• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Abdülkadir Geylani Menkıbeleri Cevherden Gerdanlıklar

   Abdülkadir Geylani Menkıbeleri Cevherden Gerdanlıklar
   Görsel 1
   Fiyat:
   32,00 TL
   İndirimli Fiyat (%43,8) :
   18,00 TL
   Kazancınız 14,00 TL
   5.0 1
   18.00 www.goncakitap.com.tr
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Sarı Şamua, Karton Cilt, 80 Sayfa
   9,00 TL
   KDV Dahil 5,00 TL
   %44,4
   Sarı Şamua, Karton Cilt, 80 Sayfa
   9,00 TL
   KDV Dahil 5,00 TL
   %44,4
   Mühürlü, Ahmed Husrev Hattı, Şamua, 2 Renk
   58,00 TL
   KDV Dahil 32,48 TL
   %44
              Stoktan kargo 
    
   Kitap :  Abdülkadir Geylani Menkıbeleri Cevherden Gerdanlıklar
   Yazar :  Abdülkadir Geylani
   Tercüme :  Naim Erdoğan
   Yayınevi :  Alem Yayıncılık
   Etiket Fiyatı :  32 TL
   Kağıt - Cilt :  1.Hamur sarı şamua kağıt - Ciltli
   Sayfa - Ebat :  640 Sayfa - 17x24 cm
   Yayın Yılı :  2002
        
    
   Abdülkadir Geylani tarafından yazılan Abdülkadir Geylani Menkıbeleri Cevherden Gerdanlıklar adlı kitabı incelemektesiniz.
   Abdülkadir Geylani Menkıbeleri
   Cevherden Gerdanlıklar kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

    

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2
    
                 
            SUNARKEN

   Tarikat, Şeriattan ayrı bir yol değildir. Şeriatın birtakım zahiri ve kesin şartlarla kapısından içeriye alarak bir noktaya oturttuğu fertleri tarikat; müeyyideli ve kontrollü bir şekilde eğitip eritir. Allah-u Teâlâ'nın inayeti ve mürşidin kılavuzluğuyla kemâl bir dereceye çıkarır.

   İslâm'ın icablarına, emir ve yasaklarına uyma konusunda resmî bir şekilde duran; âdeta emir ve yasak duygusunun tesiriyle ihtiyatî ve i'tiyadî tarzda hareket ve amel eden; o ulvî sahada bir borçlu, bir yabancı gibi mesafeli dolaşan kul, bir kâmilin feyizli ve şuurlu telkin ve uyarmaları ile sevgi dâiresinde şuurlu şekilde hareket etmeye başlayarak ilâhî muhabbet sınıfından içeri girer. Allahu Teâlâ'ya sevgi şartları içerisinde kul olmaya başlar; her şeyi O'nu sevdiğinden dolayı sever ve O'nun için yapar.

   Zamanla Allahu Teâlâ'ya olan bu sevgiye, karşılık gelmeye başlar ve sevilir. Zaman biraz daha geçince yollar kısalmaya başlar, sevilenden sevene alâka lütûfları artar. Sırlar gelmeye başlar. Mahremiyet sarayına alınır, korunur.

   Nihayet bir dost = velî makamı, payesi ona verilir. Hatırı sayılır, gönlü kırılmaz, sözü ve özü, nâzı ve niyazı geçerli olur. Mahbûb'dan itibar görür. Onun emriyle namına, izniyle adına, kadir bir şekilde mahlûkatma müessir olmaya başlar. Kerametler, hârikalar izhar eder.

   Bu makam ona istese de, istemese de ayrılmıştır. İstediği zaman tasarrufta bulunduğu gibi, istemediği zaman da tasarrufta bulunur. Bu makamın kimi farkındadır, kimi değildir. Fakat her hâl-ü kârda o, girdiği ulvî yolda devam eder gider. Gittikçe de saflaşmaya gayret sarf eder. Böyle kimseye tarikat ehli derler. Kulu, Yaratıcısının rıza sarayına ulaştırır. ( Abdülkadir Geylani Menkıbeleri Cevherden Gerdanlıklar, Abdülkadir Geylani, Naim Erdoğan, Alem Yayıncılık, yazar, tercümesi )

   Abdülkadir Geylani tarafından yazılan Abdülkadir Geylani Menkıbeleri Cevherden Gerdanlıklar adlı kitabı incele diniz.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduAlem Cevh Gerd
   MarkaAlem Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.