• Tüm Kategoriler

  • DİKKAT : Toplu Ürün Siparişleri için 0535 224 37 24 whatsapp tan bilgi alınız. Yayınevleri nin ZAM İHTİMALİ için tedarik sıkıntısı var.

   Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Mecmaul Adab, Şamua, Salah Bilici

   Fiyat:
   70,00 TL
   İndirimli Fiyat (%34,3) :
   46,00 TL
   Kazancınız 24,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   2.Hamur, Bez Cilt, 424 sayfa
   60,00 TL
   KDV Dahil 39,60 TL
   %34
   2.Hamur , Bez Cilt, 496 Sayfa
   55,00 TL
   KDV Dahil 38,00 TL
   %30,9
   Şamua, 5 Cilt, 2.632 Sayfa
   500,00 TL
   KDV Dahil 325,00 TL
   %35

   Kitap               Mecma’ul Adab
   Yazar              Sofuzade seyyid Hasan Hulusi
   Tercüme         El Hac Muzaffer Ozak
   Yayınevi         Salah Bilici Kitabevi
   Kağıt - Cilt      Şamua kağıt, Lüks Bez Cilt
   Sayfa - Ebat   424 sayfa, 16.5x24.5 cm
   Yayın Yılı        2011


    

   Salah Bilici yayınları Mecmaul Adab kitabını incelemektesiniz.
   Salah bilici kitabevi mecmaul adab kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2
     
      Mecmaul Adab 

   Cenabı hakkın lütuf ve inayeti ve peygamberi Zişan aleyhi ve alihi salavatullahül mennan efendimiz hazretlerinin himmet ve ruhaniyeti berekatile mecmaul adab adındaki bu çok mühim ve kıymetli eseri tanınmış vaiz ve hatiplerimizden elhac Muzaffer Ozak’ın emeği ve dikkati sayesinde yeni harflerle tab ettirmek hizmet ve şerefi, 1958 yılında yayınevimize nasip ve müyesser olmuştu.

   Aradan on yıl geçti. İlk baskısı kısa zamanda tükenen bu değerli eserin hergün artan bir istekle ve ısrarla aranıp, sorulması bizi ikinci baskısını yapmağa adeta zorladı.

   Her müslümanın evinde ve kitaplığında bulundurmayı arzuladığı mecma’ul adab 79 yıl önce maarif nezaretinin 3/ekim/1889 gün ve 305 sayılı ruhsatı ile, çarşamba müftüsü merhum ve mağfur ila rahmeti rabbihil gafur sofu zade seyyid hasan hulusi efendi tarafından aşağıda adlarını yazdığımız maruf ve muteber kitaplar dan müteşekkil dini, şer’i ve ilmi kaynaklardan faydalanılarak hazırlanmış ve basılmıştır,
    
    1. buhari-i-şerif 2. camiüs-sagir 
    2. meşarik-i-şerif 
    3. mesabih-i-şerif 
    4. şir’a şerhi 
    5. mefatih-ül-cinan 
    6. avarif-ül-maarif 
    7. ruhul-beyan tefsiri 
    8. ihya-i-ulümiddin 
    9. bostan-ül-arifin 
   10. halisa’t-ül-hakayik
   11. şerh-ül-minye 
   12. dürrü muhtar 
   13. mülteka 
   14. vikaye 
   15. günye’t-ül-fetava 
   16. şerh-ül mecma
    
   Bu çok zengin bibliyografya kaynaklarından da anlaşılıyor ki; mecmaul adab uzun ve yorucu çalışmaların mahsulü olduğu kadar, temas ettiği her konuda şahsi ve indi hükümlere yer vermeyen, bilhakis ele aldığı konuları, islam aleminin inanılır ve güvenilir eserlerine istinat ettiren müstesna bir adab mecmuasıdır. İşte; bu sebepledir ki. 79 yıl önce basılan aslını ellerinde bulundurmak bahtiyarlığına nail olanlarla.
    
   10 yıl önce yayınevimizce yapılan ilk baskısından birer nüsha edinebilenlerle gıpta eden büyük çoğunluğun arzu ve ısrarlarına uyarak ikinci baskısını hazırlattığımız mecma’ul adab her müslümanın günlük hayatının her bölümündeki her türlü güçlüklerine cevap veren zengin münderecatı ile daima el altında ve göz önünde bulundurulacak eşsiz bir eserdir. Bu defa okunmasını ve anlaşılmasını daha da kolaylaştırmak maksadiyle metni mümkün olabildiği kadar bugünkü konuşma dilimize çevirterek hazırlattığımız bu ikinci baskısında, bir yenilik olarak ayeti celilelere, hadisi şeriflerin ve bütün duaların asılları ile birlikte türkçe okunuşlarını ve mealan manalarını da ilave etmek suretiyle genç nesile faydalı olmaya çalıştık, müellifin aziz ruhuna fatihalar ithaf ederek, müslüman okuyucularımıza bu mühim eserin 4’üncü baskısını, tekrar sunabilmekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.   ( Salah Bilici Kitabevi, mecmaul adab tercümesi, salah bilici kitapları, el hac muzaffer ozak kitapları, mecmaul adab salah bilici, salah bilici yayınevi, sofuzade seyyid hasan hulusi )
    
    
    SALAH BİLİCİ KİTABEYİ
     
    
     
    
   salah bilici kitabevi yayınları mecmaul adab kitabı nı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9280000001103
   MarkaSalah Bilici Kitabevi Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.