• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Bu TAM KAPANMA SÜRECİNDE ürün sevkiyatımız devam edecektir. Kargo Çalışmaktadır.

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Besairül Ehadis 3

   Besairül Ehadis 3
   Görsel 1
   Fiyat:
   65,00 TL
   İndirimli Fiyat (%50,8) :
   32,00 TL
   Kazancınız 33,00 TL
   4.0 1
   32.00 www.goncakitap.com.tr
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   128 Sayfa, Çanta Boy, Latince Okunuşlu
   10,00 TL
   KDV Dahil 4,00 TL
   %60
   Ciltli, Şamua , 448 Sayfa
   90,00 TL
   KDV Dahil 43,00 TL
   %52,2
   2.Hamur, Karton Cilt, 317 Sayfa
   28,00 TL
   KDV Dahil 18,00 TL
   %35,7

   Kitap             Besairül Ehadis 3
   Yazar            Ali Küçük
   Yayınevi        Kişisel Yayınlar
   Kağıt  Cilt      2.Hamur kağıt - Ciltli
   Sayfa  Ebat   682 sayfa - 17.5x24.5 cm.
   Yayın Yılı       2016

    

   Ali Küçük tarafından yazılan Besairül Ehadis 3 adlı hadis kitabı nı incelemektesiniz.  
   Besairül Ehadis 3 hadis kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku
   , Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2

     
                  Besairül Ehadis
    
   Allah’ın izni ve yardımıyla Tefsir çalışmamızın kitap olarak yayınlanmasından sonra, vahyin ikinci çeşidi olan, İslâm’ın iki temel kaynağından biri olan sünnet üzerinde de yoğunlaşmaya, daha önceleri çeşitli vesilelerle tanıyıp müslümanlarla paylaşmaya çalıştığım hadis derslerimi, notlarımı bir daha gözden geçirerek seri halde yayınlamaya karar verdim. Çünkü inancım o ki, içinde yaşadığımız toplumun bana göre iki yanlışı vardır. Bunlardan birincisi ve en önemlisi dini (vahyi) tanımama yanlışı, ikincisi de diğerleri ki, bunu dilediğiniz kadar sayabilir, sıralayabilirsiniz. Eğer insanlar birinci yanlışlarını düzeltebilirlerse yani vahiyle yakından tanışma imkânı bulabilirlerse, kesinlikle söyleyebilirim ki öteki yanlışlarının tamamını düzeltme yoluna girmiş olacaklardır. Çünki Beyyine sûresi fert ve toplum bazında bu değişimin yasasını çok güzel ortaya koyar:
    
   “Kitap ehlinden ve putperestlerden olan inkarcılar, kendilerine apaçık bir Beyyine, içinde kesin ve en doğru hükümlerin bulunduğu arınmış sahifeleri okuyan, Allah katından bir peygamber gelene kadar dinlerinden vazgeçecek değillerdi. (Beyyine 1-3)
    
   Kitap ehline ve müşriklere hitap eden, onların değişimini isteyen bu ayet onlardan önce bize seslenmektedir. Çünki Kur'an’da anlatılan her şey bize hitaptır.

   Bakıyoruz bugün kendilerine Müslümanız diyen toplumun durumu da onların o günkü durumuna benziyor. Hayatlarında aynı durgunluk, aynı doyumluluk ve pasiflik var. Onlar da kendilerinin doğru yolda, hak yolda olduklarını zannediyorlar. Allah’ın razı olacağı bir hayatı yaşadıklarını zannediyorlar. Israrla bir îman derecesinde hayatlarını kabul var. Yaşantılarından memnun görünüyorlar. Kendilerini kesin cennetlik görüyorlar. İşte bu korkunç durum değişmeye en büyük engeldir. “Ne var bizim hayatımızda? Biz Müslüman değil miyiz yani? Cennete biz girmeyeceğiz de ayyaşlar, Hıristiyanlar mı girecek?” deyişleri, kendi hallerinden, hayatlarından memnun oluş halleri tıpkı kendilerine Beyyine Suresi gelmeden önceki ehl-i kitap ve müşriklerin vaziyetine benziyor.
    
   Ben de benden önce bu uğurda çaba sarfeden değerli seleflerimizin arasına girebilmek için ilk olarak İmam Nevevî’nin derlediği 42 hadiste, peygamberim bana ne dedi? Peygamberim benden neler istedi? Konusunu sesli düşünerek siz müslüman kardeşlerimle paylaşmaya karar verdim. Ribat dergisinde şerh ederek yazdığım ve değişik zamanlarda sohbet halinde sunduğum hadislerden oluşan bu eserimizi inşallah “ Besairu’l Ehadis 2,3,4,5… şeklinde diğerleri takip edecektir. Rabbimden dileğim odur ki, tüm ömrümüz Kitap ve sünneti anlayıp anlatma, yaşayıp yaşatma çabası içinde geçsin. Bundan daha bereketli bir çabanın, daha değerli bir ömrün olduğunu bilmiyorum. Rabbim vahyin bidayetinden şu ana kadar vefat edeniyle yaşayanıyla bu uğurda çaba sarfetmiş, ömürlerini bu mübarek işe vakfetmiş tüm mü’minlerden razı olsun, inşallah rahmetiyle bizi de o razı olduklarının arasına katsın duası ve müslüman kardeşlerimin istifade etmeleri temennisiyle.
    (  Besairül Ehadis 3 , Ali Küçük , Kişisel Yayınlar, ali küçük kitapları , BESAİRÜL EHADİS, seçme hadisler, besairül ehadis kitap, ali sağir kitapları )
    
   ALİ KÜÇÜK   Ali Küçük Besairül Ehadis 3 adlı hadis kitabı nı incele diniz.  

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789758807215-3
   MarkaKişisel Yayınlar
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9789758807215-3
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.