Canım Kurban Olsun Senin Yoluna Mehmet Yaşar Kandemir

Fiyat:
90,00 TL
İndirimli Fiyat (%37,8) :
56,00 TL
Kazancınız 34,00 TL
Havale / EFT:
54,32 TL
Aynı Gün Kargo

Kitap            Canım Kurban Olsun Senin Yoluna
Yazar           Mehmet Yaşar Kandemir
Yayınevi       Tahlil Yayınları
Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton Kapak Cilt

Sayfa Ebat   264 sayfa , 13.5x21.5 cm.  Roman Boy
Yayın Yılı      2018Tahlil Yayınları Canım Kurban Olsun Senin Yoluna kitabı nı incelemektesiniz.    
Mehmet Yaşar Kandemir
Canım Kurban Olsun Senin Yoluna hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2Canım Kurban Olsun Senin Yoluna
Mehmet Yaşar KandemirProf. Dr. M. Yaşar Kandemir'den Peygamber Efendimiz (sav)'in hayatına ait duygu yüklü tablolar.

Peygamber Efendimiz'le bir saat görüşmek için neler verirdiniz, hiç düşündünüz mü? Pek çok insan gibi düşünmek en az yaptığınız şey olmasın hayatta...

Düşünün ki Rabbimiz, diye iltifat buyurduğu en sevgili kulunu rehberimiz kıldı. İmtihan dünyasında başarılı olmanın sırrı; hayatımızı onun yaşantısına benzetebilmekte saklı kılındı. Ve yoluna kurban olmayı dileyecek kadar onu sevmek, samimiyetimizi test edecek temel kriter oldu.

Düşünün ki, Canım Kurban Olsun Senin Yoluna adıyla bir kitapta, Prof. Yaşar Kandemir'in muhabbet yazıları vardır.
Sizi Muhammed Mustafa'yı sevmeye, severek yoluna tabi olmaya teşvik ediyor.
Bu kitapla düşlediğiniz altın saati yakalayabilirseniz; dünyada bundan büyük saadet olabilir mi?


  ÖNSÖZ

Hayat insanın sermayesidir. İflas eden tüccar yeniden kazanabilir, ama hayatını kaybeden onu geri getiremez. Ebedî yolculuğa çıkanın geri döndüğü, kay­bettiğini yeniden kazandığı görülmemiştir. Hiç kimse ömür sermayesi üzerinde kumar oynama lüksüne sahip değildir. Hayat, bizi yaratanın istediği programa göre yaşanmalı, sonsuz âleme giderken başarı belge­miz yanımızda olmalıdır.

Yüce bir kudret bizi, görüşümüzü sormadan dün­yaya getirdi. Alemlere rahmet olarak yarattığı en büyük insanı bize rehber kıldı. 'O benim kulum hem resûlümdür, onu sevin, sözünü tutun, izince gidin', dedi. Bir ömür boyu takip edeceğimiz yolu gösterdi.

Sevgili rehberimiz, biricik Peygamberimiz de bize hayatı ve ölümü tanıttı. Nereden gelip nereye gittiğimizi anlattı. Göreviniz Allah'ı memnun etmek, O'nun rızasını kazanmaktır, dedi. Bize Rabbimizi zikretme­nin, nimetine şükretmenin, O'na güzelce ibadet etme­nin usûlünü belletti. Benim malım, benim mülküm diye sarıldığımız bu dünyanın sıla değil gurbet olduğu­nu hatırlattı. Bu gurbette başınız dertten kurtulmaya­cak, dayanmaya bakın, diyerek sıkıntılara katlanmayı öğretti. 'Hayatta izlenecek tek yol budur; başka yol yoktur' dedi.


Canım Kurban Olsun Senin Yoluna adlı bu kitap, ana hatlarıyla arz etmeye çalıştığım konulan Peygamber Efendimizi merkez almak suretiyle işle­mekte, Canım Arzular Seni ve iki Cihan Güneşi gibi o da Altınoluk Dergisi'nde sevgili Peygamberimizle ilgili olarak yayımlanan kırk sohbeti ihtiva etmektedir.

Resuli Ekrem Efendimiz'in zengin hayatı, gör­mediğimiz âlemlerden haberler getiren hadisleri ve gönüllerimizi yaşama sevinciyle kanatlandıran sevgisi bize görevimizi hatırlatacak, hayatımızı güzelleştirecek ve inşaallah, Rabbimiz'in rızâsını kazanmaya vesile olacaktır.

Prof. Dr. Mehmet Yaşar KANDEMİR
Eylül 1999, Üsküdar


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786056259647
MarkaTahlil Yayınları
Stok DurumuVar
9786056259647
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.