Hz. Ebubekir Mustafa Necati BURSALI Çelik

Fiyat:
190,00 TL
İndirimli Fiyat (%43,7) :
107,00 TL
Kazancınız 83,00 TL
Havale / EFT:
103,79 TL
Aynı Gün Kargo
Hz. Ebubekir

Yayınevi:           Çelik Yayınevi

Yazar Adı:          Mustafa Necati BURSALI
Kategori Adı:    Biyografi
Kâğıt Türü:        İthal Kâğıt
Cilt Türü:           Karton Kapak
Boyutlar:           13,5x21cm
Sayfa Sayısı:      288
Barkod:              9789757161035


Kitap Hakkında

Bu kitabı Asr-ı Saâdete açılan bir pencere kabul edebilirsiniz. Saâdet asrından, asrımıza saâdet getirmek için açılmış bir mazgal da kabul edebilirsiniz. Yine kabul edebilirsiniz ki, bu kitap diğerleri gibi değildir. Zaman öldürmek için değil, gönül eğlemek için değil, iş olsun diye de değil. Hatta ve hatta birşeyler öğrenmek içinde bu kitabı okumayacaksınız. Bu kitabı okurken Kur’ân’ın nüzûl ettiği yıllara gidecek, İslâm dinini iki cihan serverinden öğrenen her şahsın şahsiyetinde dinimizin yaşanma tarzına dair birşeyler öğrenecek ve hemen bunu yaşamaya çalışacaksınız. Demek ki, her kitap kendi seviyesine göre insana birşeyler öğretir, amma hayatın saâdet sırlarını kesin çizgiler içinde veremez. Fakat bu kitap gibileri, bu kaidenin dışında tutulmalıdır.

Evet Ebû Bekir (r.a.) isimli eseri okuyacağız. Okuyacağız amma, Ebû Bekir (r.a.)’e benzemek için, o ufka ulaşmak için koşacağız, bu hedef ve bu hedefte gizli saâdet ebediyen mesut edecektir.

Bu eseri okuyarak Ebû Bekir (r.a.)’in insanlık dünyasındaki izlerini bulup o izleri takip edeceğiz. Evet, yollarında çoğaldığı şu devirde, istikametimizi tâyin edip, yolumuzu bulup, orada ilerlemeliyiz. Bunun için bu kitabı okuyoruz.

Hekimoğlu İsmail
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789757161035
MarkaÇelik Yayınevi
Stok DurumuVar
9789757161035
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.