• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   Resulullahın Dilinden Sureler ve Dualar Fazileti Esrarı Hikmeti, Dua 030

   Fiyat:
   160,00 TL
   İndirimli Fiyat (%44,4) :
   89,00 TL
   Kazancınız 71,00 TL
   29,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
    
     Kitap             Resulullahın Dilinden Sureler ve Dualar Fazileti Esrarı Hikmeti
     Yazar            Arif Pamuk
     Yayınevi        Pamuk Yayıncılık
     Kağıt - Cilt     Sarı Şamua Kağıt  - Ciltli
     Sayfa - Ebat   978 sayfa - 17x24 cm,  büyük boy
     Yayın Yılı       2018 Şubat  -  İlaveli son baskı,   Kod : DUA 030


   Pamuk yayınları
   , Arif Pamuk un derlediğiResulullahın Dilinden Sureler ve Dualar Fazileti Esrarı Hikmeti kitabını incelemektesiniz.
   Rasulullahın Dilinden Sureler ve Dualar Fazileti Esrarı Hikmeti kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.
    
   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2

    
    
                     ÖNSÖZ
    
   Bana bu eseri hazırlama fırsatı veren Rabbim’e hamd eder, O’nun Resulü Zişan’ı Muhammed Aleyhisselem’a salat ü selam ederim.
    
   Kur’an-ı Kerim’i rızkın çoğalması için okumanın faydası tecrübelerle sabittir. Zire bir çok insanların, hiçbir sebeb-i maişete malik olmadıkları halde Allahü Teala’nın rızası için Kelam-ı Kadimini çok okuduklarından refah ve saadet içinde yaşadıkları görülür. Sevgili Peygamberimizi (s.a.v.) buyurmuşlardır:
    
   -Evinizde Kur’an-ı Kerim’i çok okuyun. İçinde Kur’an okunmayan evin hayır ve bereketi azalır, şerri çoğalır. Uğursuzluğundan içinde bulunanlara dar gelmeye başlar.

   Her müslümanın Kur’an-ı Kerim’i en azından senede iki defa hatmetmesi lazımdır. Kur’an-ı Kerim’i hatmederek okumak daha hayırlıdır. O’nun her tarafı tesirli olduğu gibi bazı sure ve ayetlerinin tesiri daha fazladır. Biz bu eserin ilk kısmında onları Sevgili Peygamberimiz’in hadis-i şeriflerinin ışığı altında izah etmeye çalışacağız. Bunun yanı sıra bu kitabın ikinci kısmında da Allah Resulü’nün dilinden dualara yer verilmiştir.
    
   Dua eden insan bilmelidir ki, dualara cevap veren Kadir-i Hakiym vardır. Kulunun duasına göre derdine derman yetiştirir. Resulü Ekrem Efendimiz (s.a.v.) buyuruyor:

   “Acele etmediğiniz takdirde duanız kabul olur. Dua ettim, fakat kabul edilmedi, şeklinde sözler duanın kabul olmasına manidir.”
   Bir insan, duasının kabul edilip edilmediğini bilmemesine rağmen, dua ettim de kabul olunmadı demesi Cenab-ı Hakk Teala’ya karşı büyük bir edepsizliktir. Belki Cenab-ı Hakk istenilen şeyin dünyada hayırlı olmadığını bildiğinden duasının bedeline ahrete bıraktıysa bizim bir şey söylemeye hakkımız yoktur.
    
   Duanın kabul olunmasının şartlarından bir diğeri de helal lokma yemektir. Çünkü kainatın efendisi Hazreti Muhammed Aleyhisselam, Sa’d b. Ebi Vakkas (r.a.)’a: “Lokmanı helal kazan. Duan ilahisi huzurda kabul edilir.” Buyurmuşlardır. Diğer bir hadisi şeriflerinden ise: “Zarurette kalanlar ellerini kaldırıp: “Ya Rabbi, Ya Rabbi, diye ism-i a’zamı okuyarak dua ederler. Halbuki onların yediği, içtiği ve giydiği haram olduğu halde, nasıl olurlar da duaları kabul olunur, ism-i a’azamı okuması ne fayda verir?” buyuruyor.
   Haram yalnız çalıp çırpmakla kazanılmaz. Yolsuz ele giren her şey haramdır. Ezcümle, vazifelerine devam etmedikleri halde maaşlarının tam olarak alanlar, muhtaç olmamalarına rağmen fakir fukaranın hakkı olan ıskat ve sadakalara göz dikip, fukaranın hakkına saldıranlar bu zümreye dahildir.
    
   Allah katında duanın kabul buyurulmasının şartlarından biri de gafleti bırakıp Yüce Yaratıcı’ya hamd-ü sena ve Resulü’ne salat-ü selam getirdikten sonra duaya başlamalıdır. Duadan evvel ve sonra da salavat-ı şerife getirmek duanın kabul olunmasına vesile olur.

   Bu kitapta daha ziyade kainatın onun yüzü suyu hürmetine yaratıldığı Peygamberimiz (s.a.v.)’den rivayet olunan, onun mübarek dudakları arasından dökülen dualar ve Allah’ın veli kullarının okudukları dualara yer verilmiştir.
   Gayret ve çalışmak bizden, tevfik ve yardım Allahü Teala’dandır.
    
   Arif PAMUK
    
    
            ABDULHALIK GUCDEVANİ HAZRETLERİ’NİN MANEVİ EVLADINA TAVSİYESİ
    
   Evladım,
   -Sana ilim, edeb tahsil etmeni ve Allah (c.c.) korkusunu tesviye ederim. Büyüklerin izinden ve sünnete tabi olan topluluklardan ayrılma. Fıkıh, hadis ve tefsir oku. Cahil sofulardan kaçın. İmam ve müezzin olmamak şartı ile namazlarını cemaatle kılmaya devam et. Şöhretten kaçın. Zira o bir afattır. İnsanlardan biriymiş gibi ol. Kimseye kefil ve vasi olma. Hükümdarlarla onların çocuklarıyla, kadınlarla, bidatçılarla arkadaşlık etme. Zaviye yapma ve orada oturma. Sema ehlini çok dinleme. Çünkü o nifak meydana getirir. Kalbi de öldürür. Sema ehlini de tamamen inkar etme. Zira onlar da çokturlar. Az ye, az konuş. Az uyu. Arslandan kaçındığın gibi insanlardan kaçın. Daima yalnızlığı seç. Helalından ye, şüphelilerden sakın, zaruret olursa başka… Çoğu zaman dünyalık elde etmek hırsı üzerine gelir. Onun arkasından gitme. Çünkü o, dinini ve imanını alır, götürür. Çok gülme. Zira çok gülmek kalbi öldürür. Kimseyi hakir görme. Dışını süsleme. Zira dışın süslenmesi için iflas ettiğinin belirtisidir. İnsanlarla münakaşa etme. Kimseden bir şey isteme. Kendine hizmet edilmesi için kimseye kendine hizmet edilmesi çini kimseye emretme. İslam büyüklerine malınla, canınla hizmette kusur etme. Onların söylediklerini inkara kalkışma. Çünkü onların söylediklerini dinlememek insanı helaka götürür. Dünyaya ve ehline aldanma. Kalbin hüzünlü ve kederli olsun. Bedenin hasta ve gözlerin daima ağlasın. Amelin halis, duan huşu içinde, yakarışlı; elbisen yamalı ve eski olsun. Arkadaşın fakirlik, ticaretin fıkıh olsun. Evin mescit, arkadaşın Allah (c.c.) olsun. ( sureler ve dualar , pamuk yayınları , resulullahın dilinden sureler dualar fazileti hikmeti esrarı , arif pamuk dualar ve sureler kitap , pamuk dualar ve sureler kitabı , rasulullahın dilinden dualar , surelerin fazileti kitabı )
    

              İKİ CİHANDA MUTLU OLMAK İSTİYORSAN AŞAĞIDAKİ MADDELERİ OKU VE  TATBİK ET
    
   1.Vaktini boş geçirme. Geçen vakitlerine bir göz at. Allah’ın rızasına ve şeriatına uygun geçirmişsen Allah’a şükret, değilse Allah’a yönel ve istiğfar et.

   2.Huzurlu bir kalb ile Allah’ı zikret. Zikri böyle yaparsan faydasını, tesirini ve ilahi cezbelerin şimşek gibi çaktığını görürsün. Zikirde çok yapmak şart değildir. Asıl olan her anışta O’nunla olmandır.

   3. Zikrederken gaflet içinde olma. O’ndan başkasını iltifat etme ki, kalbin ancak O’nunla huzura erer. Daime O’nun tecellilerini müşahede et. Katiyen O’ndan gafil olma.

   4. Yürürken etrafına bakıp durma. Daime önüne ve ayak ucuna bak. Etrafa bakınmak kalbde perdeler meydana getirir. Seni huzurdan mahrum eder.

   5. Her halükarda gafletten sakın. Daima kalbin O’nunla olsun. Böyle olursan kalbin huzurla dolar. Huzur içinde nefes alan kişi diridir. Huzur içinde nefes almayan kişi ölüdür. O’ndan gafil olduğunu sezinlediğin an istiğfar et. İstiğfar, sahibini temizler ve paklar.

   6- Gidişin O’na olsun. Daima O’nun rızası dairesinde hareket et.

   7. Kalbini O’ndan başkasından arındır ve safileştir. Kalbini bu hale getirirsen o zaman kalbin bir ayna haline gelir. O’nda Allah (c.c.)’ın tecellilerini görürsün.

   8.Dışın halk ile, iç alemin daima O’nunla olsun. Daima murakabe halinde bulun. Zikirde o kadar müstağrak ol ki, kainatta zikirden başkasının duymayasın.

   9. Kelime-i Tevhid’i bırakma. O’nu getireceğin zaman gözlerini ve çeneni kapa, dilini damağını yapıştır. Nefesini hapset. Kelime-i Tevhid’i kalbinle söyle: la’yı göbeğinin altından dimağına, ilah kelimesini dimağından omuz kısmına ve illallah lafzını başın hareketi ile kalbinin üzerine indirirsen O’nun hararetini bütün vücudunda duyarsın. Bu şekilde nefes almadan (23) defa yapmaya çalış. Sonunda Muhammedün Resulüllah demeyi de ihmal etme.

   10.Yukarıda anlatılan zikrin sonunda nefesini salıverdiğinde:
   İlahı ente maksudı ve ridake metlubı
   “Allah’ın, maksadın Zat’ın, istediğim de rızandır. Bu kemter kulunu zat’ının tecellilerine ve rızana ulaştır.” Demeyi ihmal etme ki tevhidin esrarına erip, her şeye O’nun tecellilerine eresin. Şayet zikir anında iç alemini arındıramıyorsan şöyle de:
   Ma zekarnake hakka zikrine ya mezkur.
   “Ey anılan Rabbim! Seni hakkıyla anamadım” dersen iç huzuruna kavuşursun.

   10- Şeyh Ebu Bekr el-Kettani (k.s.) diyor ki:
   “Kırk sene kalp evinin kapıcılığını yaptım bu müddet içinde onu Allah’tan başkasına açmadım. Kalbim o hale geldi ki, O’ndan başkasını tanımaz oldu.”

   11.Daima kalbin O’nunla olsun. Şunu da aklından çıkarma; zikir, murakabe, sohbet ve rabıtanın neticesi Ehadiyyet nurunun müşahedesidir. Bu da keyfiyet itibarı ile farklıdır. Bunu da ancak ehli bilir.
    
                          
   Resulullahın Dilinden Sureler ve Dualar Fazileti Esrarı Hikmeti

         
                           FİHRİST
    
   A'lâ Suresi'nin Sırları
   A'raf Suresi'nin Faziletine Dair   
   Ağrılara ve Sıtmaya Karşı Manevi Reçete             
   Abdest Alırken Okunacak Dualar              
   Abdulhalık Gucdevani Hz.nin Manevi Evladına Tavsiyesi 
   Adem Aleyhisselam'ın Duası      
   Âdiyât Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler          
   Ahiret Alemini Rüyada Görmek İçin        
   Ahkâf Suresi'nin Sırları  
   Akşam Ezanı İşitilince Okunacak Dua      
   Akşam Namazından Sonra Nafile Namazın Fazileti           
   Akşam Namazından Sonra Yapılacak Dualar        
   Akrabası veya Arkadaşı Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua   
   Aksıranın ve Aksıranı Görenin Okuyacakları Dualar          
   Âl-i İmran Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler
   Âl-i İmran Suresi'nin 154. Ayetinin Sırları
   Alak Suresi'nin Sırları     
   Allah İsm-i Şerifi'nin Sırları          
   Allah İsm-i Celili               
   Allah Rasulü'nün Vefatı Anında Okuduğu Dua    
   Allah Teala'ya İman ile Kavuşmak            
   Allahü Teala'nın Dua Etmemizi Emrettiği Ayetler             
   Altıyüz bin Salavat Gücünde Bir Salavat-ı Şerife
   Âmener Rasulü'nün Fazileti        
   Amme Suresi    
   Amme Suresi'nin Fazileti             
   Amme Suresi'nin Mânası             
   Ana Baba Hakkı
   Arş-ı A'zam'ın Hazinelerinden Biri           
   Aradığını Bulma Duası   
   Arefe Günü Okunacak Dua         
   Arefe Günü Yapılacak En Kıymetli Zikirler             
   Asr Suresi'nin Faziletine Dair      
   Ay Görüldüğü Vakit Okunacak Dua         
   Ayağı Uyuşan Kimsenin Okuyacağı Dua 
   Ayetel Kürsi Evden Çıkarken Okunursa  
   Ayetel Kürsi Namazdan Evvel Okunursa
   Ayetel Kürsi Namazdan Sonra Okunursa              
   Ayetel Kürsi'nin İsm-i Azam Olduğuna Dair                          
   Ayetel Kürsi'nin Esrarı   
   Ayetel Kürsi'nin Esrarı ve Hikmeti            
   Ayetel Kürsi'nin Fazileti
   Ayetel Kürsi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler 
   Ayetel Kürsi'nin Okunması Kafir Cinniyi Helak Eder       
   Ayetel Kürsi'yi Üzerinde Taşıyan Kimse 
   Ayetel Kürsi'yi İhtiva Eden Fazileti Çok Büyük Bir Dua     
   Ayetel Kürsi'yi Şer Zamanlarında Okumak           
   Ayetel Kürsi'yi Her Gün Okumaya Dair 
   Ayetel Kürsi'yi Okuyan Sahabinin Cinniyi Mağlup Etmesi               
   Ayetel Kürsi'yi Okuyanın Kalp Gözü Açılır             
   Ayetel Kürsi'yi Sabahları Okumak            
   Ayetel Kürsi'yi Yatarken Okumak             
   Aynaya Bakarken Okunacak Dua              
   Az Zamanda Çok Sevap Kazandıran Ayetler ve Dualar     
    
   Bürûc Suresi'nin Sırları  
   Büyük Günahları Bağışlattıracak Dualar                
   Başağrısı ve Migrene Karşı Manevi Bir Tedavi    
   Başağrısı - Migren           
   Bakara Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler  
   Beled Suresi'nin Sırları  
   Benim Biricik Efendim  
   Berat Gecesi Duası         
   Besmele Çekene Yediyüz Senelik Nafile İbadet Sevabı   
   Besmele İle Başlanan Dua Reddolunmaz             
   Besmele'nin Her Harfi İçin Dörtbin Sevap Verilir               
   Besmele'nin Sevabı İkimilyon Senede Yazılmaz 
   Besmele'ye Devam Edilirse Nimet Geljr, Mazarrat Gider
   Besmele'yi Çeken İle Şeytan Arasına Üçyüz Perde Çekilir              
   Besmele'yi İçinde Bulunduran Mübarek Bir Dua
   Besmele'yi Okuyan Cehennem'den Azad Olur   
   Besmele'yi Okuyan Mahşer Yerine Geldiği Vakit
   Besmele'yi Okuyanla Dağlar Taşlar da Teşbih Eder          
   Besmele-i Şerifi Hapiste Olan Okursa     
   Besmele-i Şerife Çeken İçin Bir Melek Vazifelendirilir     
   Besmele-i Şerife Ağrılara Karşı Okunur  
   Besmele-i Şerife Baş Ağrısına Karşı Okunursa     
   Besmele-i Şerife Hastaya Yazılıp İçirilirse              
   Besmele-i Şerife Kırk Gün Okunursa       
   Besmele-i Şerife Mahsûlün Çok Olması İçin Okunur        
   Besmele-i Şerife Nazil Olduğunda Dağlar Harekete Geldi              
   Besmele-i Şerife Okunur da Evden Çıkılırsa          
   Besmele-i Şerife Ticarethaneye Aşılırsa                
   Besmele-i Şerife Unutkanlığa Karşı Okunursa     
   Besmele-i Şerife Yatarken Okunursa      
   Besmele-i Şerife Yazılır, Üzerinde Taşınırsa         
   Besmele-i Şerife Yazılır, Eve Aşılırsa
   Besmele-i Şerife Zalime Karşı Okunursa
   Besmele-i Şerife'den Cennet Irmakları Çıkar       
   Besmele-i Şerife'nin Bazı Sırları 
   Besmele-i Şerife'nin Fazileti
   Besmele-i Şerife'yi Çeken, Şeytanın Belini Kırar
   Besmele-i Şerife'yi Çekene Ansızın Bela Gelmez
   Besmele-i Şerife'yi Çekene Azab Olunmaz          
   Besmele-i Şerife'yi Tehlike İle Karşılaşınca Okumak         
   Besmele-i Şerife'yi Yazan Kimse Mağfiret Olur   
   Beyyine Suresi'ni Okumanın Fazileti       
   Borçlu Olan Kimsenin Okuyacakları Dualar          
   Borçlu Olanların Duası  
   Borçlu Olanların Okuyacağı Dua               
   Borçtan Kurtulmak İçin 
   Bu Salavat-ıŞerife Yetmiş Bin Salavat Gücündedir            
   Cüzzam-Felç ve Manevi Körlüğe Karşı Okunacak Dua      
   Camide Yapılacak Teşbih ve Zikirler        
   Camide Yitiğini Arayan Kimseye Söylenecek Söz
   Camiden Çıkarken Okunacak Dua
   Camiye Giderken Okunacak Dualar         
   Camiye Girerken Okunacak Dua
   Cenabı Peygamber'i Rüyada Görmek İçin             
   Cenaze Namazında Okunacak Dua          
   Cenaze Geçerken Okunacak Dua             
   Cenaze Kabire Konulurken Okunacak Dua           
   Cennetin Anahtarı          
   Cin Suresi'nin Sırları       
   Cuma Günü İstiğfar Etmenin Fazileti       
   Cuma Günü Salavat-ı Şerife Getirmenin Fazileti
   Cuma Günleri Sure-i Kehf'in Okunmasına Dair   
   Cuma Suresi     
   Cuma Suresi'nin Manası              
   Cuma Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler           
   Çocuğu Doğan Kimseye Karşı Yapılacak Dua        
   Çocukları Şeytandan Korumak İçin Okunacak Dua            
   Düşmanla Karşılaşınca Okunacak Dua    
   Damadın Nikahtan Sonra Okuyacağı Dua             
   Davud Aleyhisselam'ın Duası     
   Delâil-i Hayrât'ı Okumaya Denk Salavat-ı Şerifeler           
   Delâil-i Hayrât'ı Yetmiş Bin Defa Okumaya Denk Salavat
   Delilik   
   Diş Ağrısına Karşı Manevi Bir Reçete      
   Dilek ve Hacet İçin          
   Dinç Kalmak İçin Okunacak Teşbihler     
   Duaların Tamamını Kapsayan Dua           
   Duanın Faziletine Dair Hadis-i Şerifler    
   Duanın Geri Çevrilmediği Yer ve Zamanlar           
   Duası Kabul Olunan Kimseler     
   Duha Namazını Kılmanın Faziletine Dair
   Duha Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler            
   Duhan Suresi    
   Duhan Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler         
   Duhan Suresi'nin Manası             
    
   eş-Şekûr ism-i Şerifi'nin Sırları    
   ed-Dârru İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   Efendimiz (s.a.v.)'i Rüyada Görmek İçin                
   Ehl] ile Münasebette Bulunacakların Okuyacağı Dua      
   el-Gafûr İsm-i Şerifi'nin Sırları    
   el-Gaffar İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Ğaniyy İsm-i Şerifi'nin Sırları  
   el-Şehîd İsm-i Şerifi'nin Sırları    
   el-Adlü İsm-i Şerifi'nin Sırları      
   el-Afüvy İsm-i Şerifi'nin Sırları    
   el-Âhir İsm-i Şerifi'nin Sırları       
   el-Aliym İsm-i Şerifi'nin Sırları    
   el-Aliyyü İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Azıym İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Aziyz İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Bâısü ism-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Bâkıy ism-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Bâriü İsm-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Bâsıt İsm-i Şerifi'nin Sırları      
   el-Bâtın İsm-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Basıyru ism-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Bediy'u  ism-i Şerifi'nin Sırları
   el-Berr İsm-i Şerifi'nin Sırları       
   el-Câmiu İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Cebbâr İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Celiyl İsm-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Evvel İsm-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Fettâh İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Hâdî İsm-i Şerifi'nin Sırları      
   el-Hâfıd İsm-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Hâlık İsm-i Şerifi'nin Sırları      
   el-Habiyr İsm-i Şerifi'nin Sırları  
   el-Hafiyzu İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Hakemü İsm-i Şerifi'nin Sırları               
   el-Hakiym İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Hakk İsm-i Şerifi'nin Sırları      
   el-Hawiyel ism-i Şerifi'nin Sırları
   el-Hamiyd ism-i Şerifi'nin Sırları
   el-Hasiyb İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Hayy ism-i Şerifi'nin Sırları      
   el-Hayy ism-i Şerifi'nin Sırları      
   el-Kâbıd İsm-i Şerifi'nin Sırları    
   el-Kâdir İsm-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Kahhâr İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Kaviyy İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Kayyûm İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Kebiyr İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Keriym İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Kuddûs İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Latıyf İsm-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Mâcid İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Mâniu İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Mü'min İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Müıyd İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Müızzü İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Müahhır İsm-i Şerifi'nin Sırları              
   el-Mübdiü İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Müciyb İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Müheymin İsm-i Şerifi'nin Sırları         
   el-Mükıyt İşm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Mümiyt İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Müntekımü İsm-i Şerifi'nin Sırları        
   el-Müteâl İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Mütekebbir İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Müzillü İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Mecîd. İsm-i Şerifi'nin Sırları  
   el-Melik İşm-i Şerifi'nin Sırları    
   el-Metiyn İşm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Muğniy İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Muhsıy İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   el-Muhyî İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Mukaddim İsm-i Şerifi'nin Sırları          
   el-Muksitu İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Muktedir İsm-i Şerifi'nin Sırları             
   el-Musavvir İsm-i Şerifi'nin Sırları             
   el-Vâcid  İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Vâhıd İsm-i Şerifi'nin Sırları    
   el-Vâliy İsm-i Şerifi'nin Sırları      
   el-Vârisü, İsm-i Şerifi'nin Sırları  
   el-Vâsiu İsm-i Şerifi'nin Sırları     
   el-Vedûd İsm-i Şerifi'nin Sırları  
   el-Vehhâb İsm-i Şerifi'nin Sırları
   el-Vekiyl İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   el-Veliyy İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   Elbiseyi Çıkarırken Okunacak Dua           
   Elbiseyi Giyerken Okunacak Dualar         
   Elli dört Farz     
   En'am Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler          
   en-Nâfiu İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   en-Nûr İsm-i Şerifi'nin Sırları       
   Enbiyâ Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler
   Enfal ve Tevbe Suresi Hakkında Hadis-i Şerifler 
   er-Râfiu ism-i Şerifi'nin Sırları     
   er-Râuf İsm-i Şerifi'nin Sırları      
   er-Raşiyd İşm-i Şerifi'nin Sırları  
   er-Rahıym İsm-i Şerifi'nin Sırları
   er-Rahmân İsm-i Şerifi'nin Sırları              
   er-Rakıyb İsm-i Şerifi'nin Sırları  
   er-Rezzâk İsm-i Şerifi'nin Sırları
   es-Sabûr İsm-i Şerifi'nin Sırları                   
   es-Samed İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   es-Selâm İsm-i Şerifi'nin Sırları   
   es-Semiy'u İsm-i Şerifi'nin Sırları               
   Esmâ-i Hüsna   
   Esmâ-i Hüsna'nın Fazileti            
   et-Tevvâb İsm-i Şerifi'nin Sırları 
   Ettehıyyâtü       
   Evden Çıkarken Okunacak Dualar            
   Eve Girerken Okunacak Dualar  
   Evlenene Karşı Yapılacak Dua    
   ez-Zâfir İsm-i Şerifi'nin Sırları      
   Ezanın ve Müezzinliğin Faziletine Dair Hadisler 
   Ezandan Sonra Okunacak Dua   
   Ezandan Sonra Okunacak Dualar              
   Farz Namazlarda Saf Tutarken Okunacak Dua    
   Farz Namazlardan Evvel Yapılacak Çeşitli Zikirler              
   Farz Namazlardan Sonra Yapılacak Zikirler ve Dualar      
   Farz Nedir?       
   Fatiha Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler
   Fatiha-i Şerife'nin Bazı Sırları      
   Fazileti Çok Yüce Ayet-i Kerimeler          
   Felak Suresi       
   Felak ve Nâs Sureleri Hasta Üzerine Okunursa  
   Felak ve Nâs Sureleri'nin Faziletine Dair Hadisler              
   Fetih Suresi       
   Fetih Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler            
   Fetih Suresi'nin Manası
   Ganimetlerin En Büyüğü             
   Gök gürültüsü İşitilince Okunacak Dua  
   Göz Hastalığına Karşı Okunacak Salavat-ı Şerife
   Günah Kirinden Arınmak             
   Günahları Affettiren Dualar       
   Güneş ve Ay Tutulunca Okunacak Dua  
   Günlerin Saat Cetveli    
   Gafir Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler             
   Geçim Sıkıntısında Okunacak Dua           
   Geçmiş Günahları Affettiren Ameller    
   Geceleri Uyanan Kimsenin Okuyacağı Dualar
   Geceleyin İstenilen Saatte Uyanmak İçin             
   Gemiye Binerken Okunacak Dua             
    
   H. Osman Efendi'nin Kur'an'ın Fazileti Hakkında Dersleri              
   Hakka Suresi'nin Sırları  
   Haşr Suresi'nin Son Üç Ayetini Okumanın Fazileti            
   Hacı Osman Efendi'nin Manevi Dersleri                
   Hacı Osman Efendi'nin Salavatlar Hakkındaki Dersleri    
   Hacca Gidene ve Hacdan Dönene Karşı Yapılacak Dua    
   Hacet Duaları    
   Hacet Mektubu
   Hacet Namazı ve Duası 
   Hacet ve Dilek Duası      
   Hadid Suresi'nin Sırları  
   Haram Nedir?  
   Hastaları Ziyaret Etmenin Fazileti            
   Hastanın ve Hastayı Ziyaret Edenlerin Okuyacakları Dua
   Hayırlı Bir İşin Gerçekleşmesi İçin            
   Hayatından Ümid Kesen Kimsenin Okuyacağı Dualar      
   Hayvanı ..Kaçan Kimsenin Okuyacağı Dua            
   Hazreti Ömer (r.a.)'m Ağlaması 
   Hazreti Meryem'in Validesinin Duası      
   Helada Konuşmanın ve Zikretmenin Yasaklandığına Dair               
   Helaya Giderken Okunacak Dua
   Her Hastalığın Manevi İlacı         
   Hiddetlenince Okunacak Dua    
   Hikmet İlmi Nasıl Elde Edilir?      
   Hizbü'n-Nasr Duasının Okunuşu                              
   Hizbü'n-Nasr Duası         
   Horoz Sesi, Merkep Anırması işitildiğinde Okunacak Dua              
   Hûd Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler     
   Hz. Ali Efendimiz'e Yahudilerin Soruları 
    
   İstiğfar Hakkında Hadis-i Şerifler              
   İstiğfarın Faziletine Dair Ayet ve Hadis-i Kudsiler              
   İstihare İçin H. Osman Efendi'nin Tavsiyeleri      
   İstihare Duası ve Namazı             
   İstiharenin Önemi          
   İyiliği Görülen Bir Gayri Müslime Edilecek Dua   
   İyiliği Görülen Bir Müslümana Edilecek Dua        
   İyyâke na'büdü
   İzzet Ayeti         
   İbrahim Aleyhisselam'ın Duası  
   İftar Ederken Okunacak Dua      
   İhlas Suresi Cuma Günü Camiye Girildiğinde Okunursa  
   İhlas Suresi Eve Girerken Okunursa        
   İhlas Suresi Okununca Melekler Nazil Olur          
   İhlas Suresi'ni Akşam Namazından Sonra Okumak           
   İhlas Suresi'ni Arefe Günü Akşam Okumak         
   İhlas Suresi'ni Farz Namazlardan Sonra Okumak
   İhlas Suresi'ni Hastalanınca Okumak  
   İhlas Suresi'ni Her Halükârda Okumak   
   jhlas Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler             
   jhlas Suresi'ni Okuyana "Ey Allah'ın Sevgilisi, Kalk" Denir              
   İhlas Suresi'ni Okuyana Cehennemden Berat Verilir        
   İhlas Suresi'ni Okuyana Cennet Vacip Olur          
   İhlas Suresi'ni Okuyana Cennette Köşk Verilir    
   İhlas Suresi'ni Sabah Namazından Sonra Okumak            
   İhlas Suresi'ni Sabah ve Akşamları Okumanın Fazileti     
   jhlas Suresi'ni Sefere Giderken Okumak
   İhlas Suresi'ni Yatarken Okumak              
   İki Cihanda Mutlu Olmak İsteyenler       
   İkindi Namazının Sünnetinin Faziletine Dair        
   İkiyüz Defa Okuyana Hızır Mürşidlik Eder             
   jmam-ı Azam Hazretlerinin Teşbih Duası              
   jmanı Korumak İçin Dua                818
   İmtihan Duaları 679
   İnşirah Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler         
   İnanan Akıl Sahiplerinin Duası   
   İnsanı Günahlarından Arındıran Ameller              
   İnsandan Şeytanı Uzaklaştıran Dua         
   İsa Aleyhisselam'ın Duası            
   İskan Olmayan Eve Girildiğinde Okunacak Dua 
   İslam Düşmanı Münafığın Helak Olması
   İslam Düşmanlarından Biri Ölünce Okunacak Dua            
   İsm-i A'zam Dualarının Önemi   
   jsm-i A'zam Duası           
   İsm-i A'zam Duası'nın Okunuşu
   İsrâ Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler      
   İstiğfarların En Büyüğü 
    
   Kâfirûn Suresi'nin Faziletine Dair              
   Kâria Suresi'nin Sırları    
   Kıyamet Günü On Sınıf Kimsenin Hali     
   Kıyâme Suresi 
   Kabir Duası        
   Kabir Ziyareti ve Adabı 
   Kabir Ziyaretinde Bulunanın Okuyacağı Dualar  
   Kabus  
   Kadir Gecesi Okunacak Dua        
   Kadr Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler             
   Kamet Yapılırken, Düşmanla Çarpışırken Yapılacak Dua 
   Kan Aldırırken Okunacak Ayet-i Kerime
   Karınca, Bereket Duası 
   Kaside-i Bürde  
   Kaside-i Bürde'nin Fazileti           
   Kaside-i Bürde'nin Okunuşu       
   Kaside-i Bürde'yi Okurken Dikkat Edilecek Hususlar        
   Kaside-i Mudariyye        
   Kaside-i Mudariyye'nin Okunuşu             
   Kaside-i Mudariyye'yi Okumanın Faziletine Dair
   Kehf Suresi'nin Fazileti Hakkında Hadis-i Şerifler              
   Kelime-i Tevhidin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler
   Kenzül Arş Duası             
   Kenzül Arş Duasının Fazileti        
   Kenzül Arş Duasının Okunuşu   
   Kevser Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler
   Kimin Arkasında Namaz Kılınır?                
   Korku ve Huzursuzluğa Karşı Dua             
   Korkulu Rüya Gören Kimsenin Okuyacağı Dua    
   Korku ve Dehşet Hissedenin Okuyacağı Dua       
   Kulağı Çınlayan Kimsenin Okuyacağı Dua             
   Kunut Duaları   
   Kur'an'ı Başkalarından Dinlemeğe Dair  
   Kur'an'ı Okumanın Edebleri
   Kur'an'ın Faziletine Dair Ayet-i Kerimelerden Bazıları     
   Kur'an'ın Faziletine Dair Allah Dostlarının Sözleri              
   Kur'an'ın Faziletine Dair Ayet-i Kerimelerden Bazıları     
   Kurban Keserken Okunacak Dua
   Kurban Keserken Okunacak Dua              
   Leyi Suresi'nin Sırları      
   Lut Aleyhisselam'ın Duası            
    
   Mâlikül Mülk İsm-i Şerifi'nin Sırları          
   Musibete Uğrayan Kimseye Karşı Okunacak Dua              
   Mü'minlerin Duası          
   Mubah Nedir? 
   Mücâdele Suresi'nin Sırları          
   Müddessir Suresi'nin Sırları        
   Müfsid Nedir?  
   Mülk Suresi       
   Mülk Suresi'nin Fazileti                
   Mülk Suresi'nin Manası
   Müslümanın Tebessüm Ettiğini Görenin Okuyacağı Dua
   Müslümanın Yükümlü Olduğu Fiiller      
   Müstehab Nedir?           
   Müzzemmil Suresi'nin Sırları      
   Mâide Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler          
   Meâric Suresi'nin Sırları
   Mekruh Nedir? 952
   Meryem Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler            
   Muhammed Suresi'nin Sırları     
   Musa Aleyhisselam'ın Duası       
   Musibete Uğrayan Kimsenin Okuyacağı Dua      
    
   Nâs Suresi          
   Nûh Suresi'nin Sırları     
   Nûn Suresi'nin Sırları     
   Nafile İbadetlerin Faziletine Dair             
   Nafile Namaz Kılmanın Faziletine Dair  
   Namaz Bölümü
   Namazı Bozan Haller      
   Nasıl Adam Olduğunu Allah'ın Kitabı Kur'ân'dan Sor       
   Nasr Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler    
   Nazar Duası       
   Nikah Hutbesi Duası      
   Nisa Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler              
   Nuh Aleyhisselam'ın Duası          
   Nuh Aleyhisselam'ın Evladlarına Vasiyyeti           
    
   Onbin Salavât Gücünde Bir Salavât         
   Onbir bin Salavât Gücünde Bir Salavât   
   Ondört bin Salavât Gücünde Bir Salavât
   Otuzbin Salavât-ı Şerife Gücünde Bir Salavât      
   Otuz iki Farz      
    
   Öğle Namazının Sünnetlerinin Faziletlerine Dair 289
   Ölü Kabre Konulduktan Sonra Okunacak Telkin Duası     
   Ölüm Halindekine Kelime-i Tevhid Telkin Hakkında         
   Ölümü  İstememeye Dair Dua   
    
   Peygamber (s.a.v.)'in Veda Hutbesi        
   Peygamber Efendimizin Öğrettiği Tahmidler      
   Peygamber Efendimizin Öğrettiği Teşbihler        
   Peygamberimizin Öğrettiği Ramazan Duası         
    
   Rûm Suresi'nin Sırları     
   Rüya Anlatana Karşı Yapılacak Dua         
   Rüzgar Eserken Okunacak Dua  
   Rîh-ı Ahmer Duası           
   Rîh-ı Ahmer Duasının Okunuşu 
   Rabıta Nasıl Yapılır?       
   Rabbena            
   Ramazan Duası
   Ramazan Duasının Fazileti          
   Ramazan Duasının Okunuşu      
   Recep Ayı Girdiğinde Okunacak Dua  
   Resulüllah'ın Duası         
   Rîh-ı Ahmer ve Dâü Ekber Adlı Mahlukun Hal Tercemesi 862
   Ruhen Gelişmek             
    
   Sübhâneke       
   Süleyman Aleyhisselam'ın Duası              
   Sünnet Nedir?                  
   Süt ve Su İkram Edene Karşı Edilecek Dua            
   Sıkıntı ve Dilek Duası     
   Sıkıntı ve Korkudan Kurtulmak İçin Okunacak Dua           
   Sıkıntılı ve Kederli Zamanlarda Okunacak Dualar              
   Sıkıntılardan Kurtulmak İçin       
   Sabah Namazının Farzı Nasıl Kılınır?        
   Sabah Namazının Sünneti Nasıl Kılınır    
   Sabah Namazının Sünnetinden Sonra Okunacak Dualar 
   Sabah Namazının Sünnetinin Faziletine Dair       
   Sabah Namazından Sonra Yapılacak Zikirler        
   Sabahları ve Akşamları Okunması Faziletli Olan Dualar  
   Saffât Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler           
   Salât-ı Tefriciyye             
   Salât-ı Vitr'in Faziletine Dair Hadis-i Şerifler        
   Salavât-ı Şerife Getirenlere Ne Gibi Müjdeler Vardır?     
   Salavât-ı Şerife Getirmenin Fazileti         
   Salavât-ı Şerife Hakkında Bir Kıssa           
   Salavat-ı Şerife ( Yetmiş Bin Salavat Gücünde) 
   Salavat-ı Şerife ( Yüz Bin Salavat Gücünde)          
   Salli-Bârik           
   Sara ve Cin Tutana Karşı Okunacak Ayet-i Kerimeler       
   Sara ve Deliliğe Karşı Okunacak Dua       
   Savaştan Dönen Kimseye Karşı Yapılacak Dua    
   Secde Suresi     
   Secde Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler          
   Secde Suresi'nin Manası              
   Seferde Bir Şehre Girerken Okunacak Dua          
   Seferde Cin ve Şeytan Görüp Bayılana Okunacak Dua    
   Seferden Dönen Kimseye Yapılacak Dua               
   Sefere Çıkan Kimseyle Vedalaşırken Okunacak Dua         
   Semada Bulut Görülünce Okunacak Dua              
   Semaya Bakınca Okunacak Dua  
   Sene Başında Okunacak Dua                      
   Senenin Sonunda Yapılacak Dua  
   Sevapları Çoğaltmak      
   Sevilmeyen Bir Şey Görüldüğü Vakit Okunacak Dua        
   Sofra Duası        
   Sokak ve Pazara Çıkan Kimsenin Okuyacağı Dua               
   Su İçtikten Sonra Okunacak Dua              
   Şefaat-ı Nebîye Nail Olmak         
   Şehit Olarak Resulü Ekrem'in Beldesinde Ölmek İçin Dua             
   Şems Suresi'nin Sırları    :             
   Şeytanı Şaşkına Çevirip Kahreden Dua                  
   Şeytanı Kahreden Dua  
   Şeytandan Korunma Duası         
   Şeytanları Yakan ve Helak Eden Dua       
   Şeytanların ve Cinlerin Kahrı İçin Name-i Peygamberi    
   Şifa Ayetleri      
   Şuarâ Suresi'nin Sırları   
   Şuayb Aleyhisselam'ın Duası      
   Tarık Suresi'nin Sırları
   Tehlike ile Karşılaşınca Okunulacak Dua
   Tîn Suresi'nin Sırları
   Tahriym Suresi'nin Sırları
   Talut'un ve Onunla Birlikte Olan Mü'minlerin Duası
   Tarikatların Esasları
   Tatfiyf Suresi'nin Sırları
   Teheccüd Namazını Kılmanın Faziletine Dair 
   Teheccüde Kalkan Kimsenin Okuyacağı Dua 
   Tekâsür Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler 
   Tevbe Namazının Faziletine Dair
   Tevbe - İstiğfar
   Tohum Ekerken Okunacak Dua
   Topluluktan Kalkarken Okunacak Dua
   Turfanda Meyve Görülünce Okunacak Dua
    
    
   Umumi Şekilde Günahları Affettiren Ameller
   Unutkanlığa Karşı Okunacak Dua
   Unutkanlıktan Kurtulmak ve Rızık İçin Manevi Bir Tedavi 
   Uykuda Korkan Kimsenin Okuyacağı Dua
   Uykusu Gelmeyenin Okuyacağı Dua
   Üzerine Bindirmeyen Hayvanın Kulağına Okunacak Dua
    
    
   Vacip Nedir?
   Vakıa Suresi
   Vakıa Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler
   Vakıa Suresi'nin Manası
   Vasıtaya Binerken Okunacak Dualar
   Vesveseli Olan Kimsenin Okuyacağı Dualar
   Vitir Namazından Sonra Okunacak Dua 
    
    
   Yakını Ölen Kimsenin Okuyacağı Dua
   Yüzyirmi bin Salavat Gücünde Bir Salavat
   Yıldız Kayınca Okunacak Dua
    
   Yağmur Duası
   Yağmur Yağarken Okunacak Dua
   Yangın Görülünce Yangına Karşı Okunacak Dua 
   Yasin Suresi
   Yasin Suresi'nden Sonra Okunacak Dua
   Yasin Suresi'ni Okuyan Kimseye Yirmi Hac Sevabı Verilir
   Yasin Suresi'ni Okuyana Kıyamet Günü Şefaat Edilir
   Yasin Suresi'nin Bazı Esrarı Hakkında
   Yasin Suresi'nin Fazileti ve Hikmeti
   Yasin-i Şerif Yazılır, Deli Olana Suyu İçirilirse 
   Yasin-i Şerifi Ölmüş Kimsenin Ruhu İçin Okumak
   Yasin-i Şerifi Ölmek Üzere Bulunan Kimseye Okumak
   Yasin-i Şerifi Cuma Günleri Okumanın Faziletine Dair
   Yasin-i Şerifi Her Gece Okumanın Faziletine Dair  
   Yasin-i Şerifi Okuyanın Duası Kabul Edilir  
   Yasin-i Şerifi Yalnız Allah Rızası İçin Okumak
   Yasin-i Şerifin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler
   Yasin-i Şerifin Manası
   Yasin-i Şerifte Yirmi Bereket Olduğuna Dair
   Yatarken ve Kalkarken Okunacak Dualar  
   Yedi yüz bin Defa Salavat-ı Şerife Okuma Değerinde
   Yemeği Önüne Getirilen Kimsenin Okuyacağı Dua
   Yeni Doğan Çocuğun Kulağına Ezan Okumak
   Yeni Elbise Giyen Birine Yapılacak Dua
   Yeni Elbise veya Ayakkabı Giyerken Okunacak Dualar
   Yetmişbin Melek Bin Sabah Sevap Yazar
   Yetmişbin Salavat Gücünde Diğer Bir Salavat
   Yetmişbin Salavat-ı Şerife Gücünde Bir Salavat 
   Yolculuğa Çıkmayı İsteyenin Okuyacağı Dua  
   Yolcunun Bir Yerde Konaklamasında Okuyacağı Dua
   Yolcunun Evine Girerken Okuyacağı Dua 
   Yolcunun Memleketine Dönüşünde Okuyacağı Dua 
   Yolcunun Yokuş Çıkarken ve İnerken Okuyacağı Dua
   Yûnus Aleyhisselam'ın Duası
   Yûsuf Aleyhisselam'ın Duası
   Yûsuf  Suresi'nin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler
    
    
   Zalime Karşı Dua
   Zalimin Şerrinden Korunmak İçin Okunacak Dua 
   Zekeriyya Aleyhisselam'ın Duası
   Zikrin Faydaları
   Zikrin Fazileti Hakkında Ayet-i Kerime Mealleri 
   Zikrin Fazileti Hakkında Hadis-i Kudsiler
   Zikrin Faziletine Dair Hadis-i Şerifler
   Zilzâl Suresi'ni Okumanın Faziletine Dair Hadisler 
    
    
    
   Pamuk Yayıncılık Arif Pamuk Resulullahın Dilinden Sureler Dualar Fazileti Esrarı Hikmeti kitabı nı incele diniz.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752940222
   MarkaPamuk Yayıncılık
   Stok DurumuVar
   9789752940222

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.