• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Canım Kurban Olsun Senin Yoluna

   Fiyat:
   30,00 TL
   İndirimli Fiyat (%43,3) :
   17,00 TL
   Kazancınız 13,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Canım Kurban Olsun Senin Yoluna
   Yazar           Mehmet Yaşar Kandemir
   Yayınevi       Tahlil Yayınları
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton Kapak Cilt

   Sayfa Ebat   264 sayfa , 13.5x21.5 cm.  Roman Boy
   Yayın Yılı      2018   Tahlil Yayınları Canım Kurban Olsun Senin Yoluna kitabı nı incelemektesiniz.    
   Mehmet Yaşar Kandemir
   Canım Kurban Olsun Senin Yoluna hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Canım Kurban Olsun Senin Yoluna
   Mehmet Yaşar Kandemir   Prof. Dr. M. Yaşar Kandemir'den Peygamber Efendimiz (sav)'in hayatına ait duygu yüklü tablolar.

   Peygamber Efendimiz'le bir saat görüşmek için neler verirdiniz, hiç düşündünüz mü? Pek çok insan gibi düşünmek en az yaptığınız şey olmasın hayatta...

   Düşünün ki Rabbimiz, diye iltifat buyurduğu en sevgili kulunu rehberimiz kıldı. İmtihan dünyasında başarılı olmanın sırrı; hayatımızı onun yaşantısına benzetebilmekte saklı kılındı. Ve yoluna kurban olmayı dileyecek kadar onu sevmek, samimiyetimizi test edecek temel kriter oldu.

   Düşünün ki, Canım Kurban Olsun Senin Yoluna adıyla bir kitapta, Prof. Yaşar Kandemir'in muhabbet yazıları vardır.
   Sizi Muhammed Mustafa'yı sevmeye, severek yoluna tabi olmaya teşvik ediyor.
   Bu kitapla düşlediğiniz altın saati yakalayabilirseniz; dünyada bundan büyük saadet olabilir mi?


     ÖNSÖZ

   Hayat insanın sermayesidir. İflas eden tüccar yeniden kazanabilir, ama hayatını kaybeden onu geri getiremez. Ebedî yolculuğa çıkanın geri döndüğü, kay­bettiğini yeniden kazandığı görülmemiştir. Hiç kimse ömür sermayesi üzerinde kumar oynama lüksüne sahip değildir. Hayat, bizi yaratanın istediği programa göre yaşanmalı, sonsuz âleme giderken başarı belge­miz yanımızda olmalıdır.

   Yüce bir kudret bizi, görüşümüzü sormadan dün­yaya getirdi. Alemlere rahmet olarak yarattığı en büyük insanı bize rehber kıldı. 'O benim kulum hem resûlümdür, onu sevin, sözünü tutun, izince gidin', dedi. Bir ömür boyu takip edeceğimiz yolu gösterdi.

   Sevgili rehberimiz, biricik Peygamberimiz de bize hayatı ve ölümü tanıttı. Nereden gelip nereye gittiğimizi anlattı. Göreviniz Allah'ı memnun etmek, O'nun rızasını kazanmaktır, dedi. Bize Rabbimizi zikretme­nin, nimetine şükretmenin, O'na güzelce ibadet etme­nin usûlünü belletti. Benim malım, benim mülküm diye sarıldığımız bu dünyanın sıla değil gurbet olduğu­nu hatırlattı. Bu gurbette başınız dertten kurtulmaya­cak, dayanmaya bakın, diyerek sıkıntılara katlanmayı öğretti. 'Hayatta izlenecek tek yol budur; başka yol yoktur' dedi.


   Canım Kurban Olsun Senin Yoluna adlı bu kitap, ana hatlarıyla arz etmeye çalıştığım konulan Peygamber Efendimizi merkez almak suretiyle işle­mekte, Canım Arzular Seni ve iki Cihan Güneşi gibi o da Altınoluk Dergisi'nde sevgili Peygamberimizle ilgili olarak yayımlanan kırk sohbeti ihtiva etmektedir.

   Resuli Ekrem Efendimiz'in zengin hayatı, gör­mediğimiz âlemlerden haberler getiren hadisleri ve gönüllerimizi yaşama sevinciyle kanatlandıran sevgisi bize görevimizi hatırlatacak, hayatımızı güzelleştirecek ve inşaallah, Rabbimiz'in rızâsını kazanmaya vesile olacaktır.

   Prof. Dr. Mehmet Yaşar KANDEMİR
   Eylül 1999, Üsküdar


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056259661
   MarkaTahlil Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786056259661

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.