• Tüm Kategoriler

  • DİKKAT : Toplu Ürün Siparişleri için 0535 224 37 24 whatsapp tan bilgi alınız. Yayınevleri nin ZAM İHTİMALİ için tedarik sıkıntısı var.

   Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Aidin Salih Gerçek Tıp Seti

   Fiyat:
   143,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35,7) :
   92,00 TL
   Kazancınız 51,00 TL
   5.0 1
   Aynı Gün Kargo


   Kitap            Aidin Salih Gerçek Tıp Seti   
   Yazar           Aidin Salih 
   Yayınevi       Yitik Şifa Yayıncılık
   Kağıt Cilt      2.Hamur, Karton Kapak Cilt, 3 Kitap Takım
   Sayfa Ebat   1.055 Sayfa, 16x24 - 13,5x21 cm  
   Yayın Yılı      2020   3 Kitap Aidin Salih Gerçek Tıp Seti ni incelemektesiniz.   
   Yitik Şifa Gerçek Tıp kitap seti hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Aidin Salih

   Lugansk, Ukrayna’da Tıp Fakültesini bitirdi. Sovyetler Birliği’nde yıllarca tıp doktorluğu görevini yürüttü. Daha sonra Taşkent Devlet Üniversitesi’nde Biyoloji bölümünden mezun oldu. Ayrıca Uluslararası Alternatif Tıp Okulu’nu bitirdi.

   Biyoloji diploma tezi ‘Yabani Hayvanların Fizyolojisi’ üzerineydi. 30 yılı aşkın bir zamandır aldığı çok yönlü eğitimlerle insan ve hayvan hastalıklarının sebeplerini inceliyor.

   İslam Tıbbı, Tıbbı Nebevi konusundaki alimlerin ve eski hekimlerin tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlanıyor. Tedavileriyle binlerce insanın şifa bulmasına vesile oldu.

   Bu çerçevede geliştirdiği tıp yaklaşımını anlattığı, birçok dile çevrilen Gerçek Tıp Yitik Şifanın İzinde ve derslerinden derlenen "Son Söz 1" ve Son Söz 2 isminde 3 kitabı bulunuyor.


   Aidin Salih, normal hayatında okuyup arastırmayı seven ve hadiselerden ibret alan birisiydi. Kendisine bir fikir, farklı bir bakış acısı sunuldugunda, eger mantıklı bulduysa ikna olur ve kabul ederdi. Kendini geliştirir, yeni cıkan mevzular, daha doğrusu fitneler hakkında fikir edinir ve ona karşı kalkanını hazırlardı. Zamanın alimlerinden kendisine müracaat etmis olanlar vardı, ayrıca birçok cemaate de bizzat yön verdi.

   Elinizdeki eserin bir tıp kitabı olmadıgıını, gayenin de tek tek hastalıkları ele almak olmadığını özellikle belirtmek isterim. Aidin Salih’in “Biz hastalıklarla uğaşmıyoruz, biz yaşam tarzını değiştiiriyoruz” sözüne binaen asıl mesele, hücrelerimizin zikrini muhafaza ederek imanı kurtarma ve koruma meselesidir. Her bir bölümu ayrı bir kitap konusu mahiyetinde olan bu dersler, dilerim Allah’tan ki hem talebelerinin hem de sevenlerinin yolunda bir kandil gibi ışısın ve daha nice güzel çalışmalarında kendilerine rehber olsun. Rabbimden tek dilegim bu kitabın tam manasıyla Müslüman kardeslerime ulaşması, insanlığa faydalı olması, benim de olümümden sonra sevabına nail olup hayır duası almamdır.

   Vefakar hocama Allah’tan rahmet diliyor, çok sevdigi ve emirlerini suurlu bir sekilde hayatına yansıttıgı Peygamberimiz (sav) ile beraber yüksek makamlarda olmasını temenni ediyorum. Tedbir kuldan, Tevfik Allah’tandır.

   Hacer Dulkar Salih
   Haziran 2018, İstanbul

   -
    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056700413
   MarkaYitik Şifa Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9786056700413
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.