Bu Kitabı Sakın Okuma! Mehmet Yıldız

Fiyat:
180,00 TL
İndirimli Fiyat (%41,7) :
105,00 TL
Kazancınız 75,00 TL
29,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Kitap           Bu Kitabı Sakın Okuma!
Yazar           Mehmet Yıldız
Yayınevi      Hayy Kitap 
Kağıt Cilt     2.Hamur - Karton kapak cilt
Sayfa Ebat  144 sayfa -  13,5x21cm
Yayın Yılı      2019


Mehmet Yıldız Bu Kitabı Sakın Okuma kitabını incelemektesiniz.   
Hayy Kitap Bu Kitabı Sakın Okuma! kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2Bu Kitabı Sakın Okuma!
Mehmet Yıldız

 
Mersinli Alevi bir ailenin Mehmet Yıldız isminde, tantuniyi çok seven bir ferdi olarak büyüdüm. Tabii bu büyüme evrem dizilerdeki kadar rahat olmadı!

Hayatın keyifli geçtiğini zannettiğiniz günlerde, bir bakmış­sınız Firavunun türevi bir adam oluvermişsinizdir bu süreç­te... İşte böyle yaşarken bile kalbim daraldığında, çevremde kimsenin elinin kalbime yetmemesi, kalbimin yapıldığı fab­rika ve kalbimi yapan Sanatkâr arayışına itti beni. İyi ki de itmiş, elhamdülillah ite kaka bulduk bu yolu :)

Sonra kader diğer sürprizlerini tecelli ettirmek için benim bi­letimi İzmir'e kesmiş meğer...

Ege Üniversitesi'nde matematik bölümünü bitirdikten sonra ise ikinci meslek olarak matematik öğretmenliği ya­pıyorum.

İlk mesleğim mi?

Rabbimi tanımak...

Mersin'de birkaç üniversiteli gencin birleşerek, bir bebeğin annesinin meme musluklarından beslendiği gibi, Risale-i Nur'un iman hakikatlerine doyurduğu musluklarından bes­lenerek iman gelişimimiz başladı. Sonra dertlenmeye başla­dık... Bildiklerimizi bilemeyenlere dertlenmeye... Allah, kader planında bu acı ile kıvranan birkaç arkadaşla denk getirince ise, 300 metrekarelik yerde sosyal medyayı kullanarak milyonlarca insana ulaşmaya vesile olduk.

Demek bizim gibi arıza adamlar bile bu eserlerle bu hale gelebiliyormuş!

Tahmin ettiğimizden çok daha büyük bir kitleye ulaşmak na­sip oldu. Yaptığımız sohbetleri Youtube, Facebook, Twitter gibi sosyal medya araçlarını kullanarak birçok kardeşimize ulaştırmaya çalıştığımızdan, birkaç yıl içinde bir de baktık milyonlara ulaşmak nasip olmuş.

Hatta birçok kardeşin, "Biz gelemiyoruz, izleyemiyoruz, bir çözüm yolu bulun," demesinden sonra yaptığımız sohbetleri canlı yayında da vermeye başladık.

Takipçilerimizin ise neredeyse yüzde doksanını gençler oluş­turuyor. Bize ulaştırdıkları mesajlarda, bizleri tıpkı kendileri gibi gördüklerinden ve kendilerinin de bu işleri yapabileceği­ne güven duymaya başladıklarından bahsediyorlar. Sosyal medyada üç yıl gibi bir süre zarfında milyonlara ula­şılınca anladım ki, Allah bizim gibi küçükleri böyle büyük işlere vesile ederek kendi büyüklüğünü gösteriyormuş... Bugüne kadar muhaliflere az da olsa rastladık haliyle. Tah­min ediyorum ya bir kusurumuzu görmüş, omzumuzdaki akrebi söylemeye çalışmışlardır ya da ilk bakışta ne yapıyor bu gençler diye bizi anlamaya çalışıyorlardır. Allah hepsinden razı olsun, omzumuzdaki akrebi söyleyene rahmet... Bediüzzaman hazretlerinden aldığımız 'müspet hareket' düs­turundan ötürü kapımızın önünde pankart açıp, "Sizi iste­miyoruz," deseler bile, bize, "Yorulduysanız buyurun bir çay için, yine devam edersiniz yolunuza," demek düşer.

Hayy kitap'tan yayımlanan kitapları:

Bu Kitabı Sakın Okuma!, Ekim 2019
Başlarım Senin Aşkına, Kasım 2018
Benden Vazgeçme Ya Rab, Nisan 2017
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786057674111
MarkaHayy Kitap
Stok DurumuVar
9786057674111
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.