• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Celaleyn Tefsiri Metin ve Tercümesi, 2 Cilt

   Celaleyn Tefsiri Metin ve Tercümesi, 2 Cilt
   Celaleyn Tefsiri Metin ve Tercümesi, 2 Cilt
   Celaleyn Tefsiri Metin ve Tercümesi, 2 Cilt
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Fiyat:
   160,00 TL
   İndirimli Fiyat (%51,3) :
   78,00 TL
   Kazancınız 82,00 TL
   3.1 9
   78.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              Celaleyn Tefsiri
   Yazar             Celalüddin el-Mahalli - Celalüddin es- Suyuti
   Hazırlayan     Okan Kadir Yılmaz, Orhan Ençakar
   Yayınevi         Yasin Yayınları
   Kağıt - Cilt      Sarı Şamua - Lüks 2 Cilt
   Sayfa - Ebat   1.210 Sayfa - 17x24 cm
   Yayın Yılı        2018    Celalüddin el-Mahalli tarafından yazılan 2 Cilt Celaleyn Tefsiri adlı kitabı incelemektesiniz.
   Celaleyn Tefsiri Kitabı hakkında yorumları okuyup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satışı hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

    

   Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    
           ÖNSÖZ
    
   Hamd alemlerin Rabbi olan Allah’a, salat ve selam onun kulu ve Rasulü olan Sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa, ailesi ve ashabı üzerine olsun.
    
   İlgililerinin yakinen bildiği üzere tefsir kitapları içerisinde Celaleyn Tefsiri nin ayrı bir yeri vardır. Celaleyn in, çok veciz bir tefsir olmasına rağmen Kuran kelimelerinin manaca kendilerine en yakın sözcüklerle açıklaması herhalde onun en mühim özelliği olsa gerek. Bu sebebledir ki tarih boyu medreselerde ilk okutulan tefsir kitabı olarak kabul görmüş ve Allah’ın sözünün mücmelen manasını öğrenmek isteyenler için hep ilk müracaat kaynağı oluşmuştur.

   Eski yeni hemen bütün İslam alimleri gerek derslerinde gerekse telif çalışmalarında ayetlerin mana ve tefsiri söz konusu olduğunda Celaleyn den daima başucu kitabı gibi faydalanmışlardır. Buna misal olarak bir önceki asrın değerli alimlerinden merhum Ömer Nasuhi Bilmen Efendinin meal ve tefsirine Celaleyn birinci derecede kaynaklık ettiğini kolaylıkla söyleyebiliriz.
    
   Arz ettiği bu ehemmiyete ve çevreden gelen taleplere binaen yayınevimiz bir müddet önce Celaleny tefsirini kelime anlamlı olarak tercüme ettirmeye niyetlenmişti. Tevfik-i ilahi refikimiz oldu ve bugün elinizde tuttuğunuz işbu kitapla niyetimiz hayırlı neticesini verdi. Cenabı Allah’a hamd olsun. (  
   Celaleyn Tefsiri , Celalüddin el-Mahalli, Celalüddin es Suyuti , Talha Alp , Yasin Yayınları , celaleyn tercümesi , 2 cilt )
    

   YASİN YAYINEVİ


   2 Cilt Celaleyn Tefsiri kitabı nın tanıtımı sona erdi.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055719517
   MarkaYasin Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786055719517
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.