Go Gitsin

Fiyat:
50,00 TL
İndirimli Fiyat (%48) :
26,00 TL
Kazancınız 24,00 TL
Havale / EFT:
25,48 TL
Aynı Gün Kargo

Kitap           Go Gitsin
Yazar          Yavuz Selim Pınarbaşı   
Yayınevi      Yayın Dünyamız Yayınları   
Kağıt Cilt     2.Hamur kağıt, Karton Kapak cilt,
Sayfa Ebat  224 sayfa - 14x21 cm
  

 
Yavuz Selim Pınarbaşı Go Gitsin kitabını incelemektesiniz.   
Go Gitsin kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

Go Gitsin
İyileri Tut Kötüleri Gönder

Zafere Ulaştıran & Mutluluğa ve Huzura Eriştiren Tek Kitap
Sevincinin Şifresi

Başarının temel ilkesi; zamanını dikkatli kullan.

Sağlığını hep korumalısın. Hasta birinin hiç kimseye faydası dokunmaz.

Gece yattığında gün içinde yaptıkların sana huzur veriyorsa, dünyanın en zengin insanısın.

Herkesin seni sevmesini bekleme, sevenlerin olacağı gibi, rakibin ve düş­manların da olacaktır.

Yarının inşası, düne takılmamakla başlar.
İnsanlara yeter ki bir fırsat ver, neler başarabilirler göreceksin.
Bana, yıkılmış, tükenmiş ve bitmiş bir insan getir. Sana, ondan sağlam, enerjik ve üretken birini çıkarayım.
Nasıl mı? Sıkıntılı geçmişini silip yepyeni gelecek ve umut yükleyerek.

Bana bir konuda 99 engel göster, sana 100 yol açayım.

UNUTMA!

Her şey SENDEN sonra gelir.

Yavuz Selim PINARBAŞI


Go Gitsin İçin Ne Dediler

İnsanımızın kariyerinde, eğitiminde, ailesinde ve çevresinde başarılı olması ve hedefe ulaşması için olmazsa olmaz bir kitap. Okuyun okutun.
Yeşilay Genel Başkan Yardımcısı
Prof Dr. Sefa SAYGILI

Gençlere umut veren, karamsarlıktan uzaklaş­tıran, başarıya teşvik eden bir kitap. Mutluluk ve başarının ipuçlarını veriyor.
Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Sezgin ÇELİK

Gençlere ilham verecek ilaç olacak bir kitap. Amaçlarınıza ulaşmak için okumalısınız.
Kariyer Yönlendirme Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü
Prof. Dr. B. Aykut ARIKAN

Önsöz

Mutluluğun Kitabı

Bu kitapla beraber hayallerinde, yaşantında bir devrim başlıyor. Her devrim hareketi ken­dinden önceki rejimi silip, yıkıp kötülediği gibi Go Gitsin de senin hayatındaki kadife devrimi başlatıyor.

Kitabı okumaya başladığında eskiye ait kor­ku hezeyan olumsuz örnek, atalet ne varsa sı­fırlayıp yeniden start verip başarı, mutluluk ve yeniliklere kanat çırpacaksın. Rüzgarı arkana güneşi karşına alıp sevincinin şifrelerini tek tek çözeceksin. Örneklerin olumlusunu, dostun gerçeğini, düşmanın hilelerini, başarının kurallarım anlayıp, yorumlayıp yaşamına uy­gulayacaksın.

Haydi eskilere elveda. Yenilere merhaba. Bak tüm güzellikler seni bekliyor. Başlamak için ne bekliyorsun? Bir başlangıç yap, uzat eli­ni, aç gönlünü. Mutluluğun kitabı seni yepyeni yarınlara hazırlıyor. Birazcık gayret, mutlu ol­mak senin de hakkın...


Go Gitsin

Şimdiye kadar okuduğun kitapları unut.

Bu kitap; sana benliğinin derinliklerinde kal­mış koşulsuz tüm yeteneklerinle beraber mut­lu olma ve mutlu etmekle birlikte başarının kapılarım aralatacak bir eser. Adından da an­laşılacağı gibi senin Sevincinin Şifresi ile güzel iyi olumlu mutlu eden, başarılı kılan, hüznü silen, ne varsa onunla seni donatan; berabe­rinde bütün olumsuzluklara, kara günlere, zor anlara, içini karartan kötü insanlara, kısacası istemediğin her şeye Go Gitsin diyen bir iksir.
 
 Go'nun Prospektüsü

Hepimiz hayatımızın her evresinde aynı kal­mayıp iniş ve çıkışlar yaşarız. Bunları belirli bir ortalamada tutmak maharet, tecrübe, dene­yim gerektirir. Eline aldığın bu kitap sana aç­mazlarından çıkma yolları sunarken kimseyle paylaşamayacağın problem ve anaforlarından kurtulma, başkalarından akıl alma derdinden tamamen soyutlayacaktır.

Bu kitabı bitirdikten sonra tamamen apay­rı bir insan olacaksın. Etrafına pozitif enerjili, ışıltı saçan, neşe kaynağı, sağlam kişilik sahi­bi, insanların inanıp güvendiği, sıcacık dost olacaksın. Yardıma muhtaç aciz biri olmak ye­rine yardım eden ihtiyaçlara cevap veren duru­munda olacaksın. Sevincinin şifreleri sayfalar arasına serpiştirilmiş bu kitap seni tekrar oku­maya sevk edecek, zorda olduğun anlarda ya­kınlarının problemlerinde yol gösterici arımda çözüm haritası olarak önünde bulunacak.

Günlük yaşamında kariyer sahibi başarılı insanlara baktığımızda hepsinin ortak özelliği; pozitif düşünmeleri, hayata olumlu bakmala­rı, başarıyı paylaşıp zafere ekiple gitmeleridir. Ben olgusundan biz olgusuna geçmeleri, nega­tif olan fikir, proje, kişi ve olaylara go gitsin de­meleridir.

Lafı fazla uzatmadan kitabın okuma ve kul­lanma kılavuzuna değinmek istiyorum. Kita­bın sana faydalı olabilmesi için kesinlikle din­gin bir kafayla akşamları akşam yemeğinden sonra huzurlu bir ortamda kendinle baş başay­ken her akşam on sayfa okumalısın. Okurken bunun sana kesin fayda sağlayacağını unutma­malısın. Kalbindeki şüphe tılsımı bozar, sana faydayı azaltır. Okuma yaparken elinde bir kalem olmalı ve burası gibi önemli gördüğün bölümlerin altını çizip not almalısın.

Yaşamın içinde senin düşmüş olduğun zor durum, başkalarının dün yaşadıkları, yarın da yaşayacakları zorlukların aynılarıdır. Hiç şüphen olmasın. Zorlukların ve mutlulukların geliş-gidiş şekli inan birbirinin benzeridir. Bu­rada müneccimlik değil, sadece araştırma ve benzer durumdan örnekler sunmak var. Belli başlı maddeler halinde sunulacak olan konu­lardan kendine uygun olanı dikkatle uygu
larsan hayatın sana daha yaşanılır, başarılı ve mutlu olur.

Unutma sen istemezsen hiçbir iş yolunda gitmez; Buna inanmalı azimli olmalısın. Sen yapabilirsin yaparsın hem de en iyisini yapar­sın, neden olmasın. Denemekle ne kaybın olur? Hemen harekete geçmelisin. Ne kaybedersin hayatına yeni bir yön versen, inan değişiklik ve farklılıklar insanı yeniler ve kendini iyi hisset­mesini sağlar.

Neden GO GİTSİN ?

Go'nun taşıdığı anlamlar:
Gitmek
Hareket Etmek
Azalmak
Sığmak
Olmak
Girmek
Tahsis Edilmek
Satılmak
Kalkmak
Geçmek
Fırlamak
Gelişmek
Kesilmek
Sanmak
Durmak
Tükenmek
İşlemek
Yıkılmak
Sönmek
Çıkarmak
Zaman
Uçup Gitmek
İlerlemek

Yarışa Başlamak
Hareket Halinde Olmak
Devrolunmak
Yeri Olmak
Olmak (Şiir, Tekerleme)
İşlemek (Makine)
Çıkarmak (Belirli Bir Ses)
Göstermek (Saati, Belirli Vakit)
Dayanmak
Kaybolmak
Yaraşmak
Belirli Bir Durumda Kalmak
Çalışmak
Yapılmak
Gidilmek
Bahse Girmek
Yayılmak
Yürürlükten Kaldırmak
Devam Etmek
Koyulmak
Yapılmak
İttirip Gitmek
Gidiş
Güdü
Gayret
Başarı
Bardak
Deneme
Girişim
Tutulma
Porsiyon
Moda Haline Gelmek
Ölmek
Sonuçlanmak

Kısacası Go'yu seçerken bunları göz önünde bulundurarak 57 anlamıyla Go Gitsin dedim. Hep bir hareket, eylem ve ileriye dönük yeni­likçi değişken, kendini geliştiren bir mantığın öğretisini amaçladım.

 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9786059898089
MarkaYayın Dünyamız Yayınları
Stok DurumuVar
9786059898089
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.