• Tüm Kategoriler

  • DİKKAT : Toplu Ürün Siparişleri için 0535 224 37 24 whatsapp tan bilgi alınız. Yayınevleri nin ZAM İHTİMALİ için tedarik sıkıntısı var.

   Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat , MNG ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

   Risalei Nur Külliyatı, Termo Deri, Büyük, Eski Sayfa

   Fiyat:
   690,00 TL
   İndirimli Fiyat (%34,1) :
   455,00 TL
   Kazancınız 235,00 TL
   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Ciltli ,1.020 Sayfa , Şamua , Vinleks Cilt
   64,00 TL
   KDV Dahil 34,00 TL
   %46,9
   14 Cilt, Vinleks Ciltli, Şamua
   845,00 TL
   KDV Dahil 565,00 TL
   %33,1
   14 Cilt, Termo Deri, Sarı Şamua
   1.200,00 TL
   KDV Dahil 695,00 TL
   %42,1

   Kitap              Eski Tanzim Risalei Nur Külliyatı 
   Yazar             Bediüzzaman Said Nursi
   Yayınevi         Envar Neşriyat
   Kağıt  Cilt       Samua kağıt - Termo Deri Cilt, 14 cilt
   Sayfa  Ebat    5.948 sayfa - 17x24 cm - Büyük Boy
   Yayın Yılı       Eski Sayfa Düzeni , Baskı 2020

    

   Envar Neşriyat, Bediüzzaman Said Nursi tarafından yazılan Risalei Nur Külliyatı adlı kitabı incelemektesiniz.
   14 cilt Termo Deri Risalei Nur Külliyatı seti hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

    
    Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır.  Alak 1-2
    
   1. SÖZLER
   2. MEKTÛBAT
   3. LEMALAR
   4. ŞÛALAR
   5. ASÂ-YI MÛSA
   6. İŞÂRÂT-ÜL İCAZ
   7. MESNEVÎ-İ NURİYE
   8. BARLA LÂHİKASI
   9. KASTAMONU LÂHİKASI
   10. EMİRDAĞ LÂHİKASI
   11. SİKKE-İ TASDÎK-İ GAYBİ
   12. TARİHÇE-İ HAYAT
   13. İMAN VE KÜFÜR MUVAZENELERİ
   14. MUHÂKEMAT   

     
               RİSALE-İ NUR NEDİR ve NASIL BİR TEFSİRDİR ?

   Tefsir iki kısımdır:
    
   Birisi: Malûm tefsirlerdir ki, Kur'ân'ın ibâresini ve kelime ve cümlelerinin mânâlarını beyân ve izah ve ispat ederler. Ikinci kısım tefsir ise, Kur'ân'ın îmânî olan hakîkatlerini kuvvetli hüccetlerle beyân ve ispat ve izah etmektir. Bu kısmın çok ehemmiyeti var. Zâhir mâlûm tefsirler, bu kısmı bâzan mücmel bir tarzda derc ediyorlar; fakat, Risâle-i Nur, doğrudan doğruya bu ikinci kısmı esas tutmuş, emsâlsiz bir tarzda muannid feylesofları da susturan bir mânevî tefsirdir.
    
   Risâle-i Nur sübjektif nazariye ve mütâlâalardan uzak bir şekilde, her asırda milyonlarca insana rehberlik yapan mukaddes kitabımız olan Kur'ân'ın hakîkatlerini rasyonel ve objektif bir şekilde izah edip, insâniyetin istifadesine arz edilen bir külliyattır.
    
   Risâle-i Nur, Kur'ân âyetlerinin nurlu bir tefsiri: Baştan başa îman ve Tevhid hakîkatleriyle müberhen. Her sınıf halkın anlayışına göre hazırlanmış. Müsbet ilimlerle mücehhez. Vesveseli şüphecileri iknâ ediyor. En avâmdan en havassa kadar herkese hitap edip, en muannid feylesofları dahi teslime mecbur ediyor.
    
   Risâle-i Nur, nurlu bir külliyat Yüz otuz eser; büyüklü küçüklü risâleler halinde. Asrın ihtiyaçlarına tam cevap verir. Aklı ve kalbi tatmin eder. Kur'ân-ı Kerîm'in yirminci asırdaki lâfzî değil, mânevî tefsiri. İspat ediyor akla gelen bütün istifhamları, zerreden güneşe kadar îman mertebelerini, vahdâniyet-i İlahîyeyi, nübüvvetin hakîkatini...
    
   İspat ediyor arz ve semâvâtın tabakatından, melâike ve ruh bahsinden, zamanın hakîkatinden, haşir ve âhiretin vukuundan, Cennet ve Cehennemin varlığından, ölümün mâhiyet-i asliyesinden ebedî saadet ve şekâvetin menbâına kadar. Akla gelen ve gelmeyen bütün îmânî meseleleri, en katî delillerle aklen, mantıken, ilmen ispat ediyor. Pozitif ilimlerin müşevviki. Riyâzî meselelerden daha katî delillerle aklı ve kalbi iknâ edip, merakları izâle eden bir şâheser... ( Termo Deri Cilt Risalei Nur Külliyatı, Bediüzzaman Said Nursi, Envar Neşriyat, Termo Risale kitabı, Envar termo risalei nur külliyatı, büyük boy envar neşriyat termo külliyat. termo risale i nur külliyatı )
   Envar Neşriyat, Bediüzzaman Said Nursi tarafından yazılan Eski Sayfa Düzeni, Termo deri 14 Cilt Risalei Nur Külliyatı adlı Risalei nur seti ni incele diniz.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduEnv Ris Ter Bü
   MarkaEnvar Neşriyat
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9789759901307
    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.