• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Üç Temel Esas Şerhi

   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%49,5) :
   48,00 TL
   Kazancınız 47,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Sarı Şamua , İnce Ciltli, 218 Sayfa
   43,00 TL
   KDV Dahil 20,00 TL
   %53,5
   2.Hamur Kağıt, Karton Cilt, 559 Sayfa
   120,00 TL
   KDV Dahil 56,00 TL
   %53,3
   2.Hamur, Ciltli, 480 Sayfa
   110,00 TL
   KDV Dahil 59,00 TL
   %46,4

   Kitap           Üç Temel Esas Şerhi
   Yazar           Ahmet YAVUZ Eş Şafii
   Yayınevi      Seyda Yayınları
   Kağıt Cilt     Şamua Ivory - Termo Deri Cilt
   Sayfa Ebat  388 Sayfa - 17x24 cm.
   Yayın Yılı     2018   Ahmet YAVUZ Eş Şafii Üç Temel Esas Şerhi kitabını incelemektesiniz.    
   Seyda Yayınları Üç Temel Esas Şerhi kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2      ÖNSÖZ

   Hamd, bizleri yoktan var eden Allah'a mahsustur. Salat ve selam .


   Muhammed'in al ve ashabının üzerine olsun. Dedikten sonra diyorum ki: okuyucu kardeşim bu risale her ne kadar küçük görünse de fil hakika büyük bir görev üstlenmiş ve mühim bir konudan bahsetmektedir.


   Çünkü son dönemlerde İslâm alemi batıya karşı battıktan sonra müs­teşrikler zihinlerde ki doğru İslâm anlayışını bozmak için nice mealci ve modernistleri yetiştirmişlerdir. Ve onlar vasıtasıyla yetişemedikleri yerlere yetişmişlerdir. Malum müsteşrikler kurana kendilerine göre mana vere­bilmek için kuranın zırhı olan sünneti ortadan kaldırmaya gayret ederler. Onun için tüm konuşmalarda durmadan sünneti ve ravilerini eleştirirler çünkü sünnet olduğu müddetçe kuranın manasını kimse bozamaz ve do­layısıyla İslâm dini zedelenemez. Bir de bu risalede yazar kardeşimiz çok güzel konuları ele almıştır. Onun için inanırım ki bu risaleyi iyi okuyan bir Müslüman, akidenin mahiyetini iyi bilir ve öğrenir. Onun için Allah ^ bu güzel kitabı yazarının mizanında tescil eylesin, onun gibi akidesi sahih nice Müslümanları fazlalaştırsın. Amin.

   Unutmayalım ki şu anda İslâm ümmeti en zor günlerini yaşamaktadır. Zira bir taraftan Kuran'ın hükmü kaldırılmış, hilafetleri yerle bir olmuş ve ortadoğu kan gölüne çevrilmiştir. Başka bir taraftan İslâm'ın hakika­tinden mahrum radikal çevreler ise cihad adı altında vahşet saçarak Irak ve Suriye'de nice insanların namusunu cariye adı altında üç dolara satıp köleleştirmeye çalışmışlardır. Dolayısıyla global dünyaya Müslümanların barbar olduklarını lanse ettiler.

   Halbuki hürriyet dini olan İslâm'da kölelik 
   ve cariyelik ancak harbi ve saldırgan kafirlere karşı uygulanır eğer kafirler bu savaşta uygulanmazlarsa biz Müslüman olarak hay, hay yapmayız. Çün­kü İslâm dini kölelik düzenine temelden karşıdır ve insanların özgürlüğü­ne şiddetle değer vermektedir. Daha üzücü olan ise son dönemde sünnet düşmanlığı hastalığı başkaldırmış ve değerli Müslüman kardeşler bu vi­rüsle hastalanmış ve yaptıklarını doğru sanmaktadırlar. Allah bizleri de ve onları da bu gafletten uyandırsın ve hepimizi sahih akide üzerine sabit kılsın. Amin.

   Şeyh Aleaddin Palevi
   Konya


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059727952
   MarkaSeyda Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786059727952

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.