok düşünür tarafından dile getirilen kelimelerin gücü üzerine hiç düşündünüz mü? Biz düşündük ve 2017 yılının başlarında Sufi Sözlük projesini hayata geçirerek sosyal medyada kelimelere karşı farkındalık oluşturup insanların alıştıkları değil, yeni ve doğru kelimeleri kullanmalarını hedefledik. Geri dönüş beklediğimizden de büyük oldu ve kısa sürede yarım milyondan fazla insan tarafından takip edilen bir aile olduk.

   Sufi Sözlük kullandığımız kelimelerin insan hayatına etkisine inanan ve bu sebeple üzeri tozlanmaya başlamış kelimeleri tekrar hayatlarımıza geri döndürmeyi amaçlayan bir müspet kelimeler arşividir. Kitapta kelimelerin açıklamalarına müteakip seçtiğimiz alıntılar ile hoş bir okuma sunarak her bir kelimenin hayatınıza güzel dokunuşlar yapmasını amaçladık. Çünkü inanıyoruz ki;

   Her insan güzel bir yerlere gitmeli bu hayatta,
   ama önce kullandığı kelimeleri o yolculuğa çıkarmalı…

   Hikmet Anıl Öztekin

       ÖNSÖZ

   Doğru kelimeleri kullanarak DNA'nızı değiştirebileceğinizi bilseydiniz kullandığınız kelimelere özen gösterir miydiniz? Bilim insanları, sahip olduğumuz dil ve kullandığımız kelimelerin DNA ya etkilerini inceleyen bilimsel çalışmalar yapadursun, psikolojimize olan etkileri konusunda sanıyorum ki bir araştırma gerekmeksizin hepimiz hemfikiriz.

   Peki yüzyıllar boyunca bir çok düşünür tarafından dile getirilen kelimelerin gücü üzerine hiç düşündünüz mü? Biz düşündük ve 2017 yılının, başlarında Sufı Sözlük projesini hayata geçirerek sosyal medyada kelimelere karşı farkındalık oluşturup insanların alıştıkları değil, yeni ve doğru kelimeleri kullanmalarını hedefledik. Geri dönüş beklediğimizden de büyük oldu ve kısa sürede yarım milyondan fazla insan tarafından takip edilen bir aile olduk.

   Sufı Sözlük kullandığımız kelimelerin insan hayatına etkisine inanan ve bu sebeple üzeri tozlanmaya başlamış kelimeleri tekrar hayatlarımıza geri döndürmeyi amaçlayan bir müspet kelimeler arşividir. Ayrıca sosyal medyadan farklı olarak kitapta kelimelerin açıklamalarına müteakip seçtiğimiz alıntılar ile hoş bir okuma sunarak her bir kelimenin hayatınıza güzel dokunuşlar yapmasını amaçladık. Çünkü inanıyoruz ki;
   Her insan güzel bir yerlere gitmeli bu hayatta, ama önce kullandığı kelimeleri o yolculuğa çıkarmalı...

   Hikmet Anıl Öztekin
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752477780
   MarkaHayy Kitap
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9789752477780

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.