İslam Akaidi Ahmet Lütfi Kazancı Ensar

Fiyat:
140,00 TL
İndirimli Fiyat (%37,9) :
87,00 TL
Kazancınız 53,00 TL
Aynı Gün Kargo

Kitap               İslam Akaidi
Yazar              Ahmet Lütfi Kazancı
Yayınevi          Ensar Neşriyat
Kağıt - Cilt       2. Hamur - Karton Kapak
Sayfa - Ebat    330 sayfa - 13,5x19,5 cm
Yayın Yılı         2020Ahmet Lütfi Kazancı İslam Akaidi incelemektesiniz.
Ensar Neşriyat Ahmet Lütfi Kazancı İslam Akaidi kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2Rasullullah efendimiz (s.a.v), Allah'ın en son ve en mükemmel dinini tebliğ etmiştir. Ancak o, ashabına İslam Dinini, özel bölümler halinde (yani, bugün size namazın vaciblerini anlatacağım, bu hünkü konumuz abdest ile ilgili olacaktır.
 
Abdestin farzları, sünnetleri ve mekruhlarını göstereceğim...şeklinde) takdim etmemiştir. Hıra dağında indirilen ilk beş ayetten itibaren son nefesini verdiği güne kadar, iman, ibadet, ahlak...konularını birbirine girift halde sunmuş, islamı bir bütün halinde vermiş ve sonunda da gerçek anlamıyla ve şüphesiz Yüce Rabb'imizin yardımlarıyla başarılı omuştur.
 
Ashabın islam dinini, kendilerinden sonra gelen insanlara tebliğ ve talimi de öyledir. İhtiyaç oldukça, soruldukça anlatmışlar, Hz. Peygamberin usulünü devam ettirmişlerdir. Ancak daha sonraları müslümanların diğer milletlerle ve çeşitli ilimlerle teması neticesi olarak islam Dinine ait bilgiler bölümler halinde, belli bir program dahilinde verilir olmuştur.


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu9789944704977
MarkaEnsar Neşriyat
Stok DurumuVar
9789944704977
En yeni ürünler
Güvenli teslimat
Kampanyalı ürünler
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.