• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Dinde Deformistler 1

   Dinde Deformistler 1
   Görsel 1
   Fiyat:
   27,50 TL
   İndirimli Fiyat (%41,8) :
   16,00 TL
   Kazancınız 11,50 TL
   16.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              Dinde Deformistler 1
   Yazar             Ali Eren
   Yayınevi         Kitap Kalbi Yayınları
   Kağıt - Cilt      2.Hamur - Karton kapak cilt
   Sayfa - Ebat   432 Sayfa - 13.5x21 cm
   Yayın Yılı       2017
   Kitap Kalbi Yayınları Dinde Deformistler 1 kitabını incelemektesiniz.
   Ali Eren Dinde Deformistler 1 kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı.Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


      Dinde Deformistler

   Değerli okuyucu!
   Din âlimi görüntüsündeki bazı kimseler, eskiden beri bilinen ve yaşanan İslamın yanlış olduğunu, bu yanlışlığı da kendilerinin düzelteceğini söylüyorlar.
   Peygamberimiz'in ümmetini, hiç bir ayırım yapmaksızın toptan yanlış inanca sahip olmakla suçlayarak, bu ümmetin "Eski sapık ve putperest topluluklar gibi olduğunu'" söyleyebiliyorlar.

   Peygamberimiz in. "Bir nur kaynağı olamayacağını" ve "Peygamberimizle diğer insanlar arasında fark olmadığım'" söyleyebiliyorlar.

   Hâşâ. "Allah'ın, iki yüzlü bir Koma putu olduğunu" ve "Peygamberimiz'in normal bir ruh yapısına sahip olmadığını" söyleyen ve İslamın 5 şartından biri olan hac hakkında, "En mantıksız bir eylem" diyen bir sapığı, "İdeal müslüman" olarak gösteriyorlar.

   "Kur'an'ın, bütün insanların müslüman olmasını hedeflemediğini" ve "Allah'ın müşrikleri de affedebileceğini"
   söyleyebiliyorlar.

   Bunun gibi, İslama zıt daha nice tehlikeli sözler... Okudukça şoktan şoka gireceğiniz bu kitap, işte bu sözleri söyle- yenleri tanıtmak için hazırlandı.
   Tehlikenin büyüklüğünü daha iyi anlayabilmek için, elinizdeki eserin başındaki "Bu kitap hakkında" başlıklı kısa yazıya da bir göz atmanızı önemle tavsiye ederiz...

   BU KİTAP HAKKINDA..

   Bir zamanlar bu memlekette dinde reformistler vardı. Sanki İslam dini eskimişti de onlar bu dini düzelteceklerdi. Nitekim bu milletten itibar görmeyip piyasadan çekildiler.

   Şimdi de dinde Deformistler türedi. Bunlar, Deformcula­rın tecrübelerine sahip oldukları için daha temkinli davranı­yorlar. Kurnazdırlar, dinin bozulduğundan falan bahsetmi­yorlar. Ama İslam dini 1400 senedir hâlâ anlaşılamamış gibi, "İslamda şu mesele yanlış anlaşılmıştır, doğrusu şöyledir, şu mesele de yanlış anlaşılmıştır onun doğrusu da böyle­dir" diyerek, güya İslamdaki bazı yanlışlıkları düzeltmeye çalışıyorlar.

   Yani, Allah'ın dini 1400 seneden beri anlaşılamamış veya yanlış anlaşılmış da doğrularını bunlar öğretecek(l)...
   Elinizdeki kitabı okudukça, bu kimselerin esas hedefle­rinin İslamı deforme etmekten, İslamın şeklini değiştirmek­ten başka bir şey olmadığını dehşetle göreceksiniz...

   Bu kitapta, son senelerde Türkiye'de sergilenen bu faa­liyete ait iç acıtıcı sayısız misallerle yüzyüze gelecek, akıl ve hayalinizden geçmeyen kabul edilemez gerçeklerle kar­şılaşacak ve şaşıracaksınız.

   Bildiğiniz, tanıdığınız ve hiç ummadığınız kimselerin neler söyleyip neler yazdıklarını okudukça, hayretten hay­rete düşecek, "Sende mi Brütüs" diyecek ve "Demek bu memlekette bunlar da oluyormuş" demekten kendinizi alamayacaksınız.
   Ancak, ricamız odur ki, kitabın daha baş kısımlarını okuyup da hemen "Pek de mühim şeyler değilmiş" deme­yiniz. Sahifeler ilerledikçe şoke edecek bilgilerin dozajının arttıkça arttığını irkilerek ve üzüntüyle göreceksiniz.

   Aynen, zaten annesine sımsıkı sarılmış olan kucaktaki bir çocuğun, korktukça tekrar tekrar ve daha sıkı sarıldığı gibi, siz de sahifeleri okudukça, ehl-i sünnet itikadına sarıl­dıkça sarılacak, bu inançta olduğunuza şükredecek ve "Allah'a şükür ben böyle değilim" demekten kendinizi alamayacaksınız.

   Elinizdeki kitabın kapağındaki, ZİHİNLER NASIL BULANDIRILIYOR? ibaresi boşuna konulmuş değildir. Bu ki­tap, okuyucusuna yemyeşil İslam sahasında üzeri yeşillik­lerle örtülmüş olan derin çukurları haber vermektedir. YANLIŞLAR NASIL DOĞRU GÖSTERİLİYOR? şeklinde dikkat çekmeye çalıştığımız bu tuzaklar, öyle ustaca kamufle edilmiş ki, haberi olmayan veya haberdar edilmeyenlerin bu çukurlara düşmekten kurtulmaları oldukça zordur...

   İslamı, en iyi din hocalarının bildiğini ve dinimizi onlardan öğreneceğimizi düşünürüz değil mi? Ama günü­müzdeki bazı hocalar; Kur'an ve hadiste ve diğer dinî kitaplarda anlatılan gerçek İslamı öyle çarpıtarak anlatıyorlar ki, okuyanlara adeta, "Bunların anlattığı İslam benim inandığım İslam mı?" dedirtiyor. Onun için, kitabımızın kapağındaki ZİHİNLER NASIL BULANDIRILIYOR? sorusunun çok mühim olduğunu hatırlatmak isteriz...
   Deformistler, İslam sahrasında fırtına değil, kasırga ve tayfunlar estiriyorlar. Farkında olunmadan, bir ikaz alma­dan veya bir koruyucu olmadan bu kasırga ve tayfunların şiddetine dayanmak mümkün gözükmüyor.

   Bu kitap, İslam sahasında kazılıp üzeri maharetle örtü­len bu tuzak dolu çukurları ve İslam sahrasında estirilen tay­fun ve kasırgaları göstermek ve bilhassa gençlerimizi ikaz gayesiyle hazırlandı. Bu meyanda; zaman, mekân ve isim verilerek bahsettiğimiz yanlışlar tenkit edildi.

   Ancak... Biz de hatadan hâlî değiliz. Kendimiz de ten­kide medar olacak hatalara düşmüş olabiliriz. Onun için, okuyucularımızın ikaz, hatırlatma ve tenkitlerini şu adrese bekliyoruz:

   Tevfik ve hidâyet Allah'tandır.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059815611
   MarkaKitap Kalbi Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9786059815611
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.