• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Muhtasar Fıkhus Sire

   Muhtasar Fıkhus Sire
   Muhtasar Fıkhus Sire
   Muhtasar Fıkhus Sire
   Muhtasar Fıkhus Sire
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Fiyat:
   40,00 TL
   İndirimli Fiyat (%53,8) :
   18,50 TL
   Kazancınız 21,50 TL
   18.50 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

   Kitap            Muhtasar Fıkhus Siyre, Resulullahın Hayatı ve Daveti
   Yazar            Prof. Dr. Münir Muhammed Gadban
   Tercüme       Mehmet Aydemir
   Yayınevi       Ravza Yayınları
   Kağıt Cilt      2.Hamur - Karton İnce Kapak
   Sayfa Ebat   414 sayfa - 13.5x21 cm
   Yayın Yılı      2015   Munir Muhammed Gadban Muhtasar Fıkhus Sire, Resulullahın Hayatı ve Daveti adlı kitabını incelemektesiniz.
   Ravza Yayınları Muhtasar Fıkhus Siyre adlı kitap hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Muhtasar Fıkhus Sire

   Resulullah (s.a.v) 'in Hayatı ve Daveti

   Muhammedun beşerun la kelbeşer Bel hüve kel yakuti beynel hacer

   "Hz. Muhammed -sallallahu aleyhi ve sellem- bir beşerdir, lakin diğer insanlar gibi değildir. Taşların arasında yakut ne ise insanlar arasında O da öyledir."

   Allah Teâlâ, Hz. Peygamber (s.a.v.)'i, terbiyesine ve yönlendiril­mesine hiçbir beşerî el müdahil olmasın diye bir yetim kılmayı irade buyurmuştur.

   Allah'ın, tıpkı Hz. Mûsâ hakkında dediği gibi: "Ben seni kendim için seçtim." (Tâhâ, 4i) "Murakabem altında yetiştirilmen için..." (Tâhâ, 39)

   Allah Teâlâ, cahiliye geleneği ve âdetlerinden herhangi bir şey O'na bulaşmasın diye O'nun terbiyesini kendi uhdesine almıştır. Hz. Peygamber (s.a.v.) ne almışsa, [her şeyden hakkıyla haber­dar olan ve her şeyi hikmetiyle çekip çeviren,] Hakim ve Habîr Allah katından almıştır.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054411573
   MarkaRavza Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786054411573
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.