• Tüm Kategoriler

  • DİKKAT : Toplu Ürün Siparişleri için 0535 224 37 24 whatsapp tan bilgi alınız. Yayınevleri nin ZAM İHTİMALİ için tedarik sıkıntısı var.

   Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Celaleyn Tefsiri Tercümesi, Kelime Anlamlı

   Fiyat:
   825,00 TL
   İndirimli Fiyat (%52) :
   396,00 TL
   Kazancınız 429,00 TL
   3.8 4
   132,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              Celaleyn Tefsiri Kelime Anlamlı
   Yazar             Celalüddin el-Mahalli
   Tercüme        Taha Alp
   Yayınevi         Yasin Yayınları
   Kağıt  Cilt       Sarı şamua -  5 Lüks Cilt
   Sayfa Ebat     3.400 sayfa - 17x24 cm

   Yayın Yılı        2017, 2018, 2019,  2020  Son Baskı , CİLT CİLT AYRI YILLARDA BASILMIŞ

    
   Yasin Yayınları, Celalüddin el-Mahalli tarafından yazılan Kelime Anlamlı Celaleyn Tefsiri adlı kitabı incelemektesiniz.
   5 Cilt 
   Kelime Anlamlı Celaleyn Tefsiri kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satışı hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla  oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    
       Kelime Anlamlı ve Açıklamalı Tercüme Celaleyn Tefsiri


           ÖNSÖZ
    
   Hamd alemlerin Rabbi olan Allah’a, salat ve selam onun kulu ve Rasulü olan Sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa, ailesi ve ashabı üzerine olsun.
    
   İlgililerinin yakinen bildiği üzere tefsir kitapları içerisinde Celaleyn Tefsiri nin ayrı bir yeri vardır. Celaleyn in, çok veciz bir tefsir olmasına rağmen Kuran kelimelerinin manaca kendilerine en yakın sözcüklerle açıklaması herhalde onun en mühim özelliği olsa gerek.
    
   Bu sebebledir ki tarih boyu medreselerde ilk okutulan tefsir kitabı olarak kabul görmüş ve Allah’ın sözünün mücmelen manasını öğrenmek isteyenler için hep ilk müracaat kaynağı oluşmuştur. Eski yene hemen bütün İslam alimleri gerek derslerinde gerekse telif çalışmalarında ayetlerin mana ve tefsiri söz konusu olduğunda Celaleyn den daima başucu kitabı gibi faydalanmışlardır. Buna misal olarak bir önceki asrın değerli alimlerinden merhum Ömer Nasuhi Bilmen Efendinin meal ve tefsirine Celaleyn birinci derecede kaynaklık ettiğini kolaylıkla söyleyebiliriz.
    
   Arz ettiği bu ehemmiyete ve çevreden gelen taleplere binaen yayınevimiz bir müddet önce Celaleny tefsirini kelime anlamlı olarak tercüme ettirmeye niyetlenmişti. Tevfik-i ilahi refikimiz oldu ve bugün elinizde tuttuğunuz işbu kitapla niyetimiz hayırlı neticesini verdi. Cenabı Allah’a hamd olsun. ( Celaleyn Tefsiri kitap , kelime anlamlı celaleyn tefsir , celaleyn tefsiri fiyatı , 5 Cilt celaleyn tefsiri, talha alp tercümesi, kelime manalı tefsir, yasin yayınları tefsir )


    
   YASİN YAYINEVİ   Kelime Anlamlı Celaleyn Tefsiri 5 Cilt kitabının tanıtımı sona erdi.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054184279
   MarkaYasin Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786054184279

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.