• Tüm Kategoriler
  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü Sepete Atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Psikolojiye Giriş

   Psikolojiye Giriş
   Psikolojiye Giriş
   Görsel 1
   Görsel 2
   Fiyat:
   22,50 TL
   İndirimli Fiyat (%28,9) :
   16,00 TL
   Kazancınız 6,50 TL
   16.00 www.goncakitap.com.tr
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   1.Hamur, Karton kapak, 816 sayfa
   75,00 TL
   KDV Dahil 48,75 TL
   %35
   2.Hamur, Karton kapak, 716 sayfa
   70,00 TL
   KDV Dahil 47,00 TL
   %32,9
   2. Hamur, Karton Kapak cilt, 500 sayfa
   37,00 TL
   KDV Dahil 24,00 TL
   %35,1


   Kitap              Psikolojiye Giriş
   Yazar             Prof. Dr. Hayati Hökelekli     
   Yayınevi         Emin Yayınları     
   Kağıt  Cilt       2.Hamur kağıt, Karton kapak ciltli
   Sayfa  Ebat    253 sayfa - 15x21 cm.
   Yayın Yılı        2018   Emin Yayınları Psikolojiye Giriş kitabını incelemektesiniz.    
   Prof. Dr. Hayati Hökelekli Psikolojiye Giriş Kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2


    ÖNSÖZ

   Psikoloji bilimi, çeşitli alt dallarıyla birlikte son yıllarda en çok gelişme gösteren sosyal bilimlerin başında gelmektedir. Gerek akademik seviyedeki araştırmalar ve gerekse popüler uygulamalarıyla psikoloji yaygın bir alanda hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Ekonomiden dine, sağlıktan çevre sorunlarına varıncaya kadar psikolojinin çok geniş bir kullanım alanı olması onun önemini ortaya koymaktadır.

   Ülkemizde, çeşitli fakülte ve yüksek okulların programların­da psikolojinin ya uzmanlık yetişmesinin ihtiyaçlarına uygun olarak ya da bir servis ve kültür dersi olarak yer aldığını görüyo­ruz. Psikoloji alanında, kaynak ya da ders kitabı olabilecek nite­likte, daha çok işin uzmanlarına hitap eden, çoğu çeviri çok azı telif olmak üzere ülkemizde birçok kitap bulmak mümkündür. Bu kitapların ortak özelliği, okuyucuyu akademik ve teknik olarak ve tüm detaylarıyla psikolojinin konu ve sorunlarıyla karşı karşıya getirmek, mevcut bilgi birikimini bütün çerçevesi ile aktarmaktır. Fakat değişik alanlarda yetişmekle birlikte bir şekilde psikoloji bilimini tanımak için bu dersi alan bölümlerin öğrencilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek fazla sayıda kita­bın olmadığı da bir gerçektir. Uzmanların tartışmaları ve farklı görüşleri içerisinde uzun bir yol kat etmeyen, daha sade ve anlaşılır, önemli ve pratik konuları öne çıkaran ders kitaplarına her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu kitap, böyle bir ihti­yacı karşılamak amacıyla hazırlanmıştır.

   Elinizdeki kitapta, kişilik ve ruh sağlığı ağırlıklı olmak üzere akademik psikolojinin önemli temel konuları son gelişmeler dikkate alınarak, nispeten kolay anlaşılabilir bir metin oluştu­
   rulmuştur. Dolayısıyla bu kitaptan, bu bilimin temel konu ve kavramlarını, yaklaşımlarını, ulaştığı sonuçları öğrenmek du­rumunda olan başta üniversite ve yüksek okul öğrencileri ol­mak üzere geniş bir okuyucu kitlesinin yararlanabileceğini dü­şünmekteyiz. Kitabın okunmasını kolaylaştırmak için dipnotla­rı mümkün olduğu kadar sınırlı tuttuk ve konuların sonuna da özet metinler, ayrıca, daha geniş bir bilgilenme için okuyucu­nun kolaylıkla ulaşabileceği bir kaynakça ilave ettik.

   Kitabın yazım ve basımında emeği geçen herkese, özellikle kitabın basımını üstlenen ve kısa bir zamanda okuyucunun istifadesine sunan Emin Yayınlarına teşekkürlerimi bildiriyorum.
   Faydalı olması dilek ve temennisi ile...

   29 Temmuz 2008, Bursa
   Prof. Dr. Hayati HÖKELEKLİ


    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054487820
   MarkaEmin Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786054487820
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.