• Tüm Kategoriler

  • Gönderim Yaptığımız Kargo Firmaları
   Sürat ve PTT kargo dur. Uygun Fiyat ve Hızlı Teslim ile ürün Sevkiyatımız sorunsuzca devam etmektedir. Kapıda Nakit Ödeme sistemi de var, Ürünü sepete atıp Adresi girdikten sonra Ödeme Seçenekleri ekranında karşınıza çıkar. Taksit durumuda aynı şekilde çıkar.

    

   2020 DHBT Tafsilat Detaylı Soru Bankası

   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%42,1) :
   55,00 TL
   Kazancınız 40,00 TL
   Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

     Kitap             Din Hizmetleri Alan Bilgisi DHBT Detaylı Soru Bankası, Tüm Adaylar
     Yazar            Mehmet Ümütli
     Yayınevi        Yedibeyza Yayınları
     Kağıt - Cilt     1.Hamur, Karton kapak cilt
     Sayfa - Ebat  608 sayfa, 19,5x27 cm  Büyük Boy
     Yayın Yılı       2020 Yeni baskı


    

   Yedibeyza Yayınevi tarafından yayınlanan Mehmet Ümütli Din Hizmetleri Alan Bilgisi DHBT Tafsilat Soru Bankası kitabı nı incelemektesiniz.
   Mehmet Ümitli Alan Bilgisi DHBT Detaylı Tafsilat Soru Bankası kitabı hakkında yorumları oku yup kitabın konusu, özeti, fiyatı, satış şartları hakkında bilgiyi geniş bir şekilde edinebilirsiniz.

    
    
   Tamamı 608 sayfa olan Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Detaylı Soru Bankası TAFSİLAT Kitabı Çıktı. 

     TÜM ADAYLAR İÇİN…ORTAÖĞRETİM - ÖNLİSANS - LİSANS

     Tafsilât Detaylı Soru Bankası 

   DHBT-1 ve DHBT-2  TEK KİTAPTA !!!

   SON SINAV SİSTEMİNE TAM UYUMLU TEK KİTAP !!!


   2020 DHBT TAFSİLAT SERİSİ Tüm Adaylar SORU BANKASI

   NEDEN  tafsilât?
    
   DEĞERLİ ADAYLARIMIZ...

   Bildiğiniz gibi Diyanet İşleri Başkanlığı’nda ilk defa göreve başlamak için DHBT (Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi) yapılmaktadır. Sınav, ÖSYM tarafından iki yılda bir defa yapılmaktadır. Bu sınavda başarılı olunmadan Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde Din Görevlisi, Müezzin veya Kur’ân Kursu Öğreticisi olarak memur statüsünde çalışılması mümkün değildir. Dolayısıyla Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT) sizler için büyük önem arz etmektedir.

   Elinizdeki kitap, din görevlisi adaylarımızın yoğun talepleri neticesinde Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT) formatına uygun olarak hazırlanmıştır. DHBT TAFSİLAT SERİSİ Tüm Adaylar SORU BANKASI kitabımızda adaylarımızın sorumlu olduğu herbir alanla ilgili testler yer almaktadır. Testler orta ve ileri zorluk seviyesinde olup açık uçlu yani bilgi soruları ve yorum içerikli sorulardan oluşmaktadır. Sorularda detay bilgileri ölçmeye yönelik sorulara da yer verilmek suretiyle adayın konuya hakimiyeti ölçülmeye çalışılmıştır. Zira son yıllarda yapılan DHBT sınavlarında özellikle Dinler Tarihi ve Mezhepler Tarihi alanlarında ayrıntı bilgiler yoğun olarak sorulmaktadır. Diğer taraftan Kelam bilgisi de detay soruların yoğun olarak sorulduğu bir alan olduğu için DHBT TAFSİLAT SERİSİ Tüm Adaylar SORU BANKASI kitabımızda İslam İnanç Esasları-Akaid-Kelam başlığına ek olarak müstakil bir başlık altında Kelam konu testlerine de yer verilmiştir. Bu sayede adayın Kelam bölümünde farklı soru tarzlarını görebilmesi hedeflenmiştir. DHBT sorularının yer aldığı konu başlıkları şu şekildedir:

    

               DHBT-1’de aşağıdaki konulardan sorular yer alacaktır.

               İslam İnanç Esasları

               İslam İbadet Esasları

               Kuran Bilgisi

               Tecvid

               Siyer

               İslam Ahlakı

    

    
   yedibeyza yayınları Mehmet ümütli din hizmetleri alan bilgisi dhbt Detaylı Tafsilat Soru Bankası kitabı nı incele diniz.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056815911
   MarkaYedibeyza Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786056815911

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.