• Tüm Kategoriler
  • Anlaşmalı kargo firmamız MNG ve PTT kargo dur. 

   Virüs Salgını nedeniyle, özellikle TESLİMATTA KAPIDA ÖDEME Şekliyle yapılan alımlarda ufak tefek teslimat sorunları yaşasak ta, genel itibariyle STOKLU çalıştığımız için GÖNDERİMLERİMİZ devam etmektedir. Havale veya kredi kartı ile alımlarda sorun daha az yaşanmaktadır.

   AYRICA PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT LE ALIŞVERİŞ BAŞLAMIŞTIR.     

   Üç Temel Esas Şerhi

   Üç Temel Esas Şerhi
   Üç Temel Esas Şerhi
   Üç Temel Esas Şerhi
   Üç Temel Esas Şerhi
   Üç Temel Esas Şerhi
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%49,5) :
   48,00 TL
   Kazancınız 47,00 TL
   48.00 www.goncakitap.com.tr
   Aynı Gün Kargo

   Kitap           Üç Temel Esas Şerhi
   Yazar           Ahmet YAVUZ Eş Şafii
   Yayınevi      Seyda Yayınları
   Kağıt Cilt     Şamua Ivory - Termo Deri Cilt
   Sayfa Ebat  388 Sayfa - 17x24 cm.
   Yayın Yılı     2018   Ahmet YAVUZ Eş Şafii Üç Temel Esas Şerhi kitabını incelemektesiniz.    
   Seyda Yayınları Üç Temel Esas Şerhi kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

   Yaratan Rabbinin adıyla oku . O, insanı " alak " dan yarattı. Oku, Senin Rabbin en cömert olandır. Alak 1-2      ÖNSÖZ

   Hamd, bizleri yoktan var eden Allah'a mahsustur. Salat ve selam .


   Muhammed'in al ve ashabının üzerine olsun. Dedikten sonra diyorum ki: okuyucu kardeşim bu risale her ne kadar küçük görünse de fil hakika büyük bir görev üstlenmiş ve mühim bir konudan bahsetmektedir.


   Çünkü son dönemlerde İslâm alemi batıya karşı battıktan sonra müs­teşrikler zihinlerde ki doğru İslâm anlayışını bozmak için nice mealci ve modernistleri yetiştirmişlerdir. Ve onlar vasıtasıyla yetişemedikleri yerlere yetişmişlerdir. Malum müsteşrikler kurana kendilerine göre mana vere­bilmek için kuranın zırhı olan sünneti ortadan kaldırmaya gayret ederler. Onun için tüm konuşmalarda durmadan sünneti ve ravilerini eleştirirler çünkü sünnet olduğu müddetçe kuranın manasını kimse bozamaz ve do­layısıyla İslâm dini zedelenemez. Bir de bu risalede yazar kardeşimiz çok güzel konuları ele almıştır. Onun için inanırım ki bu risaleyi iyi okuyan bir Müslüman, akidenin mahiyetini iyi bilir ve öğrenir. Onun için Allah ^ bu güzel kitabı yazarının mizanında tescil eylesin, onun gibi akidesi sahih nice Müslümanları fazlalaştırsın. Amin.

   Unutmayalım ki şu anda İslâm ümmeti en zor günlerini yaşamaktadır. Zira bir taraftan Kuran'ın hükmü kaldırılmış, hilafetleri yerle bir olmuş ve ortadoğu kan gölüne çevrilmiştir. Başka bir taraftan İslâm'ın hakika­tinden mahrum radikal çevreler ise cihad adı altında vahşet saçarak Irak ve Suriye'de nice insanların namusunu cariye adı altında üç dolara satıp köleleştirmeye çalışmışlardır. Dolayısıyla global dünyaya Müslümanların barbar olduklarını lanse ettiler.

   Halbuki hürriyet dini olan İslâm'da kölelik 
   ve cariyelik ancak harbi ve saldırgan kafirlere karşı uygulanır eğer kafirler bu savaşta uygulanmazlarsa biz Müslüman olarak hay, hay yapmayız. Çün­kü İslâm dini kölelik düzenine temelden karşıdır ve insanların özgürlüğü­ne şiddetle değer vermektedir. Daha üzücü olan ise son dönemde sünnet düşmanlığı hastalığı başkaldırmış ve değerli Müslüman kardeşler bu vi­rüsle hastalanmış ve yaptıklarını doğru sanmaktadırlar. Allah bizleri de ve onları da bu gafletten uyandırsın ve hepimizi sahih akide üzerine sabit kılsın. Amin.

   Şeyh Aleaddin Palevi
   Konya


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059727952
   MarkaSeyda Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786059727952

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

    
    

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.