• Tüm Kategoriler

  • DİKKAT : Toplu Ürün Siparişleri için 0535 224 37 24 whatsapp tan bilgi alınız. Yayınevleri nin ZAM İHTİMALİ için tedarik sıkıntısı var.

   Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Maksud Mefhumu ve İlaller ( Türkçe - Arapça )

   Fiyat:
   70,00 TL
   İndirimli Fiyat (%55,7) :
   31,00 TL
   Kazancınız 39,00 TL
   Aynı Gün Kargo

   Kitap              Maksud Mefhumu ve İlaller ( Türkçe - Arapça )
   Yazar             Mikâil Adıgüzel
   Yayınevi        Yasin Yayıncılık
   Kağıt  Cilt      Sarı Şamua - Karton Kapak
   Sayfa Ebat    304 sayfa - 17x24 cm
   Yayın Yılı       2015


                                  

   Mikâil Adıgüzel tercümesiyle Maksud Mefhumu ve İlaller adlı kitabını incelemektesiniz.
   Yasin Yayınevi Maksud Mefhumu ve İlaller adlı kitap hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


   Tercümesini yapmış olduğumuz maksud kitabı, Arapça ilmi tahsilinde, sarf ilmi hakkında, okunup hıfz edilmesi gereken kitaplar arasındadır.

   Bu eserden Kur'an Kursu talebeleri, İmam Hatip tale­beleri faydalanacağı gibi, talebe olmayıpta meraklı olan kardeşlerimiz, bizim daha önde tercüme ettiğimiz, emsile ve bina tercümelerini okuyarak bu kitaptan da rahatlıkla faydalanabileceklerini ümit eder, Allah'ü Teâlâ'dan muvaffakiyetler dileriz.

   Saygılarımızla


   MUKADDİME

   Bütün hamdler, bizleri yoktan var edip varlığından haberdar ederek iman şerefiyle müşerref kılan, Alalh'ü tealâ hazretlerine olsun.

   Salat ve selam insanların en güzidesi olan Allah'ü tealânın habibi nebisi, rasülü ekrem Muhammed Mustafa (s.a.v) ve onun âl ve eshabı üzerine olsun.

   Emsile ve bina kitabının tercümelerini bitirdikten sonra maksut kitabının tercümesinide Allah'ü tealânın yardımı ile bitirdik. Bina kitabını tercüme ederken izlediğimiz uslübu maksut tercemesindede sürdürdük, ayrıca metne kelime kelime mana verirken dağılan konuları, toplu mana vererek, metnin anlatmak istediği hususu özetledik. İlâller hususunda başka bir kitaba ihtiyaç duyulmasın diye maksut kitabındaki mutel, muzaaf, mehmüz olan her bir fiilin ilâlini, kaidelerini vererek açık ve anlaşılır bir şekilde yapmaya çalıştık.

   Bu tercümeden istifade eden kardeşlerimizden dualarını talep eder, ilim yolunda onlar için Allah'ü tealâdan muvaffakiyetler dileriz.

   Bu maksut kitabını kendisinden ders olarak okuduğum üstadıma şükranlarımı sunar, Allah'ü tealâdan kendi yolunda arzuladıkları şeylere muvaffak kılmasını niyaz eder, dünya ve ahiret saa­detleri dilerim...


   Mikâil ADIGÜZEL
   Nisan 1998


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054184231
   MarkaYasin Yayınevi
   Stok DurumuVar
   9786054184231
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.