• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Peygamberimizin Kızları ve Torunları

   Peygamberimizin Kızları ve Torunları
   Görsel 1
   Fiyat:
   28,00 TL
   İndirimli Fiyat (%46,4) :
   15,00 TL
   Kazancınız 13,00 TL
   15.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo


   Kitap             Peygamberimizin Kızları ve Torunları      
   Yazar            Hilal Kara , Abdullah Kara 
   Yayınevi        Siyer Yayınları
   Kağıt  Cilt       2.Hamur kağıt, karton kapak cilt 
   Sayfa  Ebat    285 sayfa, 13,5x21 cm. roman boy
   Yayın Yılı       2019
      


   Siyer Yayınevi Peygamberimizin Kızları ve Torunları kitabı nı incelemektesiniz.   
   Hilal Kara, Abdullah Kara Peygamberimizin Kızları ve Torunları kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2   Peygamber'imizin Kızları ve Torunları

   Onlar Âlemlerin Efendisinin (sas) hane-i saadetlerinde dünyaya gözlerini açtılar. Çocukluk ve gençlik yıllarını Kutlu Hane'de ge çirdiler. Hz. Hatice gibi erdemin zirvesinde bir annenin terbiye sinde yetiştiler. Hüzün ve sevinçlerini Gönüller Sultanı'yla pay taştılar. Onun yüce ahlakını hayatlarına rehber edindiler. Vahyi inişini adım adım izlediler. Nebevi atmosferi yudum yudum teneffüs ettiler. Acı ve zorluklara metanetle göğüs gerdiler. Ye geldi başka diyarlara göçtüler. Yeri geldi düşmanla mücadele et tiler. Yoklukla imtihan olundular, varlıkta sadeliği tercih ettiler. Ayrılıkla sınandılar, ölümlere şahit oldular. Dua ile sabra sarıldıl.

   Hayatlarındaki sadelikle, iffet ve vakarlarıyla, mücadelelerinde! karalılıklarıyla. samimi bir kul olabilme çabalarıyla ümmet örnek oldular. Yaşantıları, sözleri, duruşları, hâl ve hareketleriyle insanlığa ışık saçtılar. Asırlar boyu insanlık semasını aydınlata yıldızlardan oldular...

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057689085
   MarkaSiyer Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786057689085
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.